Startups en ondernemen · toon: informerend
Van de 201 aanmelders van het fCN Founders Congres vonden we er 168 op LinkedIn. Samen hebben ze 666.170 volgers. Wie heeft het publiek, en wie krijgt de reacties?




























































































































































Op de deelnemerslijst voor dinsdag staan 201 namen. De 168 die we op LinkedIn vonden, hebben samen ruim 660.000 volgers. Bijna de helft, 76 mensen, heeft daar de afgelopen drie maanden niets gezegd.
En 5 mensen halen samen 33 procent van alle weergaven in de zaal. Wie zijn dat, wat doen zij anders, en waar sta jij?
Albert Akkermans heeft het grootste publiek in de zaal: 28.947 volgers. Een doorsnee bericht van Akkermans krijgt 0,5 likes per 1.000 volgers. Marinus Pul heeft 1.468 volgers. Een doorsnee bericht van Pul krijgt 102,9 likes per 1.000 volgers, ruim 198 keer zoveel.
Het publiek zit bij de een, de reacties bij de ander.
Volgers zeggen wie je kan bereiken. Views zeggen wie je bereikt. Zo vaak werden de berichten van de mensen in de zaal bekeken.
volgers op LinkedIn, alle 168 mensen in de zaal samen.
views op de 1.495 berichten die we lazen, samen.
views per jaar als iedereen blijft plaatsen zoals nu, bij de 106 mensen die we vergelijken.
Merlin Melles haalt het meeste bereik: ongeveer 2.427.000 views per jaar. Een bericht van Melles wordt gemiddeld 19.600 keer bekeken, en Melles plaatst 10,3 keer per maand. Daarna komen Paul van Riessen en Frank Korf.
Samen met Paul van Riessen en Frank Korf haalt Merlin Melles 28% van alle views per jaar in de zaal. Wie met een van hen iets maakt, komt bij een veel groter publiek terecht.
Views per jaar: de gemiddelde views per bericht maal het aantal berichten per maand maal 12, over de laatste 20 berichten per persoon. Favikon telt de views van LinkedIn. Wie minder dan 3 berichten heeft, staat niet in deze ranglijst.
2 mensen in deze zaal. De een heeft het grootste publiek, de ander krijgt van de 106 mensen die we vergelijken per volger de meeste likes.
Akkermans heeft 19,7 keer zoveel volgers. Pul krijgt per volger ruim 198 keer zoveel likes.
De 6 mensen met het grootste publiek krijgen op een doorsnee bericht 2,7 likes per 1.000 volgers. De 6 met het kleinste publiek krijgen er 30,3.
Een doorsnee bericht is de mediaan van de laatste 20 berichten per persoon, of van alle berichten als het er minder zijn. We rekenen per 1.000 volgers, zodat je iemand met 589 volgers eerlijk kunt vergelijken met iemand met 28.947. Hier tellen de 106 mensen mee van wie we minstens 3 berichten konden lezen.
Naar rechts zie je hoe vaak iemand iets plaatst. Dat tellen we uit de datums van de eigen berichten. Naar boven zie je hoeveel likes een doorsnee bericht krijgt, per 1.000 volgers. Elke bol is zo groot als het publiek. Tik op een bol of beweeg erover voor de naam.
Wie minder dan 1,5 keer per maand iets plaatst (54 mensen), krijgt op een doorsnee bericht 13,2 likes per 1.000 volgers. Wie vaker plaatst (52 mensen), krijgt er 9,4. Een doorsnee persoon uit de eerste groep heeft 3.260 volgers, uit de tweede groep 4.044.
Sjoerd Maas plaatst het vaakst: omgerekend 38 keer per maand. Een doorsnee persoon in deze zaal plaatst 1,5 keer per maand.
Hoe vaak iemand plaatst, tellen we uit de datums van de laatste 20 berichten. Het profielveld van Favikon gebruiken we daar niet voor. Beide assen lopen niet gelijkmatig op, zodat je de mensen dicht bij nul uit elkaar kunt houden. De samenhang tussen hoe vaak iemand plaatst en de likes per 1.000 volgers is -0,31, op een schaal van -1 tot 1 (een rangcorrelatie, Spearman). Een samenhang zegt niet dat het een het ander veroorzaakt.
In deze zaal schrijven 86 mensen vooral in het Nederlands en 20 vooral in het Engels.
Nederlands (86 mensen). Likes per 1.000 volgers op een doorsnee bericht. Een doorsnee publiek: 3.459 volgers.
Engels (20 mensen). Likes per 1.000 volgers op een doorsnee bericht. Een doorsnee publiek: 4.589 volgers.
In de Top 50 van Nederland zagen we hetzelfde. Wie voor een Nederlands publiek schrijft, haalt meer uit dat publiek in het Nederlands.
In welke taal iemand schrijft, nemen we over van Favikon. In de tabel met berichten verderop staat de taal per bericht.
Ook met een groot publiek kun je veel likes per volger krijgen. Joris Toonders heeft 20.077 volgers, en een doorsnee bericht krijgt 653 likes.
likes op een doorsnee bericht, over de laatste 7 berichten.
likes per 1.000 volgers. Een doorsnee persoon in de zaal krijgt er 10,4.
berichten per maand.
Zo ziet jouw post-afbeelding eruit: je plek, je publiek en je likes per volger, in de opmaak van het rapport. Klik op je gezicht en het wordt van jou, met de tekst er al bij geschreven.
Die naam staat niet in de zaal.
De volgorde komt uit de LinkedIn-score van Favikon, van hoog naar laag. Klik een naam open. Dan zie je waar iemand over schrijft, hoeveel likes een doorsnee bericht krijgt en welke berichten de meeste likes kregen.
Startups en ondernemen · toon: informerend
Durfkapitaal · toon: in gesprek
Journalistiek en media · toon: analytisch
toon: educatief
Technologie en innovatie · toon: analytisch
Startups en ondernemen, Durfkapitaal · toon: analytisch
Onafhankelijke journalistiek, Journalistiek en media, Advertising & PR · toon: in gesprek
toon: in gesprek
toon: in gesprek
toon: in gesprek
Startups en ondernemen, Technologie en innovatie · toon: informerend
Ballet & Opera, Theme Parks · toon: inspirerend
Financiële markten · toon: educatief
Startups en ondernemen, Management en leiderschap · toon: educatief
HR Industry · toon: educatief
toon: educatief
Communication Skills, Event Marketing · toon: inspirerend
Corporate Finance, Startups en ondernemen · toon: informerend
Car Industry, Startups en ondernemen · toon: promotioneel
Management en leiderschap · toon: educatief
Startups en ondernemen, Art, Painting & Sculpture · toon: inspirerend
toon: informerend
toon: analytisch
Digital Marketing, Groei en leads, Branding & Positioning · toon: informerend
toon: in gesprek
Zorgtechnologie, Startups en ondernemen · toon: informerend
Technologie en innovatie, High Tech & Hardware · toon: informerend
Healthy Lifestyle · toon: promotioneel
toon: analytisch
toon: inspirerend
toon: stellig
Duurzaamheid en groene tech · toon: informerend
Groei en leads, Branding & Positioning · toon: educatief
toon: educatief
Startups en ondernemen, CEO's en techleiders, Luchtvaart · toon: in gesprek
toon: analytisch
toon: in gesprek
toon: informerend
toon: educatief
toon: educatief
Startups en ondernemen, Strategie en motivatie · toon: in gesprek
Zorgtechnologie, Pharma & Biotech, AI-onderzoek, Technologie en innovatie · toon: analytisch
toon: analytisch
Digital Marketing · toon: inspirerend
toon: promotioneel
toon: analytisch
toon: in gesprek
toon: analytisch
toon: analytisch
Management en leiderschap, Communication Skills · toon: stellig
Corporate Finance · toon: formeel
Verkoop · toon: stellig
Startups en ondernemen, Cars Fans & Experts · toon: promotioneel
toon: stellig
toon: promotioneel
toon: promotioneel
HR Industry, Career Coaching · toon: analytisch
toon: informerend
toon: promotioneel
Financiële markten · toon: educatief
Groei en leads, Startups en ondernemen · toon: informerend
toon: stellig
toon: educatief
toon: analytisch
toon: in gesprek
Oncology & Cancer, Zorgtechnologie · toon: formeel
Pharma & Biotech, Oncology & Cancer · toon: informerend
Financiële markten, Banking & Consulting Industry · toon: stellig
toon: stellig
City Workers · toon: stellig
toon: educatief
toon: analytisch
Startups en ondernemen, Voeding en foodtech · toon: educatief
toon: in gesprek
Branding & Positioning · toon: informerend
Digital Marketing, Event Marketing · toon: informerend
Interior Design & Architecture · toon: informerend
toon: stellig
toon: informerend
Durfkapitaal · toon: analytisch
toon: informerend
toon: stellig
Sieraden en accessoires · toon: promotioneel
Technologie en innovatie, Energie, Mobiliteit · toon: informerend
toon: in gesprek
Alcohol & Spirits Industry, City Workers · toon: in gesprek
Zorgtechnologie, AI-onderzoek · toon: analytisch
Corporate Finance · toon: in gesprek
Management en leiderschap, Startups en ondernemen · toon: stellig
AI-onderzoek, Management en leiderschap · toon: educatief
Strategie en motivatie, Management en leiderschap · toon: stellig
Language Onderwijs · toon: stellig
Startups en ondernemen, Diplomatie · toon: in gesprek
toon: in gesprek
HR Industry · toon: informerend
Startups en ondernemen, Technologie en innovatie · toon: formeel
toon: analytisch
toon: stellig
Zakelijke journalistiek · toon: informerend
Energie · toon: overtuigend
Coffee Lovers, Financiële markten · toon: stellig
Voeding en foodtech · toon: in gesprek
Travel Industry & Tourism · toon: informerend
Technologie en innovatie, Techindustrie · toon: analytisch
toon: informerend
Blacksmith & Crafting · toon: overtuigend
Financiële markten, Fintech en crypto · toon: analytisch
toon: stellig
toon: informerend
toon: analytisch
toon: stellig
toon: stellig
Plastic Surgeons, Dermatologists · toon: stellig
toon: formeel
toon: inspirerend
Construction & Building · toon: informerend
Management en leiderschap · toon: in gesprek
Industrial Cleaning · toon: stellig
Banking & Consulting Industry · toon: stellig
toon: informerend
toon: formeel
Interior Design & Architecture · toon: stellig
Banking & Consulting Industry · toon: stellig
toon: informeel
toon: overtuigend
Luchtvaart · toon: inspirerend
toon: promotioneel
toon: analytisch
Startups en ondernemen, Durfkapitaal · toon: informerend
toon: stellig
toon: informerend
City Workers, Startups en ondernemen · toon: neutraal
Startups en ondernemen, Voeding en foodtech · toon: informerend
toon: in gesprek
toon: formeel
toon: formeel
CEO's en techleiders, Startups en ondernemen · toon: stellig
toon: Professional
toon: informerend
Cars Fans & Experts, Startups en ondernemen · toon: informerend
Maatschappelijke impact · toon: informerend
Brand, Web & Graphic Design, Art, Painting & Sculpture · toon: inspirerend
toon: informerend
toon: informerend
Green Vastgoed · toon: informerend
Construction & Building · toon: informerend
Diplomatie · toon: formeel
Brand, Web & Graphic Design, Webwinkels · toon: informeel
Favikon geeft iedereen op LinkedIn een score voor invloed. Publiek, groei, activiteit en betrokkenheid tellen mee. Het is niet het laatste woord over invloed, maar het is wel de volgorde van de profielen hierboven.
Betrokkenheid en activiteit staan gemiddeld op 60 van 100. Groei staat op 50. Publiek staat op 35.
Betrokkenheid telt mee, maar likes per volger zijn geen eigen onderdeel van de score. Zo kan iemand hoog staan met weinig likes per volger.
Favikon geeft elk profiel ook een authenticiteitsscore. Die bestaat uit 5 onderdelen van 0 tot 100. Samen beantwoorden ze 1 vraag: heeft deze persoon een echt publiek, of is de aandacht gekocht?
Favikon leest de uitkomst zo: 80 of hoger is echt, 60 tot 79 is het nakijken waard, 40 tot 59 is riskant. De eindscore rekent Favikon zelf uit. Wij nemen die over zoals hij er staat.
Martijn Aslander10092909588100
Michael van Lier10088908592100
Merel Huizinga10092949188100
Sjoerd Maas10088959092100
Fleur Sluijter10092948891100
Taco Rietveld10092949188100
Pascale Broks10092958890100
Susan Leerkes10092949188100
Mark Philips10092949188100
René de Beer10092909488100
Stefan de Loos10092908895100
Tamara Nanlohy10092959088100
Amber Elisa de Clercq10092958887100
Tom Schilderman10092958887100
Tim van de Kimmenade1008892948898
Cloé Kersten1009295888298
Reinder Lubbers1008892908898
Denzell Melles1008892918898
Jens Schipperus1008890928898
Roel Nikkessen1008890928898
Maurits Dijkgraaf1008890928596
Jeroen Jacobs1008892898695
Ricardo Bun1008890858894
Marianne Kuiper1008892858894
Bertel Grote1008890858894
Bart Lageweg1008890858293
Paul van Riessen1008890788292
Gijs Limborgh1008890788292
Robert de Boer1008890788592
Mark van Hattum1008885908890
Monica Westerveld1008892857890
Frits Looyé1008890857890
Claudia Hamers788588928987
Annebeth Kroeskop758590708585
Jeroen Perebooms1008288758584
Gerrit Jan Witzel1007888928984
Ivar Oosterveld1007588928984
Danny Van Noorden1008288758284
Sebastiaan Ruiten788588898582
Remco Beekers1007888828582
Martijn Elzenga788588898582
Joris Toonders1007885888282
Jan Karel Sindorff1007288898582
Mark van der Plas788588798581
Merlin Melles1007288828580
Robert den Boer1007880858880
Marinus Zoutendijk1007288828580
Ben van Zanten758285888580
Stefan Enthoven758285888280
Diederik Visser1007888897679
Isabella Filusch LR1007280888278
Joost Klercq758285788278
Daphne Hoffman1007582788278
Rutger Diemel1007885887578
Chilot van Slooten788588827978
Gerrit Jan Hiddink1007278889278
Eric Bakker827585788277
Huib Larsen758285658575
Jonathan Schlüter827285887975
Dirk W. Giltay Veth807684827875
Robin Goemans1006888928975
Eliane Faustinoni757285888275
Cara Tindemans757285888275
Koert Bruins787280858474
Ralph van Hessen827580827573
Boy TJ Masius827585807273
Quinta Witzel757280828573
Wim Takkebos757280858273
Wilma Boer827685747272
Paul Hogenbirk827585787272
Berny Plas758588726872
Gabriel Troostwijk807280797270
Jorgo de Groot757285827870
Jeroen van der Kamp788084726870
Frank Korf826885798468
Katinka Slegt826885798468
Merel van Beekum826588857266
Jorn Borsboom756580908566
Jim van Heyningen826875858866
Jan-Gerrit Heijenk688284686866
Saskia Laurijsen826875798563
Rachelle Mourits787080687263
Martijn Koolhoven846280767360
Patrick de Lange756572858860
Michael Straathof786876748260
Julia Brailovskaia806678727458
Milou Verhoeks826672757456
Petra Ruijs806674787256
Armando Muis786672767454
Tarik El Hamdaoui826270727254
Xanne Geers766672707653
Iwan Vos786674727053
Karin van Oevelen786676746452
Merel van der Bijl766878726252
Jeroen Opstelten766466727550
Arie Breekland704568807847
Antoin Bakelaar766470666846
Leoni Springer766272666846
Eve Maessen805268687046
Ties Campschroer726368667046
Simone Groeneveld786272606646
Michiel van der Harst785572705846
Ayşe Aydin-Sürer686274646644
Thomas van Keulen725575656244
Sofie Kleefstra725572606442
Hasti van Vliet785272556240
Dimitri Brom724550767440
Albert Akkermans753545788535
Rik Boelhouwer725058556834
Marloes Massier705568456230
Michael H. Knulst683845505816Bij de andere 68 ligt die score lager.
Op mensentaal scoort de groep gemiddeld 83. Het laagst scoren Albert Akkermans (45) en Michael H. Knulst (45).
Het zwakste onderdeel van de groep is betrokkenheid: gemiddeld 75. Van 52 heeft Favikon geen authenticiteitsscore: Sebastiaan van Wermeskerken, KIKI Coensen, Christien Kuiper, June Nauta, Twan Keijzer, Ruben Caradonna, Jelle Hingst, Lennart Bakker, Sanne Warmerdam, Li Hang Chang, Melissa Monster- van Golverdingen, Ilse Hop, Rogier van Dam, Folkert van der Spek, Kirsten Hulscher, Balthazar den Breems, Peter Schoenmaker, Wim Jansen, Siebren Zijlstra, Marcel Kiveron, Carline Schaad, Kasim Dagasan, Geerlof Stam, Roelof Borggreve, Lodewijk van Ommeren, Jeroen Wassink, Olaf van Tuijl, Hans Koning, Marinus Pul, Marcello Grosso, Suzanne Ross, Joris Linders, Marianne Baars, Diana Hoilu Fradique, Joey Muijlwijk, Marvin Sollie, Linda van Hesse, Daan Prins van Wijngaarden, Tom Maarsman, Ruben Joseph Ramspeck, Thomas Maurel, Samridhi Bansal, Lucy Bastiaannet, Elian Bosch, Francisca Weiss, Loscar Perez, Duuk Muilwijk, Max N., Jan Folkers, Umut Veysel Demirtas, Daniel Hoekstra, Maria Van Der Veer.
Van iedereen staan hier de 5 berichten met de meeste likes en reacties, en de 5 nieuwste. In de kolom Set zie je of een bericht bij de beste of bij de nieuwste hoort. Klik op een kolomkop om te sorteren, of zoek op naam.
Gesorteerd op likes, aflopend
| Naam en eerste zin | Soort | Set | Likes | Reacties | Gedeeld | Woorden | Taal | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Paul van Riessen‘Dat is mijn opa. | Foto | Beste | 3.543 | 65 | 8 | 122 | NL | OPEN → |
| Joris ToondersWat ik mijn collega's vertel als ondernemer: - Wanneer je ziek bent, blijf dan thuis. | Tekst | Beste | 1.734 | 51 | 8 | 185 | NL | OPEN → |
| Joris ToondersWat ik mijn collega's vertel als ondernemer: - Wanneer je ziek bent, blijf dan thuis. | Tekst | Recent | 1.734 | 51 | 8 | 185 | NL | OPEN → |
| Joris Toonders10 jaar geleden ging ik op zoek naar een Head of Joris (Personal Assistant). | Foto | Beste | 845 | 26 | 0 | 131 | NL | OPEN → |
| Joris ToondersToen ik 14 was begon ik met het lezen van de inspirerende boeken van Richard Branson. | Foto | Beste | 830 | 60 | 0 | 52 | NL | OPEN → |
| Joris ToondersToen ik 14 was begon ik met het lezen van de inspirerende boeken van Richard Branson. | Foto | Recent | 830 | 60 | 0 | 52 | NL | OPEN → |
| Joris ToondersVandaag bestaat Yonego 23 jaar en ben ik 38 jaar geworden! | Foto | Beste | 653 | 62 | 0 | 179 | NL | OPEN → |
| Joris ToondersVandaag bestaat Yonego 23 jaar en ben ik 38 jaar geworden! | Foto | Recent | 653 | 62 | 0 | 179 | NL | OPEN → |
| Denzell MellesGroot nieuws! | Foto | Beste | 628 | 187 | 7 | 159 | NL | OPEN → |
| Merlin MellesJuweeltjes van ondernemers vielen in de prijzen. | Foto | Beste | 613 | 100 | 14 | 286 | NL | OPEN → |
| Roel NikkessenWat begon op de helpdesk eindigt met trots Bijna 30 jaar geleden stapte ik OGD binnen. | Foto | Beste | 591 | 76 | 4 | 424 | NL | OPEN → |
| Roel NikkessenWat begon op de helpdesk eindigt met trots Bijna 30 jaar geleden stapte ik OGD binnen. | Foto | Recent | 591 | 76 | 4 | 424 | NL | OPEN → |
| Amber Elisa de ClercqUpdate‼️ Wauw wat een reacties! | Foto | Beste | 590 | 85 | 55 | 374 | NL | OPEN → |
| Amber Elisa de ClercqUpdate‼️ Wauw wat een reacties! | Foto | Recent | 590 | 85 | 55 | 374 | NL | OPEN → |
| Karin van OevelenHet was een rollecoaster de afgelopen weken in huize van Oevelen. | Foto | Beste | 580 | 110 | 0 | 49 | NL | OPEN → |
| Karin van OevelenHet was een rollecoaster de afgelopen weken in huize van Oevelen. | Foto | Recent | 580 | 110 | 0 | 49 | NL | OPEN → |
| René de Beer🎉 Nr. | Foto | Beste | 509 | 23 | 11 | 100 | EN | OPEN → |
| Merlin MellesOns FCN- en CN-netwerk groeit. | Foto | Beste | 495 | 59 | 27 | 179 | NL | OPEN → |
| Simone GroeneveldProud to step in as CEO of Management Drives. | Foto | Beste | 447 | 226 | 1 | 261 | NL | OPEN → |
| Roel NikkessenGaaf nieuws! | Foto | Beste | 445 | 65 | 7 | 99 | NL | OPEN → |
| Monica WesterveldDe eerste winkel van Notbranded is bijna open. | Foto | Beste | 441 | 78 | 1 | 300 | NL | OPEN → |
| Paul van RiessenVreselijk vond hij het, zijn auto met chauffeur. | Foto | Beste | 437 | 18 | 6 | 258 | NL | OPEN → |
| Amber Elisa de ClercqGoede start van 2026!📸 Dank aan Flair Magazine voor het mooie interview. | Foto | Beste | 432 | 44 | 2 | 209 | NL | OPEN → |
| Jens Schipperus12,5 jaar RS Finance – van keukentafel tot scale-up! | Foto | Beste | 425 | 159 | 2 | 363 | NL | OPEN → |
| Daphne HoffmanSoms zit erkenning niet in woorden, maar in een simpele bevestiging... | Foto | Beste | 421 | 57 | 0 | 97 | NL | OPEN → |
| Daphne HoffmanSoms zit erkenning niet in woorden, maar in een simpele bevestiging... | Foto | Recent | 421 | 57 | 0 | 97 | NL | OPEN → |
| Reinder LubbersA huge milestone for me and for No Such Ventures: We have raised a fund, to help us back E | Foto | Beste | 417 | 138 | 0 | 135 | EN | OPEN → |
| Reinder LubbersA huge milestone for me and for No Such Ventures: We have raised a fund, to help us back E | Foto | Recent | 417 | 138 | 0 | 135 | EN | OPEN → |
| Marinus ZoutendijkGroot nieuws! | Foto | Beste | 410 | 29 | 1 | 223 | NL | OPEN → |
| Rutger DiemelWIJCK. | Foto | Beste | 407 | 34 | 0 | 328 | NL | OPEN → |
| Rutger DiemelWIJCK. | Foto | Recent | 407 | 34 | 0 | 328 | NL | OPEN → |
| Martijn KoolhovenJe maakt keuzes in het leven. | Foto | Beste | 403 | 35 | 4 | 197 | NL | OPEN → |
| Milou VerhoeksDaar is ie dan.. | Foto | Beste | 396 | 106 | 0 | 389 | NL | OPEN → |
| Martijn AslanderIk betaal voor een dienst die mijn eigen abonnees niet bereikt. | Foto | Beste | 384 | 114 | 47 | 442 | NL | OPEN → |
| Merlin MellesVanuit Hilversum Noord (de ghetto) naar Amsterdam Zuid Deze week zat ik met Philip Lamers | Foto | Beste | 364 | 4 | 3 | 170 | NL | OPEN → |
| Martijn AslanderIk zie al maanden ronkende koppen over dat Europa achterblijft met AI en dat we de race ve | Artikel | Beste | 360 | 75 | 29 | 319 | NL | OPEN → |
| Merlin MellesHét netwerk dat werkt, al 15 jaar een full ‘House of Founders’. | Video | Beste | 347 | 62 | 13 | 126 | NL | OPEN → |
| Merlin MellesMagische Zomerborrel, wat een middag! | Foto | Beste | 343 | 26 | 9 | 177 | NL | OPEN → |
| Karin van Oevelen2 transfers in 1 window🎢⚽️ Van FC Volendam naar Ipswich naar Valencia. | Foto | Beste | 343 | 29 | 0 | 133 | NL | OPEN → |
| Karin van Oevelen2 transfers in 1 window🎢⚽️ Van FC Volendam naar Ipswich naar Valencia. | Foto | Recent | 343 | 29 | 0 | 133 | NL | OPEN → |
| Paul van Riessen‘Ik heb de spaarvarkens van de kinderen moeten opentrekken om te kunnen tanken.’ Het doorz | Foto | Beste | 341 | 25 | 1 | 102 | NL | OPEN → |
| Frank Korf25 jaar met mijn broer werken ❤️ Vandaag is een bijzondere dag. | Foto | Beste | 341 | 33 | 0 | 142 | NL | OPEN → |
| Martijn KoolhovenWat een leuk initiatief van Maarten De Gruyter en Harm Boelens om op het dakterras van hun | Foto | Beste | 337 | 11 | 3 | 195 | NL | OPEN → |
| Armando Muis2025: van onzeker begin naar ongekende groei Je wilt je jaar niet starten met een inval en | Foto | Beste | 327 | 47 | 0 | 344 | NL | OPEN → |
| Joris ToondersBAM! | Foto | Beste | 316 | 18 | 1 | 67 | NL | OPEN → |
| Joris ToondersBAM! | Foto | Recent | 316 | 18 | 1 | 67 | NL | OPEN → |
| Tarik El Hamdaoui𝗦𝗼𝗺𝘀 𝗯𝗲𝗴𝗶𝗻𝘁 𝗲𝗲𝗻 𝗮𝘃𝗼𝗻𝘁𝘂𝘂𝗿 𝗺𝗲𝘁 𝗲𝗲𝗻 𝘁𝗼𝗲𝘃𝗮𝗹𝗹𝗶𝗴 𝗴𝗲𝘀𝗽𝗿𝗲𝗸 𝗼𝗽 𝗱𝗲 𝗽𝗶𝘀𝘁𝗲 🎿 Van wintersportgesprek na | Foto | Beste | 316 | 24 | 7 | 297 | NL | OPEN → |
| Marinus ZoutendijkVandaag een zeer bijzondere dag bij Abovo Maxlead | B-Corp! | Foto | Beste | 297 | 24 | 0 | 98 | NL | OPEN → |
| Kees NoormanHet stadsbestuur heeft besloten om de zeecruise volledig uit Amsterdam te weren. | Foto | Beste | 293 | 70 | 21 | 430 | NL | OPEN → |
| Joris ToondersVanaf de dag dat ik Yonego op mijn 15e verjaardag inschreef bij de KVK, heb ik altijd veel | Foto | Recent | 290 | 15 | 1 | 258 | NL | OPEN → |
| Kees NoormanVandaag lunchten we met de teams van ORAM - Ondernemend Amsterdam en Amports om het 25-jar | Foto | Beste | 288 | 88 | 1 | 99 | NL | OPEN → |
| Rutger DiemelWat een reis tot nu toe! | Artikel | Beste | 284 | 17 | 0 | 49 | NL | OPEN → |
| Rutger DiemelWat een reis tot nu toe! | Artikel | Recent | 284 | 17 | 0 | 49 | NL | OPEN → |
| Michael van Lier𝗪𝗲 𝗿𝗮𝗶𝘀𝗲𝗱 €𝟰.𝟱𝗺 𝗳𝗼𝗿 𝗕𝘂𝗶𝗹𝗱𝗲𝗿𝘀. | Video | Beste | 281 | 77 | 6 | 101 | EN | OPEN → |
| Monica WesterveldHet grootste podium waar ik ooit stond. | Foto | Beste | 266 | 25 | 0 | 32 | NL | OPEN → |
| Merlin MellesIslamabad zondag alweer week terug‼️fCN haalde alle headlines in kranten en tv uitzendinge | Foto | Recent | 265 | 12 | 8 | 291 | NL | OPEN → |
| Kees NoormanHet stof is allesbehalve neergedaald rond het bizarre voornemensbesluit (of hoe moeten we | Foto | Beste | 265 | 28 | 13 | 454 | NL | OPEN → |
| Denzell MellesEen bijzonder moment voor mij persoonlijk en voor ons team: Two Rivers Clusterfonds I heef | Foto | Beste | 264 | 72 | 6 | 151 | NL | OPEN → |
| Jeroen PereboomsNa een mooie periode bij Woods & Pearson, waarin ik met veel plezier heb mogen bouwen en o | Foto | Beste | 264 | 54 | 0 | 113 | NL | OPEN → |
| Jeroen PereboomsNa een mooie periode bij Woods & Pearson, waarin ik met veel plezier heb mogen bouwen en o | Foto | Recent | 264 | 54 | 0 | 113 | NL | OPEN → |
| Monica WesterveldBIG NEWS 💛 2 jaar geleden tekende ik het contract van ons grootste magazijn tot dan toe va | Foto | Beste | 263 | 49 | 1 | 106 | NL | OPEN → |
| Reinder Lubbers2026 is shaping up to be a great year 🙏 It’s only fair that I also share that 2025 was not | Tekst | Beste | 260 | 40 | 0 | 204 | EN | OPEN → |
| Martijn KoolhovenVanochtend begonnen we de dag met champagne en gebak! | Foto | Beste | 260 | 92 | 1 | 161 | NL | OPEN → |
| Xanne Geers𝐖𝐚𝐮𝐰. | Foto | Beste | 257 | 50 | 0 | 162 | NL | OPEN → |
| Paul van RiessenOver Action wordt vaak met dedain gesproken. | Foto | Beste | 253 | 25 | 3 | 176 | NL | OPEN → |
| Jeroen van der KampSollicitanten die last-minute afzeggen 😊 Herkenbaar? | Foto | Beste | 253 | 41 | 2 | 114 | NL | OPEN → |
| Michael Straathof𝐓𝐢𝐣𝐝 𝐯𝐨𝐨𝐫 𝐞𝐞𝐧 𝐯𝐨𝐥𝐠𝐞𝐧𝐝𝐞 𝐬𝐭𝐚𝐩: 𝐍𝐞𝐱𝐭𝐞𝐧𝐜𝐞, 𝐂𝐑𝐌 & 𝐂𝐗 𝐁𝐨𝐮𝐭𝐢𝐪𝐮𝐞. | Foto | Beste | 251 | 154 | 0 | 253 | NL | OPEN → |
| Reinder LubbersSmall private post - if you allow me - to share something about the Lubbers-Boersen househ | Foto | Beste | 248 | 15 | 0 | 122 | EN | OPEN → |
| Katinka SlegtMet 50 FCN ondernemers aan het skiën in Frankrijk. | Foto | Beste | 245 | 11 | 1 | 63 | NL | OPEN → |
| Katinka SlegtMet 50 FCN ondernemers aan het skiën in Frankrijk. | Foto | Recent | 245 | 11 | 1 | 63 | NL | OPEN → |
| Remco BeekersDeze ochtend genoten van een goed verzorgd ontbijt tijdens Carbon Business Tables in het C | Foto | Beste | 242 | 8 | 1 | 83 | NL | OPEN → |
| Martijn AslanderMooi, mijn vermoeden klopte dus gewoon. | Foto | Beste | 241 | 122 | 5 | 14 | NL | OPEN → |
| Frank KorfIK BEN ZO TROTS - WE ZIJN EEN VAN DE EERSTEN IN DE WERELD!! | Foto | Beste | 237 | 47 | 6 | 257 | NL | OPEN → |
| Merlin MellesGeland in Lahore, Pakistan 🇵🇰 voor een bijzonder bedrijfsbezoek aan Nishat Mills Ltd. | Video | Recent | 234 | 11 | 9 | 413 | NL | OPEN → |
| Bart LagewegZo met de kerstvakantie voor de deur. | Foto | Beste | 233 | 111 | 0 | 129 | NL | OPEN → |
| Merlin MellesPakistan: business, diplomacy & an unforgettable finale 🇵🇰🇳🇱 What a way to wrap up our fCN | Video | Recent | 231 | 20 | 10 | 397 | EN | OPEN → |
| Paul van RiessenHet gat in de markt is overschat. | Foto | Beste | 230 | 65 | 0 | 173 | NL | OPEN → |
| Amber Elisa de Clercq🌸 De bloesem komt eraan! | Foto | Beste | 230 | 17 | 2 | 230 | NL | OPEN → |
| Amber Elisa de Clercq🌸 De bloesem komt eraan! | Foto | Recent | 230 | 17 | 2 | 230 | NL | OPEN → |
| Isabella Filusch LRWat een mijlpaal voor Daudi Concepts Met ongelooflijk veel trots mogen wij delen dat wij e | Foto | Beste | 229 | 30 | 0 | 184 | NL | OPEN → |
| Robin GoemansTwenty entrepreneurs sharing their stories around one table. | Foto | Beste | 228 | 11 | 0 | 172 | EN | OPEN → |
| Reinder Lubbers“Reinder, what companies do you like?” - or - “Is there a typical 'No Such Venture'?” Ther | Foto | Beste | 227 | 33 | 0 | 279 | EN | OPEN → |
| Ben van ZantenHonderden anekdotes, één avontuur Na ruim 25 jaar nemen Bosveld en Jeroen van de Haar per | Foto | Beste | 226 | 42 | 1 | 203 | NL | OPEN → |
| Ben van ZantenHonderden anekdotes, één avontuur Na ruim 25 jaar nemen Bosveld en Jeroen van de Haar per | Foto | Recent | 226 | 42 | 1 | 203 | NL | OPEN → |
| Martijn KoolhovenNieuwsjagen was 25 jaar mijn vak als journalist. | Foto | Beste | 223 | 6 | 6 | 229 | NL | OPEN → |
| Merlin MellesFamiliebedrijven spelen ook in Pakistan een belangrijke rol in de economie en zijn vaak na | Video | Recent | 222 | 21 | 5 | 275 | NL | OPEN → |
| Remco BeekersTHE FUTURE OFFICE IS NEURO-INCLUSIEF, DUURZAAM EN GEÏNSPIREERD OP HOSPITALITY Bij Charles | Foto | Beste | 219 | 3 | 0 | 326 | NL | OPEN → |
| Gijs Limborgh𝐄𝐞𝐧 𝐠𝐫𝐨𝐭𝐞 𝐬𝐭𝐚𝐩 𝐢𝐧 𝐡𝐞𝐭 𝐍𝐞𝐰𝐔 𝐚𝐯𝐨𝐧𝐭𝐮𝐮𝐫 🫨 Het was even stil van mijn kant. | Foto | Beste | 218 | 13 | 1 | 270 | NL | OPEN → |
| Gijs Limborgh𝐄𝐞𝐧 𝐠𝐫𝐨𝐭𝐞 𝐬𝐭𝐚𝐩 𝐢𝐧 𝐡𝐞𝐭 𝐍𝐞𝐰𝐔 𝐚𝐯𝐨𝐧𝐭𝐮𝐮𝐫 🫨 Het was even stil van mijn kant. | Foto | Recent | 218 | 13 | 1 | 270 | NL | OPEN → |
| Monica WesterveldWat een heerlijke avond met de meiden tijdens de Shopping Awards gisteren. | Foto | Beste | 214 | 4 | 1 | 70 | NL | OPEN → |
| Merlin MellesTerwijl heel Amsterdam ADE viert, is LIEF Amsterdam & Lofi Amsterdam al met volgend jaar b | Video | Recent | 212 | 4 | 7 | 161 | NL | OPEN → |
| Marianne KuiperHet was 03:00 uur ’s nachts. | Foto | Beste | 210 | 20 | 5 | 410 | NL | OPEN → |
| Marianne KuiperHet was 03:00 uur ’s nachts. | Foto | Recent | 210 | 20 | 5 | 410 | NL | OPEN → |
| Pascale BroksOptreden in het Concertgebouw Amsterdam! | Foto | Beste | 206 | 54 | 0 | 66 | NL | OPEN → |
| Marinus Pul𝐖𝐢𝐣 𝐳𝐢𝐣𝐧 𝐯𝐞𝐫𝐡𝐮𝐢𝐬𝐝 𝐧𝐚𝐚𝐫 𝐞𝐞𝐧 𝐧𝐢𝐞𝐮𝐰 𝐩𝐚𝐧𝐝! | Foto | Beste | 206 | 31 | 0 | 134 | NL | OPEN → |
| Marinus Pul𝐖𝐢𝐣 𝐳𝐢𝐣𝐧 𝐯𝐞𝐫𝐡𝐮𝐢𝐬𝐝 𝐧𝐚𝐚𝐫 𝐞𝐞𝐧 𝐧𝐢𝐞𝐮𝐰 𝐩𝐚𝐧𝐝! | Foto | Recent | 206 | 31 | 0 | 134 | NL | OPEN → |
| Martijn KoolhovenEn dan ben je ook nog vader en dan krijgt je dochter een diploma uitgereikt door niemand m | Foto | Beste | 203 | 39 | 1 | 178 | NL | OPEN → |
| Marinus Pul🎾 𝐏𝐚𝐝𝐞𝐥𝐭𝐫𝐢𝐩 𝐧𝐚𝐚𝐫 𝐌𝐚𝐫𝐛𝐞𝐥𝐥𝐚 Afgelopen weekend met fCN - Founders Carbon Network naar Marbell | Foto | Beste | 203 | 10 | 2 | 81 | NL | OPEN → |
| Marinus Pul🎾 𝐏𝐚𝐝𝐞𝐥𝐭𝐫𝐢𝐩 𝐧𝐚𝐚𝐫 𝐌𝐚𝐫𝐛𝐞𝐥𝐥𝐚 Afgelopen weekend met fCN - Founders Carbon Network naar Marbell | Foto | Recent | 203 | 10 | 2 | 81 | NL | OPEN → |
| Reinder LubbersThe best investment is in … ? | Foto | Beste | 202 | 40 | 1 | 225 | EN | OPEN → |
| Rutger DiemelHere we go 🚀 Afgelopen week lanceerden we het nieuwe platform van Drukbedrijf.nl Naast een | Foto | Beste | 201 | 24 | 3 | 130 | NL | OPEN → |
| Rutger DiemelHere we go 🚀 Afgelopen week lanceerden we het nieuwe platform van Drukbedrijf.nl Naast een | Foto | Recent | 201 | 24 | 3 | 130 | NL | OPEN → |
| Ruben Joseph RamspeckOp 1 september 2025 gingen de deuren van Club Birdies officieel open. | Tekst | Beste | 200 | 28 | 2 | 310 | NL | OPEN → |
| Ruben Joseph RamspeckOp 1 september 2025 gingen de deuren van Club Birdies officieel open. | Tekst | Recent | 200 | 28 | 2 | 310 | NL | OPEN → |
| Merel HuizingaSoms begint iets groots met een klein idee. | Foto | Beste | 198 | 7 | 4 | 120 | NL | OPEN → |
| Martijn KoolhovenJe hebt meer huidcontact met je beddengoed dan met je partner, zeggen de kenners. | Foto | Recent | 194 | 11 | 4 | 272 | NL | OPEN → |
| Chilot van SlootenDaar stonden we, omringd door Bentley, Lamborghini, Maserati en McLaren. | Foto | Beste | 193 | 4 | 1 | 80 | NL | OPEN → |
| Chilot van SlootenDaar stonden we, omringd door Bentley, Lamborghini, Maserati en McLaren. | Foto | Recent | 193 | 4 | 1 | 80 | NL | OPEN → |
| Bart LagewegNatuurlijk zitten jullie kinderen op sport. | Foto | Beste | 191 | 12 | 0 | 194 | NL | OPEN → |
| Bart LagewegNatuurlijk zitten jullie kinderen op sport. | Foto | Recent | 191 | 12 | 0 | 194 | NL | OPEN → |
| Marinus ZoutendijkVandaag was de Kick-off 2026 van Abovo Maxlead | B-Corp!! | Foto | Beste | 190 | 0 | 0 | 166 | NL | OPEN → |
| Chilot van Slooten15e editie fCN Jewel Awards in het prachtige Concertgebouw van Amsterdam!💎 Enorm trots dat | Foto | Beste | 190 | 16 | 2 | 332 | NL | OPEN → |
| Marinus ZoutendijkSinds 1 januari is Abovo Maxlead | B-Corp nog completer geworden met de acquisitie van awe | Foto | Beste | 189 | 6 | 0 | 147 | NL | OPEN → |
| Marinus ZoutendijkSinds 1 januari is Abovo Maxlead | B-Corp nog completer geworden met de acquisitie van awe | Foto | Recent | 189 | 6 | 0 | 147 | NL | OPEN → |
| Remco BeekersGisteren dé LinkedIn for Business Experience bijgewoond. | Foto | Beste | 187 | 1 | 0 | 47 | NL | OPEN → |
| Denzell MellesEen bijzondere middag bij Museum Van Loon in Amsterdam. | Video | Beste | 186 | 11 | 12 | 146 | NL | OPEN → |
| Denzell MellesEen bijzondere middag bij Museum Van Loon in Amsterdam. | Video | Recent | 186 | 11 | 12 | 146 | NL | OPEN → |
| Jorn Borsboom🚀 Wederom een mooie overname! | Foto | Beste | 182 | 17 | 4 | 74 | NL | OPEN → |
| Monica WesterveldDe afgelopen maanden was ik al bezig de hoogtepunten van dit jaar te noteren. | Foto | Beste | 182 | 32 | 0 | 406 | NL | OPEN → |
| Robin GoemansWhat an inspiring story by Saman Mohammadi met RE:BORN on the (re)fit of several appealing | Foto | Beste | 181 | 12 | 0 | 74 | EN | OPEN → |
| Peter SchoenmakerGisteravond organiseerde onze Gemeente Apeldoorn in het NewTechPark het verkiezingsdebat. | Foto | Beste | 181 | 3 | 1 | 99 | NL | OPEN → |
| Peter SchoenmakerGisteravond organiseerde onze Gemeente Apeldoorn in het NewTechPark het verkiezingsdebat. | Foto | Recent | 181 | 3 | 1 | 99 | NL | OPEN → |
| Job GuttelingGroeipijn. | Foto | Beste | 180 | 4 | 4 | 267 | NL | OPEN → |
| Leoni SpringerPaarden zijn de beste bullshit detectors die je ooit gaat tegenkomen. | Video | Beste | 180 | 32 | 4 | 123 | NL | OPEN → |
| Leoni SpringerPaarden zijn de beste bullshit detectors die je ooit gaat tegenkomen. | Video | Recent | 180 | 32 | 4 | 123 | NL | OPEN → |
| Pascale BroksEn zó sta je ineens in de NRC! | Foto | Beste | 179 | 33 | 3 | 125 | NL | OPEN → |
| Pascale BroksEn zó sta je ineens in de NRC! | Foto | Recent | 179 | 33 | 3 | 125 | NL | OPEN → |
| Kees NoormanGisteravond met een mooie Amsterdamse delegatie aanwezig op de Maritime Award Gala 2025. | Foto | Beste | 179 | 4 | 1 | 114 | NL | OPEN → |
| Robin GoemansGood marketing follows trends. | Foto | Beste | 178 | 4 | 0 | 155 | EN | OPEN → |
| Kees NoormanAfscheid van directeur Mario Bakker van Omgevingsdienst Noordzeekanaalgebied. | Foto | Beste | 178 | 2 | 0 | 40 | NL | OPEN → |
| René de BeerTot onze grote verrassing hoorden wij gisteren dat De Beer Group op de Top250 van groeibed | Foto | Beste | 177 | 28 | 3 | 59 | NL | OPEN → |
| Isabella Filusch LR7 YEARS OF DAUDI Wat een bijzondere reis is het geweest, vol groei, uitdagingen en momente | Foto | Beste | 173 | 14 | 0 | 83 | NL | OPEN → |
| Katinka SlegtWow, wat een fantastisch jaar was dit! | Foto | Beste | 172 | 17 | 0 | 65 | NL | OPEN → |
| Frank KorfWat een fantastische week in India 🇮🇳 Na Delhi door naar Pune, waar we onze WorldEmp-kanto | Foto | Beste | 171 | 10 | 0 | 175 | NL | OPEN → |
| Robin GoemansSpring is often associated with renewal, with clarity and intention. | Video | Beste | 171 | 3 | 1 | 127 | EN | OPEN → |
| Frank KorfIPG groeit, hoe nu verder??? | Foto | Beste | 170 | 4 | 3 | 249 | NL | OPEN → |
| Milou VerhoeksDoordeweeks is zij een supernerd… In het weekend een glamour🐱 Veel van jullie kennen mij v | Foto | Beste | 170 | 29 | 2 | 328 | NL | OPEN → |
| Milou VerhoeksDoordeweeks is zij een supernerd… In het weekend een glamour🐱 Veel van jullie kennen mij v | Foto | Recent | 170 | 29 | 2 | 328 | NL | OPEN → |
| Chilot van SlootenWat een fantastische editie van de fCN - Founders Carbon Network & Carbon Network (CN) ski | Foto | Beste | 169 | 6 | 0 | 121 | NL | OPEN → |
| Mark van HattumSince the beginning of this month, we've moved into a larger office in Ghent.🇧🇪 A huge mil | Foto | Beste | 167 | 22 | 0 | 151 | EN | OPEN → |
| Roel Nikkessen#2016 In 2016 kwam de iPhone 7 uit, verscheen het eerste seizoen van Stranger Things. | Foto | Beste | 167 | 13 | 3 | 211 | NL | OPEN → |
| Roel Nikkessen#2016 In 2016 kwam de iPhone 7 uit, verscheen het eerste seizoen van Stranger Things. | Foto | Recent | 167 | 13 | 3 | 211 | NL | OPEN → |
| Frank KorfHet WorldEmp krukkenteam bij Telstar – Sparta Rotterdam… de één juicht, de ander verwerkt | Foto | Beste | 166 | 7 | 0 | 110 | NL | OPEN → |
| Eve Maessen𝐄𝐍 𝐃𝐎𝐎𝐑…… 𝐓𝐎𝐔𝐑 𝐃’𝐀𝐒𝐏𝐄𝐑𝐆𝐄𝐒 & 𝐁𝐄𝐋𝐄𝐕𝐈𝐍𝐆 🚴♂️🌱 Afgelopen zaterdag waren we weer onderdeel van | Foto | Beste | 166 | 0 | 6 | 166 | NL | OPEN → |
| Eve Maessen𝐄𝐍 𝐃𝐎𝐎𝐑…… 𝐓𝐎𝐔𝐑 𝐃’𝐀𝐒𝐏𝐄𝐑𝐆𝐄𝐒 & 𝐁𝐄𝐋𝐄𝐕𝐈𝐍𝐆 🚴♂️🌱 Afgelopen zaterdag waren we weer onderdeel van | Foto | Recent | 166 | 0 | 6 | 166 | NL | OPEN → |
| Michael van LierYesterday we hosted Bibi Jorissen at Investor House. | Foto | Beste | 164 | 16 | 1 | 175 | EN | OPEN → |
| Li Hang ChangWij zijn de laatste tijd bezig met bedrijfsoptimalisatie. | Foto | Beste | 164 | 33 | 0 | 161 | NL | OPEN → |
| Rik Boelhouwer𝗘𝗲𝗻 𝗺𝗼𝗼𝗶𝗲 𝗺𝗶𝗷𝗹𝗽𝗮𝗮𝗹 𝘃𝗼𝗼𝗿 𝗜𝗖𝗧 𝗦𝗲𝗿𝘃𝗶𝗰𝗲 𝗚𝗿𝗼𝗲𝗽: 𝘄𝗲 𝘇𝗶𝗷𝗻 𝗜𝗦𝗢 𝟮𝟳𝟬𝟬𝟭 𝗴𝗲𝗰𝗲𝗿𝘁𝗶𝗳𝗶𝗰𝗲𝗲𝗿𝗱! | Foto | Beste | 163 | 8 | 1 | 164 | NL | OPEN → |
| Robert de BoerHet nieuwe jaar is begonnen! | Foto | Beste | 163 | 11 | 1 | 204 | NL | OPEN → |
| Roel NikkessenAlles is anders, niets is nieuw? | Foto | Beste | 163 | 5 | 4 | 170 | NL | OPEN → |
| Roel NikkessenAlles is anders, niets is nieuw? | Foto | Recent | 163 | 5 | 4 | 170 | NL | OPEN → |
| Remco BeekersMet CHARLES & MORE | furnishing the future hebben wij dit prachtige hospitality project mo | Foto | Beste | 162 | 12 | 3 | 243 | NL | OPEN → |
| Stefan EnthovenIedereen bedankt voor alle ervaringen van 2025 Expo Flora Harmelen | Foto | Beste | 162 | 10 | 0 | 10 | NL | OPEN → |
| Bart LagewegBart aangehouden in Zwitserland. | Foto | Beste | 160 | 58 | 0 | 157 | NL | OPEN → |
| Armando MuisBeste Vincent Karremans , pak het probleem aan. | Foto | Beste | 160 | 28 | 2 | 223 | NL | OPEN → |
| Armando MuisBeste Vincent Karremans , pak het probleem aan. | Foto | Recent | 160 | 28 | 2 | 223 | NL | OPEN → |
| Dirk W. Giltay VethPer heden is GILTAY VETH ADVOCATENKANTOOR gevestigd in het centrum van Nieuw-Vennep! | Foto | Beste | 160 | 31 | 2 | 112 | NL | OPEN → |
| Chilot van Slooten✨ September goed begonnen! | Foto | Beste | 160 | 16 | 1 | 154 | NL | OPEN → |
| Sofie KleefstraMijn vader leerde me één ding: zie je een probleem? | Foto | Beste | 159 | 20 | 1 | 187 | NL | OPEN → |
| Merel HuizingaIk ga blij het weekend in. | Foto | Beste | 159 | 4 | 7 | 157 | NL | OPEN → |
| Saskia LaurijsenThee boven theorie Sommige bureaus praten over algoritmes alsof het hogere wiskunde is. | Foto | Beste | 158 | 4 | 0 | 68 | NL | OPEN → |
| Saskia LaurijsenThee boven theorie Sommige bureaus praten over algoritmes alsof het hogere wiskunde is. | Foto | Recent | 158 | 4 | 0 | 68 | NL | OPEN → |
| Pascale BroksThe word is out! | Foto | Beste | 158 | 26 | 1 | 75 | NL | OPEN → |
| Antoin BakelaarSometimes you are reminded why you started this journey in the first place. | Foto | Beste | 157 | 23 | 1 | 234 | EN | OPEN → |
| Antoin BakelaarSometimes you are reminded why you started this journey in the first place. | Foto | Recent | 157 | 23 | 1 | 234 | EN | OPEN → |
| Isabella Filusch LRDe mooiste gesprekken beginnen vaak met een goede vraag. | Foto | Beste | 157 | 4 | 2 | 269 | NL | OPEN → |
| Isabella Filusch LRDe mooiste gesprekken beginnen vaak met een goede vraag. | Foto | Recent | 157 | 4 | 2 | 269 | NL | OPEN → |
| Michael van LierWhy I invested in a festival I don’t attend. | Foto | Beste | 156 | 16 | 1 | 360 | EN | OPEN → |
| Reinder LubbersNo Such Fund live ✅ 1st No Such Fund investment done ✅ We’ve led the €2.5m seed round in Y | Foto | Recent | 154 | 10 | 0 | 101 | EN | OPEN → |
| Robin GoemansA milestone is not always defined by what you achieve, but by seeing a vision gain momentu | Foto | Beste | 153 | 5 | 2 | 221 | EN | OPEN → |
| Robin GoemansA milestone is not always defined by what you achieve, but by seeing a vision gain momentu | Foto | Recent | 153 | 5 | 2 | 221 | EN | OPEN → |
| Ralph van HessenEen geslaagde avond tijdens de 55e editie van het Adviesraaddiner in Kasteel de Wittenburg. | Foto | Beste | 152 | 10 | 5 | 225 | NL | OPEN → |
| Denzell MellesNamens Two Rivers Capital mocht ik samen met Maasbert Schouten de Business Excellence Awar | Foto | Beste | 150 | 8 | 3 | 141 | NL | OPEN → |
| Martijn AslanderNiet te doen! | Artikel | Beste | 149 | 37 | 10 | 174 | NL | OPEN → |
| Martijn AslanderNiet te doen! | Artikel | Recent | 149 | 37 | 10 | 174 | NL | OPEN → |
| Milou VerhoeksOeps, I did it again! | Foto | Beste | 149 | 13 | 0 | 216 | NL | OPEN → |
| Robin GoemansGreat design brings people together. | Foto | Recent | 149 | 1 | 1 | 178 | EN | OPEN → |
| Denzell MellesBij private equity gaat de aandacht vaak automatisch uit naar het Verenigd Koninkrijk, Fra | Foto | Beste | 148 | 8 | 7 | 317 | NL | OPEN → |
| Chilot van SlootenDe afgelopen twee weken stond het Carbon House volledig in het teken van Maison Carbon. | Foto | Beste | 148 | 3 | 0 | 153 | NL | OPEN → |
| Chilot van SlootenDe afgelopen twee weken stond het Carbon House volledig in het teken van Maison Carbon. | Foto | Recent | 148 | 3 | 0 | 153 | NL | OPEN → |
| Merel van BeekumOeps. | Foto | Beste | 147 | 15 | 0 | 191 | NL | OPEN → |
| Jorgo de GrootI’m excited to join 265 Capital. | Tekst | Beste | 147 | 41 | 0 | 112 | EN | OPEN → |
| Jorgo de GrootI’m excited to join 265 Capital. | Tekst | Recent | 147 | 41 | 0 | 112 | EN | OPEN → |
| Kirsten HulscherKlantvriendelijkste bedrijf van Nederland 2026🏆 Van der Valk heeft deze titel gewonnen in | Artikel | Beste | 146 | 9 | 4 | 76 | NL | OPEN → |
| Kirsten HulscherKlantvriendelijkste bedrijf van Nederland 2026🏆 Van der Valk heeft deze titel gewonnen in | Artikel | Recent | 146 | 9 | 4 | 76 | NL | OPEN → |
| Ricardo BunEight years ago, we started Orient Growth Ventures with a simple idea: the most attractive | Video | Beste | 146 | 19 | 6 | 278 | EN | OPEN → |
| Ricardo BunEight years ago, we started Orient Growth Ventures with a simple idea: the most attractive | Video | Recent | 146 | 19 | 6 | 278 | EN | OPEN → |
| Mark van Hattum🌏 🏆 SEO, Data and AI! | Foto | Beste | 145 | 13 | 1 | 163 | EN | OPEN → |
| Saskia LaurijsenHet was mooi hier. | Video | Beste | 142 | 7 | 0 | 103 | NL | OPEN → |
| Saskia LaurijsenHet was mooi hier. | Video | Recent | 142 | 7 | 0 | 103 | NL | OPEN → |
| Amber Elisa de ClercqNog 1 week te gaan! | Foto | Beste | 141 | 12 | 8 | 408 | NL | OPEN → |
| Amber Elisa de ClercqNog 1 week te gaan! | Foto | Recent | 141 | 12 | 8 | 408 | NL | OPEN → |
| Eve Maessen𝐄𝐍 𝐃𝐎𝐎𝐑… CITY GIN neemt jullie de komende 31 dagen mee in korte, eerlijke snapshots van wa | Foto | Beste | 141 | 0 | 1 | 118 | NL | OPEN → |
| Monica WesterveldProud to be runner up in the E-Commerce challengers list: e-commerce professional of the y | Foto | Recent | 141 | 9 | 1 | 45 | EN | OPEN → |
| Thomas van KeulenVery excited to join Van der Valk International B.V. | Overig | Beste | 139 | 36 | 0 | 21 | EN | OPEN → |
| Thomas van KeulenVery excited to join Van der Valk International B.V. | Overig | Recent | 139 | 36 | 0 | 21 | EN | OPEN → |
| Gerrit Jan WitzelYesterday I had the great honor to be a speaker at the Prosus Forward event. | Foto | Beste | 138 | 10 | 1 | 75 | EN | OPEN → |
| Gerrit Jan WitzelYesterday I had the great honor to be a speaker at the Prosus Forward event. | Foto | Recent | 138 | 10 | 1 | 75 | EN | OPEN → |
| Jeroen OpsteltenDe menselijke maat bij schade Schade gaat nooit alleen over geld. | Foto | Beste | 138 | 6 | 4 | 253 | NL | OPEN → |
| Jeroen OpsteltenDe menselijke maat bij schade Schade gaat nooit alleen over geld. | Foto | Recent | 138 | 6 | 4 | 253 | NL | OPEN → |
| Ralph van HessenOver een paar dagen vertrekt een select gezelschap naar China voor de eerste BID Trade Mis | Foto | Beste | 137 | 6 | 4 | 188 | NL | OPEN → |
| Michael StraathofOf je worst lust?! | Foto | Beste | 137 | 21 | 0 | 205 | NL | OPEN → |
| Michael StraathofOf je worst lust?! | Foto | Recent | 137 | 21 | 0 | 205 | NL | OPEN → |
| Robert de Boer𝗕𝟮𝗕 𝗠𝗮𝗿𝗸𝗲𝘁𝗲𝗲𝗿 𝗼𝗳 𝘁𝗵𝗲 𝗬𝗲𝗮𝗿 !!! | Foto | Beste | 137 | 20 | 0 | 231 | NL | OPEN → |
| René de Beer1st Yearly Strategy Meeting with the new De Beer Plastics management team ✅ Last period ha | Foto | Beste | 136 | 11 | 6 | 189 | EN | OPEN → |
| René de Beer1st Yearly Strategy Meeting with the new De Beer Plastics management team ✅ Last period ha | Foto | Recent | 136 | 11 | 6 | 189 | EN | OPEN → |
| Martijn AslanderDit stuk bevestigt behoorlijk wat ik zelf ook al een tijdje denk en vermoed. | Artikel | Beste | 134 | 52 | 2 | 32 | NL | OPEN → |
| Saskia LaurijsenHet is geen geschenk, het is een investering. | Video | Beste | 133 | 7 | 1 | 195 | NL | OPEN → |
| Saskia LaurijsenHet is geen geschenk, het is een investering. | Video | Recent | 133 | 7 | 1 | 195 | NL | OPEN → |
| Paul van RiessenVier dagen werken? | Foto | Recent | 132 | 3 | 0 | 270 | NL | OPEN → |
| Michael van Lier5 days. | Video | Beste | 132 | 19 | 1 | 518 | EN | OPEN → |
| Merel HuizingaNa afloop van een optreden tijdens onze serie ‘Klassiek in de Zomer’ kwam een meisje naar | Foto | Beste | 132 | 5 | 1 | 104 | NL | OPEN → |
| Mark van HattumHighest new entry in the #M100 Digital Agencies. | Foto | Beste | 132 | 17 | 1 | 209 | EN | OPEN → |
| Bart LagewegOp Reddit verscheen vannacht een opvallende post rond ketenaansprakelijkheid. | Tekst | Beste | 131 | 45 | 4 | 194 | NL | OPEN → |
| Amber Elisa de ClercqTwintig uur lang de diepte in. | Foto | Beste | 131 | 9 | 1 | 178 | NL | OPEN → |
| Amber Elisa de ClercqTwintig uur lang de diepte in. | Foto | Recent | 131 | 9 | 1 | 178 | NL | OPEN → |
| Ruben Caradonna🍻 Samen met Robert Guerain van CERTO | Sales Recruitment & XNRGY Club Almere, acte de prés | Foto | Beste | 131 | 17 | 2 | 58 | NL | OPEN → |
| Michael van LierEntrepreneurship. | Foto | Beste | 130 | 22 | 0 | 250 | EN | OPEN → |
| Merel van Beekum160+ klantmappen 4 bedrijfspanden 40+ verschillende branches 200+ uiteenlopende ondernemer | Foto | Beste | 129 | 45 | 0 | 208 | NL | OPEN → |
| Ralph van HessenIn Quote, als trouwe bezoeker van events. | Foto | Beste | 127 | 7 | 1 | 183 | NL | OPEN → |
| Ralph van HessenIn Quote, als trouwe bezoeker van events. | Foto | Recent | 127 | 7 | 1 | 183 | NL | OPEN → |
| Fleur SluijterA few months ago the ESRA delighted me with their question if I would agree with renaming | Foto | Beste | 127 | 19 | 1 | 104 | EN | OPEN → |
| Chilot van SlootenEergisteren reisden we met een grote groep ondernemers van fCN - Founders Carbon Network n | Foto | Recent | 127 | 0 | 0 | 112 | NL | OPEN → |
| Robert de BoerAl meer dan 15 jaar mag ik met Lead Today bouwen aan mooie samenwerkingen met verschillend | Foto | Beste | 126 | 3 | 0 | 151 | NL | OPEN → |
| Robert de BoerAl meer dan 15 jaar mag ik met Lead Today bouwen aan mooie samenwerkingen met verschillend | Foto | Recent | 126 | 3 | 0 | 151 | NL | OPEN → |
| Jeroen OpsteltenNieuwe rijken, nieuwe risico’s De wereld van vermogen verandert in hoog tempo. | Foto | Beste | 126 | 4 | 2 | 229 | NL | OPEN → |
| Jeroen OpsteltenNieuwe rijken, nieuwe risico’s De wereld van vermogen verandert in hoog tempo. | Foto | Recent | 126 | 4 | 2 | 229 | NL | OPEN → |
| Ralph van HessenAfgelopen week gaf ik een interview waarin een verhaal werd verteld dat voor mij heel pers | Artikel | Beste | 125 | 20 | 3 | 184 | NL | OPEN → |
| Jens SchipperusGisteren sprak ik met een ondernemer die vestigingen door heel Nederland heeft. | Foto | Beste | 125 | 13 | 0 | 201 | NL | OPEN → |
| Jeroen Perebooms🚀 Ondernemen bij EJP als Financial Astronauts? | Foto | Beste | 125 | 4 | 8 | 127 | NL | OPEN → |
| Jeroen Perebooms🚀 Ondernemen bij EJP als Financial Astronauts? | Foto | Recent | 125 | 4 | 8 | 127 | NL | OPEN → |
| Rutger Diemel"In een lastige markt moet je blijven vernieuwen" Leuk stuk in de De Telegraaf van vandaag! | Foto | Beste | 125 | 11 | 1 | 61 | NL | OPEN → |
| Rutger Diemel"In een lastige markt moet je blijven vernieuwen" Leuk stuk in de De Telegraaf van vandaag! | Foto | Recent | 125 | 11 | 1 | 61 | NL | OPEN → |
| Simone GroeneveldWaarom is het toch zo moeilijk om grip te krijgen op de menselijke kant van een organisati | Foto | Beste | 124 | 19 | 1 | 242 | NL | OPEN → |
| Simone GroeneveldWaarom is het toch zo moeilijk om grip te krijgen op de menselijke kant van een organisati | Foto | Recent | 124 | 19 | 1 | 242 | NL | OPEN → |
| Suzanne Ross“He Suuz, inmiddels een half jaar directeur-bestuurder… hoe bevalt dat eigenlijk?” Goed! | Foto | Beste | 124 | 10 | 1 | 316 | NL | OPEN → |
| Suzanne RossWat je in je hart bewaart, raak je nooit meer kwijt Zes jaar geleden stapte ik in het best | Foto | Beste | 124 | 7 | 2 | 316 | NL | OPEN → |
| Eve Maessen𝐄𝐍 𝐃𝐎𝐎𝐑… 𝐝𝐢𝐭 𝐢𝐬 𝐳ó 𝐧𝐢𝐞𝐭 𝐡𝐞𝐭 𝐬𝐭𝐚𝐧𝐝𝐚𝐚𝐫𝐝 “𝐩𝐫𝐨𝐟𝐞𝐬𝐬𝐢𝐨𝐧𝐞𝐥𝐞 𝐋𝐢𝐧𝐤𝐞𝐝𝐈𝐧” 𝐜𝐨𝐧𝐭𝐞𝐧𝐭, 𝐦𝐚𝐚𝐫 𝐰é𝐥 𝐞𝐜𝐡𝐭. | Video | Beste | 122 | 14 | 3 | 231 | NL | OPEN → |
| Remco BeekersAfgelopen donderdag organiseerden we vanuit CHARLES & MORE en Bulo / Nicole Van Leeuwen ee | Foto | Beste | 122 | 9 | 1 | 261 | NL | OPEN → |
| Merel HuizingaHet Koningshuis vindt muziek belangrijk! | Foto | Beste | 121 | 9 | 3 | 222 | NL | OPEN → |
| Robin GoemansEN - Discover Cornelius & Caracole at TICA Projects Venlo Are you an interior professional | Foto | Recent | 121 | 4 | 1 | 208 | EN | OPEN → |
| Saskia LaurijsenEen spannende inside tip, maar niet lang meer Ik kom net bij Vendue Next Door vandaan. | Video | Beste | 121 | 3 | 0 | 128 | NL | OPEN → |
| Saskia LaurijsenEen spannende inside tip, maar niet lang meer Ik kom net bij Vendue Next Door vandaan. | Video | Recent | 121 | 3 | 0 | 128 | NL | OPEN → |
| Ruben CaradonnafCN - Founders Carbon Network Carbon Network (CN) What an amazing week in Marbella with gr | Foto | Beste | 120 | 14 | 1 | 112 | EN | OPEN → |
| Pascale BroksTrots! | Foto | Beste | 120 | 9 | 7 | 32 | NL | OPEN → |
| Pascale BroksTrots! | Foto | Recent | 120 | 9 | 7 | 32 | NL | OPEN → |
| Job GuttelingOndernemen is bewegen tussen trots en pijn. | Foto | Beste | 119 | 9 | 0 | 230 | NL | OPEN → |
| Simone GroeneveldKomende week verschijnt het boek ‘Het geheim van de meest aantrekkelijke werkgevers’. | Foto | Beste | 119 | 16 | 1 | 191 | NL | OPEN → |
| Simone GroeneveldKomende week verschijnt het boek ‘Het geheim van de meest aantrekkelijke werkgevers’. | Foto | Recent | 119 | 16 | 1 | 191 | NL | OPEN → |
| Susan Leerkes📌 Nee heb je, ja kun je krijgen – een persoonlijk verzoek Normaal gesproken gebruik ik Lin | Foto | Beste | 119 | 8 | 11 | 114 | NL | OPEN → |
| Susan Leerkes📌 Nee heb je, ja kun je krijgen – een persoonlijk verzoek Normaal gesproken gebruik ik Lin | Foto | Recent | 119 | 8 | 11 | 114 | NL | OPEN → |
| Karin van OevelenVol trots op weg naar Stichting Cordaan 🎓 Vandaag is een bijzondere dag. | Foto | Beste | 118 | 8 | 1 | 217 | NL | OPEN → |
| Gabriel TroostwijkWie thuisblijft, beleeft niets. | Foto | Beste | 118 | 8 | 0 | 81 | NL | OPEN → |
| Marcello GrossoMet trots presenteren we de nieuwe brochure van onze flagship bioscoop Vue Amsterdam. | Foto | Beste | 118 | 9 | 11 | 100 | NL | OPEN → |
| Marcello GrossoMet trots presenteren we de nieuwe brochure van onze flagship bioscoop Vue Amsterdam. | Foto | Recent | 118 | 9 | 11 | 100 | NL | OPEN → |
| Sofie KleefstraPer direct opdracht beschikbaar: (Remote) Executive Assistant - parttime+ tot fulltime Wij | Foto | Beste | 117 | 36 | 6 | 151 | NL | OPEN → |
| Jeroen JacobsTwo days at the Amazon Web Services (AWS) #Summit and AWS Partner Summit 2026 in Amsterdam | Foto | Beste | 117 | 3 | 0 | 183 | EN | OPEN → |
| Jorn BorsboomNa jarenlange samenwerking is het eindelijk officieel: Euro BOB neemt Rent A Bob en E-Driv | Video | Beste | 117 | 44 | 2 | 86 | NL | OPEN → |
| Chilot van SlootenOmringd door de indrukwekkende Banksy! | Foto | Recent | 117 | 0 | 0 | 94 | NL | OPEN → |
| Chilot van SlootenGisteren én op 18 februari ging de wekker wel héél vroeg. | Video | Recent | 117 | 0 | 0 | 128 | NL | OPEN → |
| Job GuttelingNet als vorig jaar zijn we met Securin te gast in de studio van Ondernemerslounge (RTLZ) v | Foto | Beste | 116 | 2 | 0 | 52 | NL | OPEN → |
| Robin GoemansSome milestones deserve a moment of appreciation. | Video | Recent | 116 | 5 | 2 | 142 | EN | OPEN → |
| Boy TJ MasiusStel je voor… Je wordt wakker. | Foto | Beste | 115 | 9 | 1 | 39 | NL | OPEN → |
| Boy TJ MasiusStel je voor… Je wordt wakker. | Foto | Recent | 115 | 9 | 1 | 39 | NL | OPEN → |
| Kees NoormanHet prachtige tallship Gloria uit Colombia sluipt in de mist Amsterdam binnen. | Foto | Recent | 114 | 3 | 0 | 15 | NL | OPEN → |
| Suzanne RossGemeente Arnhem gaat op verkenning en wij lopen voorop! | Foto | Beste | 114 | 12 | 4 | 224 | NL | OPEN → |
| Milou Verhoeks🇳🇱🇵🇭 Een bijzondere ontmoeting op de Filipijnse ambassade in Den Haag! | Foto | Beste | 113 | 5 | 2 | 204 | NL | OPEN → |
| Milou Verhoeks🇳🇱🇵🇭 Een bijzondere ontmoeting op de Filipijnse ambassade in Den Haag! | Foto | Recent | 113 | 5 | 2 | 204 | NL | OPEN → |
| Eve Maessen𝐄𝐍 𝐃𝐎𝐎𝐑…… 𝐈𝐊 𝐖𝐈𝐋𝐋𝐄𝐌, 𝐉𝐈𝐉 𝐙𝐄𝐊𝐄𝐑 𝐎𝐎𝐊!👑 𝐈𝐊 𝐖𝐈𝐋𝐋𝐄𝐌 🧡 4,5% • 250 ML • Sinaasappel & Passievruch | Foto | Beste | 112 | 11 | 4 | 175 | NL | OPEN → |
| Robin GoemansArmchair Carl was introduced by Cornelius Lifestyle as a sculptural designer armchair char | Foto | Recent | 112 | 2 | 0 | 65 | EN | OPEN → |
| Simone Groeneveld100 dagen. | Foto | Beste | 112 | 4 | 2 | 277 | EN | OPEN → |
| Simone Groeneveld100 dagen. | Foto | Recent | 112 | 4 | 2 | 277 | EN | OPEN → |
| Gabriel TroostwijkOp deze foto staan vier mensen! | Foto | Beste | 112 | 6 | 0 | 180 | NL | OPEN → |
| Antoin BakelaarGisteren was ik bij de #Top250 Award Ceremony van Erasmus Centre for Entrepreneurship. | Foto | Beste | 111 | 12 | 1 | 251 | NL | OPEN → |
| Antoin BakelaarGisteren was ik bij de #Top250 Award Ceremony van Erasmus Centre for Entrepreneurship. | Foto | Recent | 111 | 12 | 1 | 251 | NL | OPEN → |
| Robert de Boer𝗩𝗮𝗻𝗱𝗮𝗮𝗴 𝗶𝘀 𝗵𝗲𝘁 𝘇𝗼𝘃𝗲𝗿: New Roots 𝗶𝘀 𝗹𝗶𝘃𝗲! | Foto | Beste | 111 | 23 | 0 | 191 | NL | OPEN → |
| Robert de Boer𝗩𝗮𝗻𝗱𝗮𝗮𝗴 𝗶𝘀 𝗵𝗲𝘁 𝘇𝗼𝘃𝗲𝗿: New Roots 𝗶𝘀 𝗹𝗶𝘃𝗲! | Foto | Recent | 111 | 23 | 0 | 191 | NL | OPEN → |
| Martijn Koolhoven30 keer de kijkcijfers halen van de populaire talkshow Vandaag Inside van presentator wilf | Foto | Recent | 110 | 21 | 4 | 361 | NL | OPEN → |
| Martijn KoolhovenNederland loopt hopeloos achterop als het gaat om innovatie (kracht). | Foto | Recent | 110 | 11 | 2 | 320 | NL | OPEN → |
| Martijn KoolhovenJe struikelt van lekkere quote naar lekkere quote bij ondernemer Michel P.. | Foto | Recent | 110 | 16 | 2 | 320 | NL | OPEN → |
| Karin van OevelenLongkanker Nederland heeft gisteren een donatiecheque ontvangen van €21993,00 YourGift Car | Foto | Beste | 110 | 20 | 1 | 55 | NL | OPEN → |
| Isabella Filusch LRSommige mensen passen niet alleen in een functie. | Foto | Beste | 109 | 10 | 2 | 233 | NL | OPEN → |
| Jens SchipperusBetaling niet te herleiden? | Foto | Beste | 108 | 50 | 1 | 161 | NL | OPEN → |
| Jens SchipperusBetaling niet te herleiden? | Foto | Recent | 108 | 50 | 1 | 161 | NL | OPEN → |
| Isabella Filusch LRDe mooiste groei begint vaak met een goed gesprek. | Foto | Beste | 108 | 24 | 0 | 237 | NL | OPEN → |
| Isabella Filusch LRDe mooiste groei begint vaak met een goed gesprek. | Foto | Recent | 108 | 24 | 0 | 237 | NL | OPEN → |
| Eve Maessen𝐄𝐍 𝐃𝐎𝐎𝐑…… 𝐧𝐚𝐚𝐫 𝐎𝐞𝐭𝐞𝐥𝐝𝐨𝐧𝐤! | Foto | Beste | 108 | 2 | 0 | 225 | NL | OPEN → |
| Karin van Oevelen✅Dromen ✅Hard werken ✅Waardering ✅Genieten Als kleine jongen al mee naar Ajax, zwaaiend na | Video | Beste | 108 | 8 | 1 | 58 | NL | OPEN → |
| Michael Straathof𝐃𝐞 𝐚𝐟𝐠𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐧 𝐦𝐚𝐚𝐧𝐝𝐞𝐧 𝐡𝐞𝐛 𝐢𝐤 𝐛𝐞𝐰𝐮𝐬𝐭 𝐰𝐚𝐭 𝐚𝐟𝐬𝐭𝐚𝐧𝐝 𝐠𝐞𝐧𝐨𝐦𝐞𝐧. | Foto | Beste | 107 | 16 | 0 | 260 | NL | OPEN → |
| Marinus ZoutendijkVolgende maand mogen we eindelijk het nieuws delen en start de verkoop. | Foto | Beste | 107 | 0 | 4 | 361 | NL | OPEN → |
| Katinka SlegtGraag vertel ik dat ik als MKB verkoopklaar maken, strategie en verkopen bij Athena Financ | Overig | Beste | 107 | 21 | 0 | 18 | NL | OPEN → |
| Katinka SlegtGraag vertel ik dat ik als MKB verkoopklaar maken, strategie en verkopen bij Athena Financ | Overig | Recent | 107 | 21 | 0 | 18 | NL | OPEN → |
| Ruben CaradonnaVandaag met Porsche Centrum Amsterdam & XNRGY Club gezeten voor de opkomende businessclub | Foto | Beste | 106 | 9 | 2 | 88 | NL | OPEN → |
| Robert de Boer𝐏𝐞𝐫𝐬𝐨𝐨𝐧𝐥𝐢𝐣𝐤 𝐯𝐢𝐧𝐝 𝐢𝐤 𝐣𝐚𝐧𝐮𝐚𝐫𝐢 𝐚𝐥𝐭𝐢𝐣𝐝 éé𝐧 𝐯𝐚𝐧 𝐝𝐞 𝐟𝐢𝐣𝐧𝐬𝐭𝐞 𝐦𝐚𝐚𝐧𝐝𝐞𝐧 De decemberdrukte is achter | Foto | Beste | 105 | 9 | 0 | 127 | NL | OPEN → |
| Diana Hoilu Fradique𝗬𝗮𝘆, 𝗴𝗲𝘀𝗹𝗮𝗮𝗴𝗱: 𝗩𝗮𝗻𝗮𝗳 𝟮𝟬𝟮𝟲 𝗶𝗻𝘇𝗲𝘁𝗯𝗮𝗮𝗿 𝗮𝗹𝘀 𝘃𝗲𝗿𝘁𝗿𝗼𝘂𝘄𝗲𝗻𝘀𝗽𝗲𝗿𝘀𝗼𝗼𝗻! | Foto | Beste | 104 | 22 | 0 | 253 | NL | OPEN → |
| Diana Hoilu Fradique𝗬𝗮𝘆, 𝗴𝗲𝘀𝗹𝗮𝗮𝗴𝗱: 𝗩𝗮𝗻𝗮𝗳 𝟮𝟬𝟮𝟲 𝗶𝗻𝘇𝗲𝘁𝗯𝗮𝗮𝗿 𝗮𝗹𝘀 𝘃𝗲𝗿𝘁𝗿𝗼𝘂𝘄𝗲𝗻𝘀𝗽𝗲𝗿𝘀𝗼𝗼𝗻! | Foto | Recent | 104 | 22 | 0 | 253 | NL | OPEN → |
| Merel van BeekumIk heb een nieuwe functie als Mede-oprichter bij We Evolve Agency! | Overig | Beste | 103 | 24 | 0 | 11 | NL | OPEN → |
| Tim van de KimmenadeWho says business and pleasure don’t mix? | Foto | Beste | 102 | 10 | 0 | 59 | EN | OPEN → |
| Li Hang Chang𝙄𝙠 𝙬𝙞𝙡𝙙𝙚 𝙚𝙞𝙜𝙚𝙣𝙡𝙞𝙟𝙠 𝙝𝙚𝙡𝙚𝙢𝙖𝙖𝙡 𝙜𝙚𝙚𝙣 𝙝𝙤𝙧𝙚𝙘𝙖 𝙯𝙖𝙖𝙠 𝙤𝙥𝙚𝙣𝙚𝙣. | Foto | Beste | 102 | 16 | 1 | 174 | NL | OPEN → |
| Leoni SpringerGrenzen niet aangeven is zelden een communicatieprobleem. | Video | Beste | 102 | 10 | 4 | 83 | NL | OPEN → |
| Claudia HamersJewel Award 2025 Concertgebouw Amsterdam Lady of the Rings: Dank voor de prachtige avond i | Foto | Beste | 102 | 22 | 2 | 107 | NL | OPEN → |
| Jeroen JacobsThis morning we hosted our Cloudar #AWS #EU #Sovereign #Cloud #DeepDive at the Amazon Web | Foto | Beste | 101 | 4 | 5 | 215 | EN | OPEN → |
| Roel NikkessenVoor OGD waren de 100%-scores in de jaarlijkse Outsourcing Performance van Giarte ooit ech | Artikel | Recent | 101 | 1 | 10 | 121 | NL | OPEN → |
| Bart LagewegJe komt fluitend op je werk. | Tekst | Beste | 100 | 8 | 1 | 241 | NL | OPEN → |
| Bart LagewegJe komt fluitend op je werk. | Tekst | Recent | 100 | 8 | 1 | 241 | NL | OPEN → |
| Taco RietveldErg leuk dat we als RB Family Capital een bijdrage mochten leveren aan het laatste sectorr | Foto | Beste | 100 | 3 | 2 | 28 | NL | OPEN → |
| Taco RietveldErg leuk dat we als RB Family Capital een bijdrage mochten leveren aan het laatste sectorr | Foto | Recent | 100 | 3 | 2 | 28 | NL | OPEN → |
| Pascale BroksTrots! | Foto | Beste | 99 | 20 | 2 | 42 | NL | OPEN → |
| Pascale BroksTrots! | Foto | Recent | 99 | 20 | 2 | 42 | NL | OPEN → |
| Marinus Pul𝐇𝐞𝐞𝐫𝐥𝐢𝐣𝐤 𝐨𝐦 𝐰𝐞𝐞𝐫 𝐭𝐞𝐫𝐮𝐠 𝐭𝐞 𝐳𝐢𝐣𝐧 𝐢𝐧 𝐕𝐢𝐞𝐭𝐧𝐚𝐦 🇻🇳 Inmiddels zit ik alweer een maand in Vietnam, | Foto | Beste | 99 | 4 | 0 | 232 | NL | OPEN → |
| Marinus Pul𝐇𝐞𝐞𝐫𝐥𝐢𝐣𝐤 𝐨𝐦 𝐰𝐞𝐞𝐫 𝐭𝐞𝐫𝐮𝐠 𝐭𝐞 𝐳𝐢𝐣𝐧 𝐢𝐧 𝐕𝐢𝐞𝐭𝐧𝐚𝐦 🇻🇳 Inmiddels zit ik alweer een maand in Vietnam, | Foto | Recent | 99 | 4 | 0 | 232 | NL | OPEN → |
| Thomas van KeulenJe volgende bestemming? | Foto | Beste | 99 | 8 | 3 | 47 | NL | OPEN → |
| Thomas van KeulenJe volgende bestemming? | Foto | Recent | 99 | 8 | 3 | 47 | NL | OPEN → |
| Melissa Monster- van Golverdingen💫Celebrate milestones💫 Gisteren bestond Never Nine to Five officieel 1 jaar. | Foto | Beste | 98 | 26 | 0 | 399 | NL | OPEN → |
| Folkert van der Spek6 years working with 70+ brands. | Tekst | Beste | 98 | 6 | 1 | 220 | EN | OPEN → |
| Jorn BorsboomWederom een pareltje opgehaald in het mooie Gdansk! | Foto | Beste | 98 | 6 | 0 | 23 | NL | OPEN → |
| Lodewijk van OmmerenEen inspirerend bezoek aan de Nederlandse ambassade in New Delhi tijdens de handelsmissie | Foto | Beste | 98 | 5 | 0 | 100 | NL | OPEN → |
| Paul van Riessen‘Wat wil je voor je verjaardag?’ ‘Een week met jou en mama. | Foto | Recent | 97 | 2 | 0 | 173 | NL | OPEN → |
| Roel Nikkessen8 miljoen taxichauffeurs Ik reis door China met bijna honderd themepark liefhebbers. | Foto | Beste | 97 | 12 | 1 | 266 | NL | OPEN → |
| Roel Nikkessen8 miljoen taxichauffeurs Ik reis door China met bijna honderd themepark liefhebbers. | Foto | Recent | 97 | 12 | 1 | 266 | NL | OPEN → |
| Merel HuizingaEn de winnaar is.........Wisten jullie dat er 350.000 vrijwilligers in Amsterdam zich inze | Foto | Beste | 96 | 3 | 0 | 78 | NL | OPEN → |
| Milou Verhoeks𝐌𝐈𝐒𝐒 𝐍𝐄𝐃𝐄𝐑𝐋𝐀𝐍𝐃 𝐈𝐒 𝐓𝐄𝐑𝐔𝐆 Wat een bijzonder moment… vanuit de Miss Beauty Group hebben wij M | Dia's | Beste | 96 | 29 | 1 | 162 | NL | OPEN → |
| Robert de BoerVorige week lanceerden we New Roots, ons nieuwe label voor goede doelen. | Foto | Recent | 96 | 12 | 1 | 246 | NL | OPEN → |
| Marianne KuiperKlaar voor de start van een mooi najaar met twee nieuwe teamleden, senior event planner Fl | Foto | Beste | 96 | 10 | 1 | 92 | NL | OPEN → |
| Lodewijk van OmmerenBedrijven kunnen wel wat meer festivalgevoel gebruiken. | Foto | Beste | 96 | 4 | 2 | 316 | NL | OPEN → |
| Suzanne RossSamenwerken loont! | Foto | Beste | 96 | 4 | 1 | 93 | NL | OPEN → |
| Suzanne RossSamenwerken loont! | Foto | Recent | 96 | 4 | 1 | 93 | NL | OPEN → |
| Isabella Filusch LRSoms realiseer je je pas hoeveel er is gebeurd als je even stilstaat. | Foto | Recent | 95 | 18 | 1 | 372 | NL | OPEN → |
| Ruben CaradonnaDank voor de uitnodiging ouwe reus Ed van Dijk van Beercoo Schoonmaakgroep & top onderneme | Foto | Beste | 95 | 9 | 1 | 40 | NL | OPEN → |
| Amber Elisa de ClercqLokaal is prachtig, maar inspiratie over de grens halen ook!🌎 Twee weken geleden was ik op | Foto | Recent | 94 | 4 | 2 | 388 | NL | OPEN → |
| Martijn AslanderHahahaha! | Artikel | Recent | 93 | 14 | 1 | 90 | NL | OPEN → |
| Martijn KoolhovenErg leuk om het hele team van Gazette.nl, met partners, thuis in de tuin te ontvangen voor | Foto | Recent | 93 | 3 | 0 | 205 | NL | OPEN → |
| Robert den BoerStructureel werken aan je gezondheid begint niet met perfectie, maar met een systeem dat w | Video | Beste | 93 | 2 | 3 | 142 | NL | OPEN → |
| Robert den BoerStructureel werken aan je gezondheid begint niet met perfectie, maar met een systeem dat w | Video | Recent | 93 | 2 | 3 | 142 | NL | OPEN → |
| Stefan EnthovenViv Europe 2026 Royal Dutch Jaarbeurs is weer top opgeleverd ! | Foto | Beste | 93 | 6 | 1 | 17 | EN | OPEN → |
| Stefan EnthovenViv Europe 2026 Royal Dutch Jaarbeurs is weer top opgeleverd ! | Foto | Recent | 93 | 6 | 1 | 17 | EN | OPEN → |
| Mark van HattumFrom Dutch 🥇 to European 🥇 to a three-time winner at the Global search awards 🌍 🏆 What an | Foto | Beste | 92 | 13 | 1 | 196 | EN | OPEN → |
| Mark van HattumFrom Dutch 🥇 to European 🥇 to a three-time winner at the Global search awards 🌍 🏆 What an | Foto | Recent | 92 | 13 | 1 | 196 | EN | OPEN → |
| Mark van der PlasAls je ziet wat Sportclub Only Friends al 26 jaar betekent voor kinderen, jongeren en volw | Foto | Beste | 92 | 4 | 2 | 148 | NL | OPEN → |
| Reinder LubbersDid you have a nice summer? | Video | Recent | 91 | 28 | 3 | 117 | EN | OPEN → |
| Ralph van HessenEén goed contact, één goed idee en één concrete actie: Daarmee ging iedereen naar huis na | Foto | Beste | 91 | 29 | 5 | 289 | NL | OPEN → |
| Jeroen JacobsAnd then to close off this eventful week, we wrapped up yesterday evening with a big De Cr | Foto | Beste | 90 | 4 | 3 | 167 | EN | OPEN → |
| Pascale BroksIk was de afgelopen dagen een van de sprekers in Wenen op een neuro congres. | Foto | Recent | 90 | 2 | 2 | 68 | NL | OPEN → |
| Job GuttelingBox 3 verandert alles… en veel beleggers zijn al vertrokken. | Video | Beste | 89 | 4 | 0 | 126 | NL | OPEN → |
| Milou Verhoeks‼️ Ik kan mezelf wel voor mijn kop slaan. | Foto | Recent | 89 | 11 | 0 | 534 | NL | OPEN → |
| Folkert van der SpekHow many ad creatives do you actually need to scale? | Tekst | Beste | 89 | 6 | 0 | 157 | EN | OPEN → |
| Rachelle MouritsIt was great to be in Jersey on 11 and 12 June for the Annual Meeting 2026 of the European | Foto | Beste | 89 | 4 | 3 | 149 | EN | OPEN → |
| Rachelle MouritsIt was great to be in Jersey on 11 and 12 June for the Annual Meeting 2026 of the European | Foto | Recent | 89 | 4 | 3 | 149 | EN | OPEN → |
| Ruben CaradonnaOok in de zomer blijft de XNRGY Club Business Club actief.😎👌🏻 Juist in de vakantieperiode | Foto | Beste | 88 | 7 | 0 | 115 | NL | OPEN → |
| Simone GroeneveldVoor de nieuwe beelden van Management Drives stond ik onlangs voor de camera. | Foto | Beste | 88 | 4 | 1 | 128 | NL | OPEN → |
| Simone GroeneveldVoor de nieuwe beelden van Management Drives stond ik onlangs voor de camera. | Foto | Recent | 88 | 4 | 1 | 128 | NL | OPEN → |
| Reinder LubbersOne of the participants of Wednesday’s No Such Bootcamp nr. | Foto | Recent | 87 | 24 | 0 | 134 | EN | OPEN → |
| Jeroen van der KampDit had ik natuurlijk nooit verwacht. | Foto | Beste | 87 | 4 | 0 | 55 | NL | OPEN → |
| Fleur SluijterJust got back from an inspiring few days with my dear friends and distributor in Latin Ame | Foto | Beste | 87 | 13 | 2 | 285 | EN | OPEN → |
| Fleur SluijterYesterday we had the pleasure of hosting our very first Springlife Medical Distributor Mee | Foto | Beste | 87 | 12 | 1 | 137 | EN | OPEN → |
| Fleur SluijterJust got back from an inspiring few days with my dear friends and distributor in Latin Ame | Foto | Recent | 87 | 13 | 2 | 285 | EN | OPEN → |
| Denzell MellesWaarom via een fonds-in-fonds beleggen als je ook rechtstreeks in private-equityfondsen ku | Dia's | Recent | 86 | 0 | 6 | 303 | NL | OPEN → |
| Melissa Monster- van GolverdingenVandaag hebben we met Carbon Network (CN) een bezoek gebracht aan BNR Nieuwsradio. | Foto | Beste | 86 | 3 | 1 | 179 | NL | OPEN → |
| Melissa Monster- van GolverdingenVandaag hebben we met Carbon Network (CN) een bezoek gebracht aan BNR Nieuwsradio. | Foto | Recent | 86 | 3 | 1 | 179 | NL | OPEN → |
| Folkert van der SpekWe groeien door bij AdSplicit en ik zoek 2 nieuwe mensen. | Tekst | Beste | 86 | 7 | 2 | 78 | NL | OPEN → |
| Folkert van der SpekWe groeien door bij AdSplicit en ik zoek 2 nieuwe mensen. | Tekst | Recent | 86 | 7 | 2 | 78 | NL | OPEN → |
| Simone GroeneveldGoede gewoonten moet je koesteren. | Foto | Recent | 86 | 4 | 2 | 158 | NL | OPEN → |
| Marianne KuiperMooie omgeving, mooie kamers, mooie zalen, mooie gerechten. | Foto | Beste | 86 | 12 | 1 | 334 | NL | OPEN → |
| Marianne KuiperMooie omgeving, mooie kamers, mooie zalen, mooie gerechten. | Foto | Recent | 86 | 12 | 1 | 334 | NL | OPEN → |
| Eliane FaustinoniHoe ziet jouw 2026 eruit? | Foto | Beste | 86 | 4 | 1 | 146 | NL | OPEN → |
| Job GuttelingOp zaterdag 21 november organiseren wij ons UK Real Estate Event, bij Van der Valk Utrecht. | Foto | Beste | 85 | 1 | 1 | 161 | NL | OPEN → |
| Jeroen JacobsThanks Amazon Web Services (AWS) for having Cloudar at the sales lunch update today in the | Foto | Beste | 85 | 2 | 1 | 56 | EN | OPEN → |
| Folkert van der SpekEarlier this year, we made a decision that felt backwards. | Tekst | Beste | 85 | 2 | 0 | 180 | EN | OPEN → |
| Fleur SluijterGisteren verscheen een artikel bij MKB Servicedesk over mijn ondernemersreis en over het w | Artikel | Beste | 84 | 24 | 4 | 189 | NL | OPEN → |
| Fleur SluijterNow in from Budapest at the Conference of the Pain School International. | Foto | Beste | 84 | 4 | 1 | 66 | EN | OPEN → |
| Richard JapinHet is een aantal van mijn volgers wellicht al opgevallen; ik richt me sinds enige tijd ni | Foto | Beste | 84 | 5 | 1 | 468 | NL | OPEN → |
| Rogier van Dam🚀 Trots om ons nieuwe software label aan te kondigen! | Foto | Beste | 84 | 2 | 4 | 110 | NL | OPEN → |
| Rogier van Dam🚀 Trots om ons nieuwe software label aan te kondigen! | Foto | Recent | 84 | 2 | 4 | 110 | NL | OPEN → |
| Jens SchipperusTof om dit jaar partner te zijn op de SaaS Summit! | Foto | Beste | 83 | 2 | 3 | 88 | NL | OPEN → |
| Michael StraathofThe day after… Wat een mooie dag voor iedereen die meer uit hun CRM & CX wil halen. | Foto | Beste | 83 | 2 | 0 | 240 | NL | OPEN → |
| Mark van HattumTwo days packed with ideas, energy and great conversations. | Foto | Beste | 83 | 9 | 2 | 103 | EN | OPEN → |
| Marianne KuiperAfgelopen maandag bevond ik mij weer tussen zo’n 100 vakgenoten tijdens een bruisend MPI N | Foto | Beste | 83 | 17 | 0 | 408 | NL | OPEN → |
| Lodewijk van OmmerenIedereen is invloedrijk, maar lang niet iedereen gebruikt het goed. | Tekst | Beste | 83 | 2 | 0 | 197 | NL | OPEN → |
| Katinka SlegtWow, top gegeten, geslapen en ontbeten met onze zoon Bram van Gils, student hotel manageme | Foto | Beste | 82 | 4 | 1 | 28 | NL | OPEN → |
| Katinka SlegtWow, top gegeten, geslapen en ontbeten met onze zoon Bram van Gils, student hotel manageme | Foto | Recent | 82 | 4 | 1 | 28 | NL | OPEN → |
| Stefan Enthoven#vakantiebeurs 2026 Koninklijke Jaarbeurs Voor het eerst hebben wij hier ook standaard sta | Foto | Beste | 82 | 6 | 2 | 26 | NL | OPEN → |
| Bertel Grote𝗔𝗹𝘀 𝗼𝗻𝗱𝗲𝗿𝗻𝗲𝗺𝗲𝗿 𝗸𝗿𝗶𝗷𝗴 𝗶𝗸 𝗿𝗲𝗴𝗲𝗹𝗺𝗮𝘁𝗶𝗴 𝗱𝗲 𝘃𝗿𝗮𝗮𝗴 𝗵𝗼𝗲 𝘄𝗶𝗷 𝗮𝗮𝗻 𝗻𝗶𝗲𝘂𝘄𝗲 𝗸𝗹𝗮𝗻𝘁𝗲𝗻 𝗸𝗼𝗺𝗲𝗻. | Foto | Beste | 82 | 8 | 1 | 343 | NL | OPEN → |
| Bertel Grote𝗔𝗹𝘀 𝗼𝗻𝗱𝗲𝗿𝗻𝗲𝗺𝗲𝗿 𝗸𝗿𝗶𝗷𝗴 𝗶𝗸 𝗿𝗲𝗴𝗲𝗹𝗺𝗮𝘁𝗶𝗴 𝗱𝗲 𝘃𝗿𝗮𝗮𝗴 𝗵𝗼𝗲 𝘄𝗶𝗷 𝗮𝗮𝗻 𝗻𝗶𝗲𝘂𝘄𝗲 𝗸𝗹𝗮𝗻𝘁𝗲𝗻 𝗸𝗼𝗺𝗲𝗻. | Foto | Recent | 82 | 8 | 1 | 343 | NL | OPEN → |
| Tamara NanlohyAls fondsenwerver maak ik het verschil niet alleen met cijfers of plannen, maar vooral met | Foto | Beste | 82 | 2 | 2 | 90 | NL | OPEN → |
| Stefan EnthovenfCN - Founders Carbon Network Carbon Network (CN) Ondernemen is leuk en netwerken hoort da | Foto | Beste | 81 | 5 | 1 | 47 | NL | OPEN → |
| Jeroen JacobsGrant Ellis and I just managed to sail a 300-meter cruise ship into the harbor of Malta. | Foto | Beste | 80 | 11 | 1 | 161 | EN | OPEN → |
| Ties CampschroerDe afgelopen zes maanden mocht ik bij Plieger Groep in een tijdelijke rol aan de slag. | Foto | Beste | 80 | 5 | 0 | 213 | NL | OPEN → |
| Folkert van der SpekProbably the biggest leadership shift I've made this year is changing the way I ask questi | Tekst | Beste | 80 | 5 | 0 | 197 | EN | OPEN → |
| Eric BakkerWorld Champagne Day 2025! | Foto | Beste | 80 | 8 | 0 | 7 | EN | OPEN → |
| Stefan EnthovenZo rijk voel ik mij met ons Expo Flora team ! | Foto | Beste | 80 | 6 | 0 | 37 | NL | OPEN → |
| Jeroen van der KampHulde en een diepe buiging voor ons team van planners en chauffeurs dat tijdens het landel | Foto | Beste | 79 | 4 | 0 | 72 | NL | OPEN → |
| Jonathan SchlüterNog 1 nachtje slapen! | Foto | Beste | 79 | 4 | 1 | 144 | NL | OPEN → |
| Marianne KuiperMet trots geopend: de foto-expositie ‘de roerige jaren ‘80 in Amsterdam. | Foto | Beste | 79 | 14 | 4 | 56 | NL | OPEN → |
| Marianne KuiperDe jaarlijkse Crossing Borders van MPI Netherlands Chapter was gisteren in Rotterdam. | Foto | Recent | 79 | 8 | 0 | 251 | NL | OPEN → |
| René de BeerWhat happens when an injection moulding company burns to the ground?⁉️ Their have been a c | Foto | Beste | 79 | 6 | 5 | 223 | EN | OPEN → |
| René de BeerWhat happens when an injection moulding company burns to the ground?⁉️ Their have been a c | Foto | Recent | 79 | 6 | 5 | 223 | EN | OPEN → |
| Jeroen OpsteltenNiet alles past in een standaard beveiligingsklasse of risicocategorie. | Foto | Beste | 79 | 1 | 3 | 302 | NL | OPEN → |
| Jeroen OpsteltenNiet alles past in een standaard beveiligingsklasse of risicocategorie. | Foto | Recent | 79 | 1 | 3 | 302 | NL | OPEN → |
| Martijn AslanderIk zie scholen massaal proberen AI te omarmen of te begrijpen. | Artikel | Recent | 78 | 32 | 6 | 170 | NL | OPEN → |
| Michael van LierShip it: AI lawyer. | Video | Recent | 78 | 8 | 3 | 160 | EN | OPEN → |
| Li Hang Chang"𝙃𝙪𝙝, 𝙟𝙚 𝙡𝙚𝙫𝙚𝙧𝙩 𝙩𝙤𝙘𝙝 𝙖𝙡 𝙖𝙖𝙣 𝙅𝙪𝙢𝙗𝙤?" Klopt. | Foto | Beste | 78 | 11 | 1 | 157 | NL | OPEN → |
| Li Hang Chang"𝙃𝙪𝙝, 𝙟𝙚 𝙡𝙚𝙫𝙚𝙧𝙩 𝙩𝙤𝙘𝙝 𝙖𝙡 𝙖𝙖𝙣 𝙅𝙪𝙢𝙗𝙤?" Klopt. | Foto | Recent | 78 | 11 | 1 | 157 | NL | OPEN → |
| Armando Muis🚀 Wij zoeken een Social & E-commerce Marketeer die impact maakt. | Artikel | Beste | 77 | 5 | 2 | 210 | NL | OPEN → |
| Armando Muis🚀 Wij zoeken een Social & E-commerce Marketeer die impact maakt. | Artikel | Recent | 77 | 5 | 2 | 210 | NL | OPEN → |
| Maurits DijkgraafTrots momentje Gisteren vierden we dat Alex Esser en Roan al 5 jaar in dienst zijn bij PAQ | Foto | Beste | 77 | 1 | 0 | 78 | NL | OPEN → |
| Xanne GeersAfgelopen week stond ik samen met Mike Joppe en Robert de Boer bij The Piano Man, uitgenod | Foto | Beste | 76 | 4 | 0 | 279 | NL | OPEN → |
| Sebastiaan RuitenEen moment dat ik niet snel zal vergeten. | Video | Beste | 76 | 17 | 0 | 217 | NL | OPEN → |
| Sebastiaan RuitenEen moment dat ik niet snel zal vergeten. | Video | Recent | 76 | 17 | 0 | 217 | NL | OPEN → |
| Jan Karel SindorffJe herkent dit vast...... | Artikel | Beste | 76 | 26 | 2 | 96 | NL | OPEN → |
| Marinus ZoutendijkTikTok Shop komt eraan 🛒🛍️😀. | Foto | Recent | 76 | 2 | 1 | 177 | NL | OPEN → |
| Katinka SlegtEen bedrijfsbezoek met Carbon Network (CN) is altijd leuk. | Foto | Beste | 75 | 5 | 2 | 54 | NL | OPEN → |
| Katinka SlegtEen bedrijfsbezoek met Carbon Network (CN) is altijd leuk. | Foto | Recent | 75 | 5 | 2 | 54 | NL | OPEN → |
| Tim van de KimmenadeDeze full option en smetteloze Jaguar XJ8 geeft u een bijzonder gevoel. | Foto | Beste | 74 | 7 | 0 | 184 | NL | OPEN → |
| Li Hang Chang"Huh, woon jij nog in een huurappartement?" Ja. | Foto | Beste | 74 | 4 | 0 | 187 | NL | OPEN → |
| Lodewijk van OmmerenIk ben de afgelopen maanden in India en Dubai geweest. | Foto | Beste | 74 | 7 | 0 | 193 | NL | OPEN → |
| Lodewijk van OmmerenSta eens even stil bij wat er in de werkwereld de afgelopen 50 jaar allemaal veranderd is. | Foto | Beste | 74 | 5 | 9 | 299 | NL | OPEN → |
| Suzanne RossDe bouwplaats van Ondernemershuis 026. | Foto | Beste | 74 | 5 | 2 | 235 | NL | OPEN → |
| Suzanne RossDe bouwplaats van Ondernemershuis 026. | Foto | Recent | 74 | 5 | 2 | 235 | NL | OPEN → |
| Li Hang ChangHuh, jij die werkt op een zondag? | Foto | Recent | 73 | 3 | 0 | 84 | NL | OPEN → |
| Jonathan Schlüter𝐙𝐨𝐫𝐠𝐒𝐨𝐦+𝐏𝐚𝐫𝐭𝐧𝐞𝐫𝐬 𝐬𝐥𝐮𝐢𝐭 𝐳𝐢𝐜𝐡 𝐚𝐚𝐧 𝐛𝐢𝐣 𝐡𝐞𝐭 𝐌𝐒𝐏𝐒-𝐞𝐜𝐨𝐬𝐲𝐬𝐭𝐞𝐞𝐦 De MSPS Groep breidt haar mondzorg | Foto | Beste | 73 | 1 | 0 | 145 | NL | OPEN → |
| Melissa Monster- van GolverdingenAls ik een zone 2 hardlooptraining doe, heb ik het gevoel dat ik het liefst een bordje om | Foto | Beste | 73 | 5 | 0 | 336 | NL | OPEN → |
| Michael StraathofIn Jaipur (nov 2025) ontmoette ik Ashok, Head Doorman van een luxe hotel. | Foto | Beste | 72 | 7 | 0 | 372 | NL | OPEN → |
| Mark van der PlasVorige week waren wij te gast bij de Benefit Night van Sportclub Only Friends; I am what I | Foto | Beste | 72 | 2 | 0 | 157 | NL | OPEN → |
| Paul van Riessen‘Ik ga nooit meer ceo worden’, besloot Roelof de Rijk toen artsen met paddles klaarstonden | Foto | Recent | 71 | 1 | 1 | 171 | NL | OPEN → |
| Job GuttelingOp 21 november gaan de deuren open voor ons UK Real Estate Event. | Foto | Recent | 71 | 0 | 0 | 153 | NL | OPEN → |
| Jelle HingstBuiten code geel en code oranje door winterse sneeuwbuien. | Foto | Beste | 71 | 9 | 1 | 52 | NL | OPEN → |
| Jan Karel SindorffUPDATE: Ivm een overweldigend aantal reacties nemen we nu (vrijdagavond) geen nieuwe react | Tekst | Beste | 71 | 46 | 2 | 179 | NL | OPEN → |
| Job GuttelingCharlie ontmoette ons voor het eerst op ons vorige UK Real Estate Event. | Foto | Recent | 70 | 0 | 0 | 147 | NL | OPEN → |
| Job GuttelingDenk je dat investeren in Brits vastgoed een proces van maanden is, vol papierwerk en vert | Foto | Recent | 70 | 0 | 0 | 201 | NL | OPEN → |
| Merel HuizingaAfgelopen dinsdag was ik te gast bij de Prinsjesdaglunch bij EVE by Erik van Loo, op een p | Foto | Recent | 70 | 0 | 0 | 101 | NL | OPEN → |
| Jorn BorsboomRuben Smink, ik daag je uit om dit waar te maken 😉 Ik zie graag dat je in heel Nederland b | Foto | Beste | 70 | 41 | 0 | 73 | NL | OPEN → |
| Jorn BorsboomRuben Smink, ik daag je uit om dit waar te maken 😉 Ik zie graag dat je in heel Nederland b | Foto | Recent | 70 | 41 | 0 | 73 | NL | OPEN → |
| Patrick de Lange🎉🎉🎉🎉 Sound is vier jaar op rij genomineerd voor de FD Gazelle award 🏆🏆🏆🏆, vier jaar van gr | Artikel | Beste | 70 | 9 | 16 | 111 | NL | OPEN → |
| Danny Van NoordenVandaag mooie eerste dag ITB Berlijn. | Foto | Beste | 70 | 2 | 0 | 83 | NL | OPEN → |
| Bertel Grote𝗗𝗲 𝗸𝗿𝗮𝗰𝗵𝘁 𝘃𝗮𝗻 𝗮𝗺𝗯𝗮𝗰𝗵𝘁 Bij Grand&Johnson geloven we dat de mooiste interieurs ontstaan in s | Foto | Beste | 70 | 1 | 1 | 299 | NL | OPEN → |
| Bertel Grote𝗗𝗲 𝗸𝗿𝗮𝗰𝗵𝘁 𝘃𝗮𝗻 𝗮𝗺𝗯𝗮𝗰𝗵𝘁 Bij Grand&Johnson geloven we dat de mooiste interieurs ontstaan in s | Foto | Recent | 70 | 1 | 1 | 299 | NL | OPEN → |
| Sofie Kleefstra2 jaar geleden zat ik in een traject met ondernemers die 40k per maand draaiden. | Foto | Beste | 69 | 4 | 0 | 149 | NL | OPEN → |
| Sofie KleefstraVanaf 1 oktober werk ik op een nieuwe plek. | Foto | Beste | 68 | 7 | 1 | 155 | NL | OPEN → |
| Jorn BorsboomKijkje in de keuken bij W.T. | Foto | Beste | 68 | 3 | 0 | 29 | NL | OPEN → |
| Kees NoormanIndrukwekkend bedrijfsbezoek bij Pieter Geert Breman van Breman Wesco B.V. | Foto | Recent | 68 | 1 | 0 | 43 | NL | OPEN → |
| Ralph van HessenGroot nieuws: BID krijgt een tweede dag! | Foto | Recent | 67 | 5 | 1 | 122 | NL | OPEN → |
| Tim van de KimmenadeMicrolino Nederland & Amsterdam Car Company | Foto | Beste | 67 | 0 | 0 | 6 | EN | OPEN → |
| June NautaThe word is out! | Foto | Beste | 67 | 7 | 0 | 72 | EN | OPEN → |
| June NautaThe word is out! | Foto | Recent | 67 | 7 | 0 | 72 | EN | OPEN → |
| Sanne WarmerdamNa acht jaar ondernemen vond ik het tijd voor een nieuwe richting die beter aansluit bij w | Foto | Beste | 67 | 25 | 0 | 190 | NL | OPEN → |
| Sanne WarmerdamNa acht jaar ondernemen vond ik het tijd voor een nieuwe richting die beter aansluit bij w | Foto | Recent | 67 | 25 | 0 | 190 | NL | OPEN → |
| Jan Karel SindorffVacature alert! | Tekst | Beste | 67 | 2 | 11 | 198 | NL | OPEN → |
| Jan Karel SindorffVacature alert! | Tekst | Recent | 67 | 2 | 11 | 198 | NL | OPEN → |
| Monica WesterveldThe opportunity of the year is waiting for you! | Tekst | Recent | 67 | 1 | 1 | 9 | EN | OPEN → |
| Rachelle MouritsHeb jij een juridische vraag en ben je aanwezig op de MASTERS EXPO? | Foto | Beste | 67 | 1 | 0 | 133 | NL | OPEN → |
| Rachelle MouritsHeb jij een juridische vraag en ben je aanwezig op de MASTERS EXPO? | Foto | Recent | 67 | 1 | 0 | 133 | NL | OPEN → |
| Merel HuizingaBijna een jaar geleden stond ik met een bijzondere groep ondernemers op het podium van Het | Foto | Recent | 66 | 2 | 0 | 59 | NL | OPEN → |
| Tim van de KimmenadeRenovations of our riad in Marrakech are taking shape. | Foto | Beste | 66 | 3 | 0 | 56 | EN | OPEN → |
| Merel van BeekumHeel trots op deze nieuwe samenwerking! | Foto | Beste | 66 | 8 | 0 | 125 | NL | OPEN → |
| Jonathan SchlüterEen kennismaking met de nieuwe directeur van simpul - Software voor hoveniers Mensen die w | Foto | Beste | 66 | 1 | 0 | 191 | NL | OPEN → |
| Michael StraathofKen je dat? | Foto | Recent | 66 | 5 | 0 | 202 | NL | OPEN → |
| Folkert van der SpekSimple scales. | Tekst | Recent | 66 | 6 | 0 | 177 | EN | OPEN → |
| Pascale BroksIk sta niet elke dag op een tank😉 Wat een gave bijeenkomst hadden Jacco Zijderveld en fCN | Foto | Recent | 66 | 4 | 0 | 36 | NL | OPEN → |
| Bertel Grote𝗩𝗮𝗻 𝘀𝗰𝗵𝗲𝘁𝘀 𝘁𝗼𝘁 𝗿𝗲𝗮𝗹𝗶𝘀𝗮𝘁𝗶𝗲: 𝗲𝗲𝗻 𝗸𝗶𝗷𝗸𝗷𝗲 𝗮𝗰𝗵𝘁𝗲𝗿 𝗱𝗲 𝘀𝗰𝗵𝗲𝗿𝗺𝗲𝗻 Zoals je wellicht weet begint elk | Dia's | Beste | 66 | 2 | 2 | 302 | NL | OPEN → |
| Bertel Grote𝗩𝗮𝗻 𝘀𝗰𝗵𝗲𝘁𝘀 𝘁𝗼𝘁 𝗿𝗲𝗮𝗹𝗶𝘀𝗮𝘁𝗶𝗲: 𝗲𝗲𝗻 𝗸𝗶𝗷𝗸𝗷𝗲 𝗮𝗰𝗵𝘁𝗲𝗿 𝗱𝗲 𝘀𝗰𝗵𝗲𝗿𝗺𝗲𝗻 Zoals je wellicht weet begint elk | Dia's | Recent | 66 | 2 | 2 | 302 | NL | OPEN → |
| Lennart BakkerWij zijn op zoek naar een content planner! | Foto | Beste | 65 | 33 | 2 | 113 | NL | OPEN → |
| Jeroen OpsteltenWie is de klant? | Foto | Beste | 65 | 6 | 2 | 198 | NL | OPEN → |
| Jeroen OpsteltenWie is de klant? | Foto | Recent | 65 | 6 | 2 | 198 | NL | OPEN → |
| Isabella Filusch LRSoms realiseer je je pas hoe bijzonder iets is als je even terugkijkt. | Video | Recent | 64 | 8 | 3 | 357 | NL | OPEN → |
| Fleur SluijterA pioneering clinical TcPRF (transcutaneous Pulsed RF) trial on horses suffering from trig | Foto | Recent | 64 | 8 | 1 | 144 | EN | OPEN → |
| Li Hang Chang“𝘐𝘬 𝘸𝘪𝘭 𝘦𝘦𝘯𝘴 𝘸𝘢𝘵 𝘢𝘯𝘥𝘦𝘳𝘴 𝘥𝘢𝘯 𝘬𝘰𝘧𝘧𝘪𝘦.” Dat horen we vaker op de werkvloer en daarom was ik g | Foto | Beste | 64 | 15 | 2 | 181 | NL | OPEN → |
| Melissa Monster- van Golverdingen“𝗧𝗲𝗴𝗲𝗻𝘀𝗹𝗮𝗴 𝗺𝗮𝗮𝗸𝘁 𝗺𝗶𝗷 𝗷𝘂𝗶𝘀𝘁 𝗰𝗿𝗲𝗮𝘁𝗶𝗲𝗳 𝗲𝗻 𝘃𝗮𝘀𝘁𝗯𝗲𝗿𝗮𝗱𝗲𝗻𝗲𝗿.” Die uitspraak moet wel van een onde | Foto | Beste | 64 | 3 | 0 | 242 | NL | OPEN → |
| Marinus ZoutendijkEn weer een mooie stap in het social domein voor Abovo Maxlead | B-Corp & awesome. | Artikel | Recent | 64 | 2 | 0 | 98 | NL | OPEN → |
| Leoni SpringerDe eerste keer dat iemand mijn arena in stapt…. | Video | Beste | 64 | 11 | 1 | 210 | NL | OPEN → |
| Leoni SpringerDe eerste keer dat iemand mijn arena in stapt…. | Video | Recent | 64 | 11 | 1 | 210 | NL | OPEN → |
| KIKI CoensenTrots! | Foto | Beste | 63 | 5 | 0 | 202 | NL | OPEN → |
| KIKI CoensenTrots! | Foto | Recent | 63 | 5 | 0 | 202 | NL | OPEN → |
| Fleur SluijterHere I go again - my third trip to Budapest for a congress this year. | Foto | Recent | 63 | 7 | 0 | 151 | EN | OPEN → |
| Tarik El HamdaouiWil jij meebouwen aan een gave Legal tech startup en mogelijkheid tot participatie? | Tekst | Beste | 63 | 2 | 12 | 85 | NL | OPEN → |
| Rutger Diemel"𝐖𝐚𝐧𝐧𝐞𝐞𝐫 𝐢𝐞𝐭𝐬 𝐛𝐞𝐥𝐚𝐧𝐠𝐫𝐢𝐣𝐤 𝐢𝐬, 𝐰𝐨𝐫𝐝𝐭 𝐡𝐞𝐭 𝐠𝐞𝐝𝐫𝐮𝐤𝐭." Afgelopen woensdag vroeg BNR Nieuwsradio | Foto | Beste | 63 | 2 | 0 | 71 | NL | OPEN → |
| Rutger Diemel"𝐖𝐚𝐧𝐧𝐞𝐞𝐫 𝐢𝐞𝐭𝐬 𝐛𝐞𝐥𝐚𝐧𝐠𝐫𝐢𝐣𝐤 𝐢𝐬, 𝐰𝐨𝐫𝐝𝐭 𝐡𝐞𝐭 𝐠𝐞𝐝𝐫𝐮𝐤𝐭." Afgelopen woensdag vroeg BNR Nieuwsradio | Foto | Recent | 63 | 2 | 0 | 71 | NL | OPEN → |
| Martijn ElzengaEven een weekje netwerken in het teken van bloemen 👌 Om 500 uur op de veilingen Aalsmeer v | Foto | Beste | 63 | 4 | 0 | 97 | NL | OPEN → |
| Martijn ElzengaEven een weekje netwerken in het teken van bloemen 👌 Om 500 uur op de veilingen Aalsmeer v | Foto | Recent | 63 | 4 | 0 | 97 | NL | OPEN → |
| Stefan EnthovenNationale Haringpartij 2026 Nyenrode New Business School Expo Flora Harmelen is vriend gew | Foto | Recent | 63 | 2 | 1 | 21 | NL | OPEN → |
| Merel HuizingaDit is wat muziek doet bij ouderen: het brengt een glimlach terug op de gezichten. | Foto | Recent | 62 | 2 | 0 | 74 | NL | OPEN → |
| Xanne GeersIk heb gewoon een boek geschreven!! | Foto | Beste | 62 | 10 | 1 | 217 | NL | OPEN → |
| Xanne GeersIk heb gewoon een boek geschreven!! | Foto | Recent | 62 | 10 | 1 | 217 | NL | OPEN → |
| Eve Maessen𝐄𝐍 𝐃𝐎𝐎𝐑…… 𝐙𝐎𝐌𝐄𝐑𝐁𝐎𝐑𝐑𝐄𝐋 & 𝐕𝐄𝐑𝐁𝐈𝐍𝐃𝐄𝐍 ☀️🏰 Afgelopen Dinsdag waren we aanwezig bij de BOB Zomer | Foto | Recent | 62 | 3 | 0 | 183 | NL | OPEN → |
| Reinder LubbersWe’re looking for a new crew member 🚣 One that loves startups and investing and one that c | Video | Recent | 61 | 7 | 0 | 154 | EN | OPEN → |
| Job GuttelingHeb je een Limited Company nodig om in de UK te investeren? | Foto | Recent | 61 | 0 | 0 | 166 | NL | OPEN → |
| Dimitri Brom🏎️ Speed, sunshine and unforgettable moments. | Video | Beste | 61 | 9 | 7 | 92 | EN | OPEN → |
| Dimitri Brom🏎️ Speed, sunshine and unforgettable moments. | Video | Recent | 61 | 9 | 7 | 92 | EN | OPEN → |
| Eric BakkerToys for boys. | Foto | Beste | 61 | 7 | 1 | 21 | NL | OPEN → |
| Samridhi BansalAs Indian Cooking Classes proudly celebrates its 12.5-year jubilee ✨, and with Internation | Foto | Beste | 61 | 16 | 3 | 324 | EN | OPEN → |
| Samridhi BansalAs Indian Cooking Classes proudly celebrates its 12.5-year jubilee ✨, and with Internation | Foto | Recent | 61 | 16 | 3 | 324 | EN | OPEN → |
| Merel HuizingaVorige week luisterde ik naar Steven Bartlett tijdens een diner van Smarter Ventures. | Foto | Recent | 60 | 3 | 1 | 231 | NL | OPEN → |
| Ralph van HessenGisteravond stond het Bankaplein 2 in Den Haag in het teken van innovatie, ondernemerschap | Foto | Recent | 60 | 1 | 5 | 185 | NL | OPEN → |
| Gijs Limborgh𝐄𝐞𝐧 𝐧𝐢𝐞𝐮𝐰𝐞 𝐰𝐢𝐧𝐧𝐚𝐚𝐫 𝐚𝐚𝐧 𝐛𝐨𝐨𝐫𝐝! | Foto | Beste | 60 | 4 | 1 | 72 | NL | OPEN → |
| Danny Van NoordenVandaag op internationale vrouwendag hadden we een heerlijk ontbijt in Cafe de Dijk. | Foto | Beste | 60 | 0 | 0 | 49 | NL | OPEN → |
| Danny Van NoordenVandaag op internationale vrouwendag hadden we een heerlijk ontbijt in Cafe de Dijk. | Foto | Recent | 60 | 0 | 0 | 49 | NL | OPEN → |
| Martijn ElzengaEen hotelinterieur waarin echt hout de sfeer bepaalt. | Foto | Beste | 60 | 2 | 2 | 146 | NL | OPEN → |
| Martijn ElzengaEen hotelinterieur waarin echt hout de sfeer bepaalt. | Foto | Recent | 60 | 2 | 2 | 146 | NL | OPEN → |
| Armando Muis✨ Zin in werk waar je trots op kunt zijn? | Artikel | Beste | 59 | 1 | 7 | 190 | NL | OPEN → |
| Jonathan SchlüterGisteravond hadden we bij Hittra een geweldig AI-event voor Rotary Club Waalwijk! | Foto | Beste | 59 | 1 | 0 | 178 | NL | OPEN → |
| Marloes MassierBeste Freelancer, Ik ben op zoek naar een freelancer die mijn klant kan helpen bij het mig | Foto | Beste | 59 | 12 | 2 | 89 | NL | OPEN → |
| Marloes MassierBeste Freelancer, Ik ben op zoek naar een freelancer die mijn klant kan helpen bij het mig | Foto | Recent | 59 | 12 | 2 | 89 | NL | OPEN → |
| René de BeerGisteravond op uitnodiging van ARBURG GmbH + Co KG naar de wedstrijd VfB Stuttgart - Feyen | Foto | Beste | 59 | 6 | 0 | 72 | NL | OPEN → |
| Sofie KleefstraDag 7. | Foto | Beste | 58 | 12 | 0 | 146 | NL | OPEN → |
| Jeroen JacobsLovable on Amazon Web Services (AWS): has enterprise-grade vibe coding been born? | Artikel | Recent | 58 | 2 | 0 | 35 | EN | OPEN → |
| Tim van de KimmenadeBeeldschone Citroën DS19A, origineel Frans geleverd en afkomstig van de tweede eigenaar si | Foto | Beste | 58 | 7 | 1 | 143 | NL | OPEN → |
| Tarik El HamdaouiMaandag weer aan het werk… maar misschien ben jij toe aan iets nieuws? | Foto | Beste | 58 | 3 | 12 | 108 | NL | OPEN → |
| Lodewijk van OmmerenDe meest likeable leider is zelden de beste leider. | Foto | Recent | 58 | 5 | 2 | 203 | NL | OPEN → |
| Thomas van KeulenAfter 4.5 years working at Arvato for HP, this year will be my last. | Tekst | Beste | 58 | 10 | 0 | 77 | EN | OPEN → |
| Thomas van KeulenAfter 4.5 years working at Arvato for HP, this year will be my last. | Tekst | Recent | 58 | 10 | 0 | 77 | EN | OPEN → |
| Merel van BeekumWAUW! | Foto | Beste | 57 | 16 | 3 | 153 | NL | OPEN → |
| Merel van BeekumWAUW! | Foto | Recent | 57 | 16 | 3 | 153 | NL | OPEN → |
| Jens SchipperusWist je dat een racefiets, elektrische fiets of zelfs een ligfiets gewoon fiscaal aantrekk | Foto | Recent | 56 | 2 | 1 | 198 | NL | OPEN → |
| Jeroen van der KampDe gehele vloot Luxe Minibussen is dit weekend bezet voor de Dutch GP. | Foto | Beste | 56 | 3 | 0 | 28 | NL | OPEN → |
| Armando Muis🚲 We lossen het probleem niet op. | Artikel | Beste | 56 | 86 | 2 | 220 | NL | OPEN → |
| Armando Muis🚲 We lossen het probleem niet op. | Artikel | Recent | 56 | 86 | 2 | 220 | NL | OPEN → |
| Ruben Caradonna🔥Business, padel & borrel — de perfecte vrijdagmiddag in Amsterdam 📆 Op vrijdag 25 septemb | Foto | Recent | 56 | 7 | 2 | 185 | NL | OPEN → |
| Jan Karel SindorffEerlijke vraag voor iedereen die in recruitment werkt: Als we morgen stoppen met ATS-syste | Artikel | Beste | 56 | 7 | 2 | 90 | NL | OPEN → |
| Merel HuizingaNa het knuffelconcert in Driehuis ging ik op de foto met meneer Ladru. | Foto | Recent | 55 | 2 | 2 | 107 | NL | OPEN → |
| Merel van BeekumBetalen voor aanwezigheid ja of nee? | Foto | Recent | 55 | 4 | 0 | 220 | NL | OPEN → |
| Fleur SluijterOur booth material is somewhere at customs. | Foto | Recent | 55 | 14 | 3 | 162 | EN | OPEN → |
| Bart LagewegTot 1,5 miljoen bedrijven krijgen te maken met auditvragen en beveiligingsmaatregelen die | Artikel | Recent | 55 | 1 | 1 | 112 | NL | OPEN → |
| Jonathan SchlüterOoit ben ik begonnen als developer, inmiddels al jaren actief als directeur New Business. | Foto | Beste | 55 | 5 | 1 | 148 | NL | OPEN → |
| Folkert van der SpekFor years the winning move on Meta was simple. | Tekst | Recent | 55 | 1 | 0 | 205 | EN | OPEN → |
| Mark van der Plas🎙️ De tweede NPEX Podcast staat live en wordt al volop beluisterd! | Foto | Beste | 55 | 1 | 3 | 138 | NL | OPEN → |
| Mark van der Plas🎙️ De tweede NPEX Podcast staat live en wordt al volop beluisterd! | Foto | Recent | 55 | 1 | 3 | 138 | NL | OPEN → |
| Folkert van der Spek3 signalen dat meer adspend je groeiprobleem niet oplost: 1. | Tekst | Recent | 54 | 1 | 0 | 197 | NL | OPEN → |
| Robert de Boer𝗡𝗲𝘁𝘄𝗲𝗿𝗸𝗲𝗻 𝗶𝗻 𝗲𝗲𝗻 𝗳𝗿𝗶𝗲𝘁𝗽𝗮𝗸 Namens Lead Today stonden Xanne Geers en ik afgelopen week weer | Foto | Recent | 54 | 7 | 0 | 157 | NL | OPEN → |
| Eliane FaustinoniI love learning and I keep doing this as much as possible. | Overig | Beste | 54 | 1 | 0 | 85 | EN | OPEN → |
| Suzanne RossCirculair ondernemen klinkt mooi. | Foto | Recent | 54 | 2 | 4 | 229 | NL | OPEN → |
| Ties CampschroerTwee weken weg. | Foto | Beste | 53 | 1 | 0 | 149 | NL | OPEN → |
| Leoni SpringerSpanning of stress beïnvloedt niet alleen hoe medewerkers zich voelen, maar ook hoe zij be | Video | Recent | 53 | 0 | 1 | 121 | NL | OPEN → |
| Ricardo BunOrient Growth Ventures groeit hard en lanceert binnenkort haar derde fonds. | Tekst | Beste | 53 | 3 | 4 | 183 | NL | OPEN → |
| Ricardo BunOrient Growth Ventures groeit hard en lanceert binnenkort haar derde fonds. | Tekst | Recent | 53 | 3 | 4 | 183 | NL | OPEN → |
| Martijn ElzengaOnze nieuwe website staat live! | Foto | Beste | 53 | 5 | 2 | 113 | NL | OPEN → |
| Martijn ElzengaOnze nieuwe website staat live! | Foto | Recent | 53 | 5 | 2 | 113 | NL | OPEN → |
| Bertel Grote𝗪𝗮𝘁 𝗸𝗼𝘀𝘁 𝗲𝗲𝗻 𝗶𝗻𝘁𝗲𝗿𝗶𝗲𝘂𝗿𝗮𝗱𝘃𝗶𝗲𝘀? | Foto | Beste | 53 | 0 | 2 | 295 | NL | OPEN → |
| Bertel Grote𝗪𝗮𝘁 𝗸𝗼𝘀𝘁 𝗲𝗲𝗻 𝗶𝗻𝘁𝗲𝗿𝗶𝗲𝘂𝗿𝗮𝗱𝘃𝗶𝗲𝘀? | Foto | Recent | 53 | 0 | 2 | 295 | NL | OPEN → |
| Job GuttelingCambridge. | Foto | Recent | 52 | 0 | 0 | 158 | NL | OPEN → |
| Jeroen JacobsCloudar is growing fast, also in particular in the #Netherlands. | Foto | Recent | 52 | 3 | 11 | 273 | EN | OPEN → |
| Jens SchipperusHa Jens, leuke post, maareh, hoe laad je budgetten in Exact Online? | Tekst | Beste | 52 | 7 | 1 | 168 | NL | OPEN → |
| Jens SchipperusHa Jens, leuke post, maareh, hoe laad je budgetten in Exact Online? | Tekst | Recent | 52 | 7 | 1 | 168 | NL | OPEN → |
| Merel van BeekumFort 1911.. | Foto | Recent | 52 | 8 | 2 | 90 | NL | OPEN → |
| Eve Maessen𝐄𝐍 𝐃𝐎𝐎𝐑…… 𝐋𝐀𝐆 & 𝐁𝐇𝐕 𝐓𝐨𝐮𝐫 💯 Afgelopen week waren we weerer met de Brabantsche Horeca Vriend | Foto | Recent | 52 | 2 | 1 | 285 | NL | OPEN → |
| Tarik El HamdaouiMooi artikel in MT/Sprout over Legal Mind, waarin mede-oprichter Jelle Burggraaf de reis s | Artikel | Beste | 52 | 2 | 1 | 56 | NL | OPEN → |
| Tarik El HamdaouiMooi artikel in MT/Sprout over Legal Mind, waarin mede-oprichter Jelle Burggraaf de reis s | Artikel | Recent | 52 | 2 | 1 | 56 | NL | OPEN → |
| KIKI CoensenWie! | Foto | Beste | 51 | 1 | 0 | 211 | NL | OPEN → |
| Armando MuisMijn eerste podcast staat online! | Video | Recent | 50 | 4 | 0 | 89 | NL | OPEN → |
| Joost KlercqEen van mijn rollen binnen StressVRIJ is misschien minder zichtbaar, maar minstens zo leuk | Foto | Beste | 50 | 3 | 1 | 258 | NL | OPEN → |
| Folkert van der SpekDe meeste merken die vastlopen, lopen niet vast op hun creatives. | Tekst | Recent | 50 | 0 | 0 | 246 | NL | OPEN → |
| Eliane FaustinoniGRATIS AI -Readiness Assessment t.w.v. | Artikel | Beste | 50 | 0 | 1 | 150 | NL | OPEN → |
| Stefan de LoosEr komt een moment dat je niet meer ín het bedrijf werkt, maar áán het bedrijf. | Video | Beste | 50 | 3 | 1 | 184 | NL | OPEN → |
| Suzanne RossLaat 'Dokter Rossi' maar schuiven! | Foto | Recent | 50 | 2 | 3 | 190 | NL | OPEN → |
| Bart LagewegOp Cybersec maakte deze robot nu nog indruk, maar het gaat niet zo heel lang meer duren to | Foto | Recent | 49 | 1 | 1 | 204 | NL | OPEN → |
| Leoni Springer"Ik doe geen EMDR, 𝘄𝗮𝗻𝘁 𝗶𝗸 𝗵𝗼𝘂𝗱 𝗻𝗶𝗲𝘁 𝘃𝗮𝗻 𝗼𝗼𝗴𝗯𝗲𝘄𝗲𝗴𝗶𝗻𝗴𝗲𝗻.": is een vreemde reden om EMDR af | Dia's | Recent | 49 | 2 | 0 | 171 | NL | OPEN → |
| Kees Noorman | Artikel | Recent | 49 | 3 | 1 | 0 | EN | OPEN → |
| Katinka SlegtBorski Fund invited Athena Finance NL to join their LP's in their Investor Meeting June 17. | Foto | Recent | 49 | 1 | 3 | 57 | EN | OPEN → |
| Leoni Springer𝙈𝙞𝙣𝙙𝙨𝙚𝙩 𝙞𝙨 𝙩𝙝𝙚𝙤𝙧𝙞𝙚 𝙜𝙚𝙚𝙣 𝙥𝙧𝙖𝙠𝙩𝙞𝙟𝙠. | Video | Beste | 48 | 7 | 0 | 106 | NL | OPEN → |
| Ricardo Bun700 Million Reasons to Invest in Southeast Asia (SEA). | Dia's | Beste | 48 | 4 | 2 | 101 | EN | OPEN → |
| Ricardo Bun700 Million Reasons to Invest in Southeast Asia (SEA). | Dia's | Recent | 48 | 4 | 2 | 101 | EN | OPEN → |
| Monica WesterveldLooking for a hero 🦸 to join our team. | Tekst | Recent | 48 | 3 | 3 | 32 | EN | OPEN → |
| Maurits DijkgraafIk vind AI en coderen mateloos interessant. | Tekst | Beste | 48 | 11 | 1 | 346 | NL | OPEN → |
| Ivar OosterveldOpdracht afgerond. | Tekst | Beste | 48 | 4 | 1 | 308 | EN | OPEN → |
| Ivar OosterveldNew chapter, same appetite. | Tekst | Beste | 48 | 0 | 0 | 91 | EN | OPEN → |
| Ivar OosterveldNew chapter, same appetite. | Tekst | Recent | 48 | 0 | 0 | 91 | EN | OPEN → |
| Ivar OosterveldOpdracht afgerond. | Tekst | Recent | 48 | 4 | 1 | 308 | EN | OPEN → |
| Claudia HamersThe Joy of Feeling Small 💍 In the heart of Milan, I created a Giga ring for the city’s Chr | Video | Beste | 48 | 21 | 1 | 237 | EN | OPEN → |
| Claudia HamersThe Joy of Feeling Small 💍 In the heart of Milan, I created a Giga ring for the city’s Chr | Video | Recent | 48 | 21 | 1 | 237 | EN | OPEN → |
| Milou Verhoeks8 dingen die ik als sourcer Echt niet meer zou doen .... | Artikel | Recent | 47 | 4 | 1 | 153 | NL | OPEN → |
| Bart LagewegIk heb zojuist de veldlampen bij Rohda 76 aangezet, in 50 jarig bestaan van Rohda is het n | Foto | Recent | 47 | 16 | 0 | 85 | NL | OPEN → |
| Sebastiaan RuitenOver the coming weeks, I want to share a little more about myself here. | Foto | Beste | 47 | 9 | 0 | 234 | EN | OPEN → |
| Sebastiaan RuitenOver the coming weeks, I want to share a little more about myself here. | Foto | Recent | 47 | 9 | 0 | 234 | EN | OPEN → |
| Jelle HingstHet is feest: Twee jaar puur vakmanschap. | Foto | Beste | 47 | 9 | 1 | 48 | NL | OPEN → |
| Maurits DijkgraafVandaag was ik op de Dental beurs, onder andere op visite bij Razek Sharif. | Foto | Beste | 47 | 4 | 0 | 215 | NL | OPEN → |
| Maurits DijkgraafJe hoeft vaak niet bang te zijn dat iemand je idee gaat kopiëren. | Video | Beste | 47 | 4 | 0 | 167 | NL | OPEN → |
| Danny Van NoordenTop om ook hier een bijdrage aan te mogen doen met ons top team #bactive #ndmevents #dagje | Video | Beste | 47 | 0 | 3 | 137 | NL | OPEN → |
| Danny Van NoordenTop om ook hier een bijdrage aan te mogen doen met ons top team #bactive #ndmevents #dagje | Video | Recent | 47 | 0 | 3 | 137 | NL | OPEN → |
| Xanne GeersWe hebben een muur op kantoor die volhangt met tegels. | Foto | Beste | 46 | 4 | 0 | 90 | NL | OPEN → |
| Robert den Boer𝗢𝗻𝘀 𝘃𝗲𝗿𝗵𝗮𝗮𝗹. | Video | Beste | 46 | 6 | 13 | 196 | NL | OPEN → |
| Ayşe Aydin-SürerOndernemers die open hun verhaal delen daar krijg ik altijd energie ✨️ van. | Foto | Beste | 46 | 2 | 0 | 86 | NL | OPEN → |
| Ayşe Aydin-SürerOndernemers die open hun verhaal delen daar krijg ik altijd energie ✨️ van. | Foto | Recent | 46 | 2 | 0 | 86 | NL | OPEN → |
| Remco BeekersMuseum Kam Graag deel ik weer een mooi project waar wij trots op zijn. | Foto | Recent | 46 | 2 | 0 | 317 | NL | OPEN → |
| Ivar OosterveldProud moment Earlier this year I stepped in as statutory director of inlumi, during a genu | Artikel | Beste | 46 | 3 | 0 | 71 | EN | OPEN → |
| Ivar OosterveldProud moment Earlier this year I stepped in as statutory director of inlumi, during a genu | Artikel | Recent | 46 | 3 | 0 | 71 | EN | OPEN → |
| Stefan de LoosEr was een moment waarop ik merkte dat ik Vesto schoonmaak en facilitaire diensten niet la | Video | Beste | 46 | 2 | 1 | 193 | NL | OPEN → |
| Antoin BakelaarThanks to nlgroeit for yesterday's Top 250 session. | Foto | Beste | 45 | 1 | 0 | 112 | EN | OPEN → |
| Antoin BakelaarThanks to nlgroeit for yesterday's Top 250 session. | Foto | Recent | 45 | 1 | 0 | 112 | EN | OPEN → |
| Tim van de KimmenadeAt Microlino Nederland, we keep innovating, just like our friends in Switzerland and Italy | Foto | Recent | 45 | 1 | 1 | 124 | EN | OPEN → |
| Eve Maessen𝐄𝐍 𝐃𝐎𝐎𝐑…… 𝐆𝐄𝐒𝐋𝐀𝐀𝐆𝐃! | Foto | Recent | 45 | 0 | 2 | 126 | NL | OPEN → |
| Jeroen Pereboomssommige meetings beginnen niet aan een vergadertafel. | Foto | Beste | 45 | 5 | 0 | 136 | NL | OPEN → |
| Jeroen Pereboomssommige meetings beginnen niet aan een vergadertafel. | Foto | Recent | 45 | 5 | 0 | 136 | NL | OPEN → |
| Maurits DijkgraafKoppelingen gaan zelden mis door techniek. | Foto | Beste | 45 | 5 | 1 | 210 | NL | OPEN → |
| Eliane FaustinoniEurope’s AI Act gets a strategic "reboot" — balancing safety with speed. | Foto | Beste | 45 | 1 | 0 | 228 | EN | OPEN → |
| Arie BreeklandWe just finished our comparison of valuation drivers of public SaaS firms. | Dia's | Beste | 45 | 1 | 3 | 155 | EN | OPEN → |
| Arie BreeklandWe just finished our comparison of valuation drivers of public SaaS firms. | Dia's | Recent | 45 | 1 | 3 | 155 | EN | OPEN → |
| Stefan de LoosDe herfst is in volle toeren in ons land. | Foto | Beste | 45 | 0 | 1 | 218 | NL | OPEN → |
| Michael van LierUnpopular opinion: Log every keystroke and prompt your engineers make. | Foto | Recent | 44 | 3 | 1 | 239 | EN | OPEN → |
| Antoin BakelaarAt CEO & CIO in Tech today at Kasteel de Wittenburg in Wassenaar. | Foto | Beste | 44 | 3 | 1 | 40 | EN | OPEN → |
| Antoin BakelaarAt CEO & CIO in Tech today at Kasteel de Wittenburg in Wassenaar. | Foto | Recent | 44 | 3 | 1 | 40 | EN | OPEN → |
| Jeroen van der KampEen dag loopt soms vreemd. | Foto | Beste | 44 | 12 | 2 | 121 | NL | OPEN → |
| Li Hang Chang"𝘋𝘢𝘵 𝘪𝘴 𝘵𝘰𝘤𝘩 𝘨𝘦𝘸𝘰𝘰𝘯 𝘭𝘪𝘮𝘰𝘯𝘢𝘥𝘦 𝘮𝘦𝘵 𝘣𝘢𝘭𝘭𝘦𝘵𝘫𝘦𝘴 o𝘧 𝘥𝘢𝘵 𝘪𝘴 𝘨𝘳𝘰𝘦𝘯𝘦 𝘴𝘮𝘢𝘢𝘬𝘵 𝘯𝘢𝘢𝘳 𝘨𝘳𝘢𝘴." Nee Karen, | Foto | Recent | 44 | 1 | 0 | 168 | NL | OPEN → |
| Danny Van NoordenToch wel trots dat we hier aan mogen bijdragen vanaf de start Ringen om Volendam. | Foto | Beste | 44 | 1 | 0 | 39 | NL | OPEN → |
| Danny Van NoordenToch wel trots dat we hier aan mogen bijdragen vanaf de start Ringen om Volendam. | Foto | Recent | 44 | 1 | 0 | 39 | NL | OPEN → |
| Rik Boelhouwer𝗔𝗜 𝗶𝗻 𝘇𝗮𝗸𝗲𝗹𝗶𝗷𝗸𝗲 𝘁𝗲𝗹𝗲𝗳𝗼𝗻𝗶𝗲? | Foto | Beste | 43 | 1 | 0 | 237 | NL | OPEN → |
| KIKI Coensen"Business people don't realise enough how important the brand story and the perception of | Foto | Beste | 43 | 4 | 0 | 223 | NL | OPEN → |
| Gijs Limborgh𝐍𝐢𝐞𝐮𝐰𝐞 𝐤𝐚𝐦𝐩𝐢𝐨𝐞𝐧 𝐢𝐧 𝐡𝐞𝐭 𝐭𝐞𝐚𝐦! | Foto | Beste | 43 | 11 | 1 | 59 | NL | OPEN → |
| Sebastiaan RuitenWhy I sometimes get behind the wheel as an owner For me, a White Glove delivery is never j | Foto | Beste | 43 | 0 | 0 | 276 | EN | OPEN → |
| Twan KeijzerWij zijn op zoek naar een video editor! | Foto | Beste | 43 | 28 | 0 | 97 | NL | OPEN → |
| Jorn BorsboomGeweldige Rally gereden met fCN - Founders Carbon Network. | Foto | Recent | 43 | 6 | 0 | 30 | NL | OPEN → |
| Leoni Springer"𝗪𝗮𝗮𝗿𝗼𝗺 𝗽𝗿𝗮𝘁𝗲𝗻 𝗷𝗲 𝘃𝗮𝗮𝗸 𝗻𝗶𝗲𝘁 𝘃𝗲𝗿𝗱𝗲𝗿 𝗵𝗲𝗹𝗽𝘁... | Video | Beste | 43 | 11 | 0 | 224 | NL | OPEN → |
| Leoni Springer"𝗪𝗮𝗮𝗿𝗼𝗺 𝗽𝗿𝗮𝘁𝗲𝗻 𝗷𝗲 𝘃𝗮𝗮𝗸 𝗻𝗶𝗲𝘁 𝘃𝗲𝗿𝗱𝗲𝗿 𝗵𝗲𝗹𝗽𝘁... | Video | Recent | 43 | 11 | 0 | 224 | NL | OPEN → |
| Sebastiaan van Wermeskerken🎉 Vitalis Top Clinics – Verwijzersavond 2026 🎉 Op woensdag 17 juni 2026 organiseren wij al | Foto | Beste | 42 | 0 | 5 | 120 | NL | OPEN → |
| Ayşe Aydin-SürerWerk 💻 gaat door ook tijdens een mini break vanuit het zonnige Portugal☀️🇵🇹 Op afstand bli | Foto | Beste | 42 | 2 | 0 | 126 | NL | OPEN → |
| Mark van HattumAnyone who knows Stijn Bergmans and me a little better knows we rarely agree on football.. | Video | Recent | 42 | 4 | 0 | 252 | EN | OPEN → |
| Rik Boelhouwer𝗩𝗮𝗰𝗮𝘁𝘂𝗿𝗲: 𝗦𝗮𝗹𝗲𝘀𝗺𝗮𝗻𝗮𝗴𝗲𝗿 𝗯𝗶𝗷 𝗜𝗖𝗧 𝗦𝗲𝗿𝘃𝗶𝗰𝗲 𝗚𝗿𝗼𝗲𝗽 Bij ICT Service Groep groeien we hard. | Foto | Beste | 41 | 1 | 1 | 103 | NL | OPEN → |
| Jens SchipperusDe herroepingsknop op je webshop. | Foto | Recent | 41 | 6 | 2 | 228 | NL | OPEN → |
| Ayşe Aydin-SürerEid Mubarak ✨🌙 Op kantoor 🏩 hebben wij de afsluiting van de Ramadan gevierd. | Foto | Beste | 41 | 0 | 0 | 152 | NL | OPEN → |
| Ayşe Aydin-SürerEid Mubarak ✨🌙 Op kantoor 🏩 hebben wij de afsluiting van de Ramadan gevierd. | Foto | Recent | 41 | 0 | 0 | 152 | NL | OPEN → |
| Gabriel Troostwijk𝐖𝐞𝐞𝐭 𝐣𝐢𝐣 𝐡𝐞𝐭 𝐚𝐧𝐭𝐰𝐨𝐨𝐫𝐝? | Foto | Beste | 41 | 12 | 1 | 100 | NL | OPEN → |
| Lodewijk van OmmerenDe positieve kant van weerstand. | Tekst | Recent | 41 | 4 | 2 | 178 | NL | OPEN → |
| Gijs Limborgh💼 Transfer news De transfermarkt is inmiddels afgerond en ook wij hebben een grote aanwins | Foto | Beste | 40 | 1 | 0 | 48 | NL | OPEN → |
| Ties CampschroerHij had alles zelf opgebouwd. | Foto | Beste | 40 | 0 | 1 | 281 | NL | OPEN → |
| Albert AkkermansThe Future of AI ? | Foto | Beste | 40 | 0 | 0 | 24 | EN | OPEN → |
| Tarik El HamdaouiInterim Growth Marketeer (B2B) gezocht – 2 dgn per week Legal Mind – start z.s.m. | Tekst | Beste | 40 | 4 | 1 | 138 | NL | OPEN → |
| Tarik El HamdaouiIets waar ik trots op ben: Een licentie is vanaf nu gewoon online af te sluiten. | Dia's | Recent | 40 | 3 | 1 | 145 | NL | OPEN → |
| Tarik El Hamdaoui𝐆𝐞𝐳𝐨𝐜𝐡𝐭 : 𝐁𝐮𝐬𝐢𝐧𝐞𝐬𝐬 𝐜𝐨𝐧𝐭𝐫𝐨𝐥𝐥𝐞𝐫 𝐦𝐞𝐭 𝐢𝐦𝐩𝐚𝐜𝐭𝐝𝐫𝐚𝐧𝐠 Bij Legal Mind zoeken we een Medior Business | Foto | Recent | 40 | 2 | 4 | 108 | NL | OPEN → |
| Tarik El HamdaouiInterim Growth Marketeer (B2B) gezocht – 2 dgn per week Legal Mind – start z.s.m. | Tekst | Recent | 40 | 4 | 1 | 138 | NL | OPEN → |
| Mark van der PlasMooi om te zien hoe Zepcam zich de afgelopen periode heeft ontwikkeld. | Artikel | Beste | 40 | 3 | 2 | 163 | NL | OPEN → |
| Mark van der PlasMooi om te zien hoe Zepcam zich de afgelopen periode heeft ontwikkeld. | Artikel | Recent | 40 | 3 | 2 | 163 | NL | OPEN → |
| Patrick de LangeDe aannames waarop onze vitale infrastructuur is gebouwd, verdwijnen. | Foto | Beste | 40 | 5 | 4 | 248 | NL | OPEN → |
| Marinus Pul𝐄𝐞𝐧 𝐢𝐧𝐬𝐩𝐢𝐫𝐞𝐫𝐞𝐧𝐝𝐞 𝐬𝐭𝐚𝐫𝐭 𝐛𝐢𝐣 𝐡𝐞𝐭 𝐂𝐚𝐫𝐛𝐨𝐧 𝐍𝐞𝐭𝐰𝐨𝐫𝐤! | Foto | Beste | 40 | 4 | 1 | 83 | NL | OPEN → |
| Marinus Pul𝐄𝐞𝐧 𝐢𝐧𝐬𝐩𝐢𝐫𝐞𝐫𝐞𝐧𝐝𝐞 𝐬𝐭𝐚𝐫𝐭 𝐛𝐢𝐣 𝐡𝐞𝐭 𝐂𝐚𝐫𝐛𝐨𝐧 𝐍𝐞𝐭𝐰𝐨𝐫𝐤! | Foto | Recent | 40 | 4 | 1 | 83 | NL | OPEN → |
| Wilma BoerAfgelopen maand staat mijn content in het teken van oogsten. | Foto | Beste | 39 | 3 | 0 | 336 | NL | OPEN → |
| Wilma BoerWie bepaalt eigenlijk wat urgent is? | Foto | Beste | 39 | 2 | 0 | 226 | NL | OPEN → |
| Wilma BoerWie bepaalt eigenlijk wat urgent is? | Foto | Recent | 39 | 2 | 0 | 226 | NL | OPEN → |
| Xanne Geers𝐀𝐩𝐩𝐫𝐞𝐜𝐢𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧 𝐩𝐨𝐬𝐭! | Foto | Beste | 39 | 3 | 0 | 144 | NL | OPEN → |
| Xanne Geers𝐄𝐞𝐧 𝐩𝐚𝐚𝐫 𝐣𝐚𝐚𝐫 𝐠𝐞𝐥𝐞𝐝𝐞𝐧 𝐡𝐚𝐝 𝐢𝐤 𝐧𝐢𝐞𝐭 𝐠𝐞𝐝𝐚𝐜𝐡𝐭 𝐝𝐚𝐭 𝐞𝐫 𝐨𝐨𝐢𝐭 𝐞𝐞𝐧 𝐛𝐨𝐞𝐤 𝐯𝐚𝐧 𝐨𝐧𝐬 𝐭𝐮𝐬𝐬𝐞𝐧 𝐝𝐞 𝐛𝐨𝐞𝐤𝐞𝐧 𝐢𝐧 | Foto | Recent | 39 | 2 | 0 | 305 | NL | OPEN → |
| Jeroen van der KampHeel blij met de samenwerking tussen artiesten-boekingsplatform ShowBird Nederland en Driv | Foto | Recent | 39 | 0 | 1 | 62 | NL | OPEN → |
| Gijs Limborgh💥 Groot nieuws: NewU is officieel ISO-27001 gecertificeerd! | Foto | Beste | 39 | 6 | 0 | 93 | NL | OPEN → |
| Gijs LimborghTrots op een nieuwe strategische samenwerking met Qees. | Foto | Recent | 39 | 1 | 1 | 54 | NL | OPEN → |
| Richard JapinSinds deze week stuur ik de motor naar Bunzl Foodservice Nederland. | Foto | Beste | 39 | 11 | 0 | 29 | NL | OPEN → |
| Richard JapinKijk, dat zie je niet vaak! | Foto | Beste | 39 | 10 | 0 | 119 | NL | OPEN → |
| Richard JapinKijk, dat zie je niet vaak! | Foto | Recent | 39 | 10 | 0 | 119 | NL | OPEN → |
| Jan Karel SindorffRecruitment is in rap tempo efficiënter geworden. | Artikel | Beste | 39 | 8 | 0 | 130 | NL | OPEN → |
| Marinus ZoutendijkWe hebben enorm veel kennis over media en de inzet daarvan door onze klanten. | Artikel | Recent | 39 | 0 | 2 | 39 | NL | OPEN → |
| Umut Veysel DemirtasHad a very insightful meeting with the Director for Europe at the Ministry of Foreign Affa | Foto | Beste | 39 | 2 | 1 | 70 | EN | OPEN → |
| Umut Veysel DemirtasHad a very insightful meeting with the Director for Europe at the Ministry of Foreign Affa | Foto | Recent | 39 | 2 | 1 | 70 | EN | OPEN → |
| Jeroen JacobsSMB AI in Action Event at the Amazon Web Services (AWS) Experience Center Amsterdam with s | Foto | Recent | 38 | 2 | 2 | 135 | EN | OPEN → |
| Richard JapinFinance moet niet alleen rapporteren. | Foto | Recent | 38 | 0 | 4 | 194 | NL | OPEN → |
| Ruben Caradonna🔥 XNRGY Club businessclub | King of the Court 🔥 Vrijdag 25 september is het weer tijd om b | Foto | Recent | 38 | 2 | 0 | 129 | NL | OPEN → |
| Sanne WarmerdamDe afgelopen zes maanden heb ik in samenwerking met Roelof Hemmen gebouwd aan een stevig s | Foto | Beste | 38 | 0 | 0 | 90 | NL | OPEN → |
| Sanne WarmerdamDe afgelopen zes maanden heb ik in samenwerking met Roelof Hemmen gebouwd aan een stevig s | Foto | Recent | 38 | 0 | 0 | 90 | NL | OPEN → |
| Ties CampschroerIn veel groeiende bedrijven zit de blokkade niet in de markt, het product of het team. | Foto | Beste | 38 | 0 | 2 | 213 | NL | OPEN → |
| Dirk W. Giltay VethBijzondere week voor de advocatuur: - sociaal advocaat fraudeert voor 1 miljoen met ingedi | Tekst | Beste | 38 | 1 | 0 | 59 | NL | OPEN → |
| Melissa Monster- van GolverdingenOnlangs werd ik door Benjamin Langman geattendeerd op het nieuwsbericht van de NOS: "Zorge | Foto | Beste | 38 | 14 | 2 | 468 | NL | OPEN → |
| Melissa Monster- van GolverdingenOnlangs werd ik door Benjamin Langman geattendeerd op het nieuwsbericht van de NOS: "Zorge | Foto | Recent | 38 | 14 | 2 | 468 | NL | OPEN → |
| Mark van HattumExciting week ahead! | Tekst | Recent | 38 | 0 | 0 | 147 | EN | OPEN → |
| Mark van der PlasDe maatschappij verhardt. | Artikel | Beste | 38 | 0 | 1 | 234 | NL | OPEN → |
| Mark van der PlasDe maatschappij verhardt. | Artikel | Recent | 38 | 0 | 1 | 234 | NL | OPEN → |
| Ricardo BunIndia: The Allocation You Can't Afford to Skip! | Dia's | Beste | 38 | 5 | 0 | 60 | EN | OPEN → |
| Ricardo BunIndia: The Allocation You Can't Afford to Skip! | Dia's | Recent | 38 | 5 | 0 | 60 | EN | OPEN → |
| Arie BreeklandIMAP Netherlands Netherlands attended the Productronica in Munich last month. | Foto | Beste | 38 | 0 | 1 | 109 | EN | OPEN → |
| Arie BreeklandIMAP Netherlands Netherlands attended the Productronica in Munich last month. | Foto | Recent | 38 | 0 | 1 | 109 | EN | OPEN → |
| Tamara NanlohyIs steun voor de strijd tegen huiselijk geweld al een onderdeel van je Maatschappelijk Ver | Foto | Beste | 38 | 4 | 5 | 154 | NL | OPEN → |
| Tamara NanlohyIs steun voor de strijd tegen huiselijk geweld al een onderdeel van je Maatschappelijk Ver | Foto | Recent | 38 | 4 | 5 | 154 | NL | OPEN → |
| Denzell MellesInvesteren in een start-up vraagt om een andere aanpak dan investeren in een onderneming d | Dia's | Recent | 37 | 0 | 3 | 311 | NL | OPEN → |
| Rik BoelhouwerCopilot Chat staat aan. | Dia's | Beste | 37 | 1 | 0 | 229 | NL | OPEN → |
| Merel van BeekumEen campagne hier, een social post daar en tussendoor nog een losse nieuwsbrief. | Foto | Recent | 37 | 2 | 0 | 210 | NL | OPEN → |
| KIKI CoensenWaar het vandaan komt.. | Foto | Beste | 37 | 1 | 0 | 247 | NL | OPEN → |
| Richard JapinWaarom mijn bedrijf Vuur Consultancy heet? | Foto | Beste | 37 | 2 | 1 | 150 | NL | OPEN → |
| Ties CampschroerWe houden vaak vast aan een aanname: dat iedereen méér verantwoordelijkheid wil. | Foto | Beste | 37 | 0 | 0 | 247 | NL | OPEN → |
| Gabriel TroostwijkIk zoek iemand die dol is op orde. | Tekst | Beste | 37 | 5 | 4 | 241 | NL | OPEN → |
| Gabriel TroostwijkDe vraag die overblijft is: wanneer begin jij? | Foto | Beste | 37 | 5 | 2 | 98 | NL | OPEN → |
| Gabriel TroostwijkIk zoek iemand die dol is op orde. | Tekst | Recent | 37 | 5 | 4 | 241 | NL | OPEN → |
| René de BeerSinterklaas is langsgeweest met wat lekkers voor onze medewerkers 🙌🏻 Ons vernieuwde logo e | Foto | Recent | 37 | 0 | 0 | 27 | NL | OPEN → |
| Stefan de LoosAls groeiend bedrijf hebben we extra ondersteuning nodig.💡Wie heeft de gouden tip? | Foto | Beste | 37 | 1 | 4 | 292 | NL | OPEN → |
| Tamara NanlohyMet veel plezier denken we terug aan het benefietdiner van 2024. | Foto | Beste | 37 | 0 | 6 | 222 | NL | OPEN → |
| Tamara NanlohyMet veel plezier denken we terug aan het benefietdiner van 2024. | Foto | Recent | 37 | 0 | 6 | 222 | NL | OPEN → |
| Milou VerhoeksDit is Sheila ze is 3 jaar...zij heeft hoop op een betere toekomst dan haar Moeder en haar | Dia's | Recent | 36 | 8 | 1 | 345 | NL | OPEN → |
| Rik Boelhouwer𝗛𝗼𝗲 𝗷𝗲 𝗲𝗲𝗻 𝗺𝗼𝗱𝗲𝗿𝗻𝗲 𝘄𝗲𝗿𝗸𝗽𝗹𝗲𝗸 𝗯𝗼𝘂𝘄𝘁 𝘄𝗮𝗮𝗿𝗶𝗻 𝗮𝗹𝗹𝗲𝘀 𝘀𝗮𝗺𝗲𝗻𝘄𝗲𝗿𝗸𝘁 Veel organisaties investeren apa | Foto | Beste | 36 | 2 | 0 | 271 | NL | OPEN → |
| Rik Boelhouwer𝗛𝗼𝗲 𝗷𝗲 𝗲𝗲𝗻 𝗺𝗼𝗱𝗲𝗿𝗻𝗲 𝘄𝗲𝗿𝗸𝗽𝗹𝗲𝗸 𝗯𝗼𝘂𝘄𝘁 𝘄𝗮𝗮𝗿𝗶𝗻 𝗮𝗹𝗹𝗲𝘀 𝘀𝗮𝗺𝗲𝗻𝘄𝗲𝗿𝗸𝘁 Veel organisaties investeren apa | Foto | Recent | 36 | 2 | 0 | 271 | NL | OPEN → |
| Wilma BoerDe zomer is meer dan een pauze. | Foto | Beste | 36 | 2 | 0 | 99 | NL | OPEN → |
| Isabella Filusch LRSEPTEMBER. | Foto | Recent | 36 | 2 | 0 | 323 | NL | OPEN → |
| Ruben CaradonnaDe vakantie is voorbij. | Video | Recent | 36 | 0 | 1 | 113 | NL | OPEN → |
| Sanne WarmerdamJarenlang vertel ik online de verhalen van anderen aan miljoenen mensen. | Foto | Beste | 36 | 12 | 0 | 104 | NL | OPEN → |
| Sanne WarmerdamJarenlang vertel ik online de verhalen van anderen aan miljoenen mensen. | Foto | Recent | 36 | 12 | 0 | 104 | NL | OPEN → |
| Albert AkkermansJust think 10 years from now | Artikel | Beste | 36 | 1 | 0 | 6 | EN | OPEN → |
| Ayşe Aydin-SürerNieuwe collega gespot op kantoor 👀 Na het paasweekend kom ik op kantoor… en blijkt dat mij | Foto | Beste | 36 | 3 | 0 | 101 | NL | OPEN → |
| Ayşe Aydin-SürerNieuwe collega gespot op kantoor 👀 Na het paasweekend kom ik op kantoor… en blijkt dat mij | Foto | Recent | 36 | 3 | 0 | 101 | NL | OPEN → |
| Koert BruinsMet some old friends and made some new friends at the Stripe closing party of the third da | Foto | Beste | 36 | 2 | 0 | 47 | EN | OPEN → |
| Koert BruinsMet some old friends and made some new friends at the Stripe closing party of the third da | Foto | Recent | 36 | 2 | 0 | 47 | EN | OPEN → |
| Maurits Dijkgraaf12 juni was ik aanwezig bij een sessie van Smarter Ventures en Merqato. | Foto | Recent | 36 | 2 | 0 | 184 | NL | OPEN → |
| Jorgo de Groot265 Capital is refreshed at https://265.capital/ - a multi-strategy investment group apply | Artikel | Beste | 36 | 1 | 4 | 58 | EN | OPEN → |
| Jorgo de Groot265 Capital is refreshed at https://265.capital/ - a multi-strategy investment group apply | Artikel | Recent | 36 | 1 | 4 | 58 | EN | OPEN → |
| Tamara Nanlohy@Orange the World is deze week afgesloten, maar de expositie Van Stilte naar Stem is nog t | Foto | Beste | 36 | 6 | 0 | 92 | NL | OPEN → |
| Tamara Nanlohy@Orange the World is deze week afgesloten, maar de expositie Van Stilte naar Stem is nog t | Foto | Recent | 36 | 6 | 0 | 92 | NL | OPEN → |
| Jeroen van der KampSinds 2026 aangesloten als preferred partner van Clubp, hét platform voor ambitieuze secre | Foto | Recent | 35 | 5 | 1 | 116 | NL | OPEN → |
| Joost KlercqEr is een hele mooie animatie gemaakt over hoe wij ons werk aanpakken bij StressVRIJ. | Video | Beste | 35 | 3 | 1 | 99 | NL | OPEN → |
| Li Hang Chang"𝙒𝙞𝙚 𝙙𝙤𝙚𝙩 𝙙𝙖𝙩 𝙙𝙖𝙣 𝙖𝙡𝙨 𝙟𝙞𝙟 𝙚𝙧 𝙣𝙞𝙚𝙩 𝙗𝙚𝙣𝙩?" Goede vraag. | Foto | Recent | 35 | 0 | 0 | 164 | NL | OPEN → |
| Jonathan SchlüterEen fijn gesprek op een fijne plek! | Foto | Recent | 35 | 4 | 0 | 171 | NL | OPEN → |
| Albert AkkermansAnalist Dan Wang: ‘Europa mist iets wat China en VS wel hebben: honger’ (vandaag in FD). | Tekst | Beste | 35 | 1 | 0 | 29 | NL | OPEN → |
| Tamara NanlohyVastbouw geeft een mooi voorbeeld van hoe je als bedrijf aandacht kunt schenken aan Intern | Foto | Beste | 35 | 0 | 1 | 91 | NL | OPEN → |
| Tamara NanlohyVastbouw geeft een mooi voorbeeld van hoe je als bedrijf aandacht kunt schenken aan Intern | Foto | Recent | 35 | 0 | 1 | 91 | NL | OPEN → |
| Sjoerd MaasYesterday was my last official day as Integrator and Director of Business Operations at @M | Foto | Beste | 34 | 9 | 0 | 147 | EN | OPEN → |
| Richard JapinAfgelopen weekend was ik aan het genieten van wintersport in Winterberg. | Foto | Beste | 34 | 8 | 0 | 253 | NL | OPEN → |
| Jonathan SchlüterMocht je nog vrienden zoeken.. | Foto | Recent | 34 | 2 | 0 | 11 | NL | OPEN → |
| Karin van OevelenEindelijk is alles compleet! | Foto | Recent | 34 | 0 | 0 | 76 | NL | OPEN → |
| Diederik VisserWe zijn op zoek naar nieuwe collega's #Hiring! | Tekst | Beste | 34 | 0 | 2 | 26 | NL | OPEN → |
| Diederik VisserWe zijn op zoek naar nieuwe collega's #Hiring! | Tekst | Recent | 34 | 0 | 2 | 26 | NL | OPEN → |
| Koert BruinsBack in September, I wrote about AG Kokott's opinion in C-472/24 and flagged the margin sc | Tekst | Beste | 34 | 2 | 0 | 150 | EN | OPEN → |
| Koert BruinsDutch Tax Authority: creator royalty fees on NFTs are subject to VAT A new position by the | Artikel | Beste | 34 | 1 | 1 | 232 | EN | OPEN → |
| Koert BruinsBack in September, I wrote about AG Kokott's opinion in C-472/24 and flagged the margin sc | Tekst | Recent | 34 | 2 | 0 | 150 | EN | OPEN → |
| Koert BruinsDutch Tax Authority: creator royalty fees on NFTs are subject to VAT A new position by the | Artikel | Recent | 34 | 1 | 1 | 232 | EN | OPEN → |
| Mark van der Plas𝐌𝐞𝐞𝐫 𝐫𝐮𝐢𝐦𝐭𝐞 𝐯𝐨𝐨𝐫 𝐡𝐞𝐭 𝐦𝐤𝐛 𝐯𝐫𝐚𝐚𝐠𝐭 𝐨𝐦 𝐞𝐞𝐧 𝐬𝐭𝐞𝐫𝐤𝐞 𝐦𝐚𝐫𝐤𝐭𝐢𝐧𝐟𝐫𝐚𝐬𝐭𝐫𝐮𝐜𝐭𝐮𝐮𝐫. | Tekst | Recent | 34 | 0 | 4 | 189 | NL | OPEN → |
| Susan Leerkes✨ Ben jij klaar voor een nieuwe uitdaging in een ambitieuze omgeving waar persoonlijke aan | Tekst | Beste | 34 | 0 | 6 | 72 | NL | OPEN → |
| Susan Leerkes✨ Ben jij klaar voor een nieuwe uitdaging in een ambitieuze omgeving waar persoonlijke aan | Tekst | Recent | 34 | 0 | 6 | 72 | NL | OPEN → |
| Eliane FaustinoniStill in the good vibes ... | Foto | Beste | 34 | 3 | 3 | 332 | EN | OPEN → |
| Eliane FaustinoniStill in the good vibes ... | Foto | Recent | 34 | 3 | 3 | 332 | EN | OPEN → |
| KIKI CoensenMijn dochter heeft ideeën waar ik als merkstrateeg jaloers op ben. | Foto | Beste | 33 | 6 | 0 | 345 | NL | OPEN → |
| Jelle HingstDe agenda's zitten allang weer vol. | Foto | Beste | 33 | 3 | 0 | 220 | NL | OPEN → |
| Jelle HingstDe agenda's zitten allang weer vol. | Foto | Recent | 33 | 3 | 0 | 220 | NL | OPEN → |
| Li Hang Chang𝗪𝗮𝗻𝗻𝗲𝗲𝗿 𝗻𝗲𝗲𝗺 𝗷𝗶𝗷 𝗻𝗼𝘂 𝗱𝗲 𝘁𝗶𝗷𝗱 𝗼𝗺 𝗲𝘃𝗲𝗻 𝘀𝘁𝗶𝗹 𝘁𝗲 𝘀𝘁𝗮𝗮𝗻? | Foto | Recent | 33 | 2 | 0 | 203 | NL | OPEN → |
| Petra RuijsOranje, rond en krokant? | Foto | Beste | 33 | 2 | 1 | 95 | NL | OPEN → |
| Petra RuijsOranje, rond en krokant? | Foto | Recent | 33 | 2 | 1 | 95 | NL | OPEN → |
| Danny Van Noorden🚀 Wat een afgelopen weken! | Foto | Beste | 33 | 0 | 0 | 238 | NL | OPEN → |
| Danny Van Noorden🚀 Wat een afgelopen weken! | Foto | Recent | 33 | 0 | 0 | 238 | NL | OPEN → |
| Lodewijk van OmmerenWie nergens tegen is, staat nergens voor. | Foto | Recent | 33 | 3 | 0 | 246 | NL | OPEN → |
| Stefan de LoosIn de schoonmaaksector wisselt ongeveer 17% van de medewerkers regelmatig van werkgever in | Foto | Beste | 33 | 1 | 0 | 239 | NL | OPEN → |
| Martijn AslanderZo gaaf hoe Erwin Blom bezig is met steeds opnieuw aantonen dat het meeste digitale werk g | Artikel | Recent | 32 | 1 | 0 | 39 | NL | OPEN → |
| Rik BoelhouwerMicrosoft 365 levert pas echte waarde als licenties, werkplekken en beheer op elkaar zijn | Dia's | Recent | 32 | 0 | 0 | 183 | NL | OPEN → |
| Wilma BoerErvaring helpt je om sneller te zien wat er speelt. | Foto | Beste | 32 | 1 | 1 | 335 | NL | OPEN → |
| Wilma BoerErvaring helpt je om sneller te zien wat er speelt. | Foto | Recent | 32 | 1 | 1 | 335 | NL | OPEN → |
| Christien Kuiperiqbi groeit sneller dan we een half jaar geleden voor mogelijk hielden, dat vraagt om zes | Artikel | Beste | 32 | 1 | 2 | 101 | NL | OPEN → |
| Christien Kuiperiqbi groeit sneller dan we een half jaar geleden voor mogelijk hielden, dat vraagt om zes | Artikel | Recent | 32 | 1 | 2 | 101 | NL | OPEN → |
| Robert den Boer💻 𝗗𝗲 𝟯 𝗺𝗲𝗲𝘀𝘁 𝘃𝗼𝗼𝗿𝗸𝗼𝗺𝗲𝗻𝗱𝗲 𝗵𝗼𝘂𝗱𝗶𝗻𝗴𝘀𝗽𝗿𝗼𝗯𝗹𝗲𝗺𝗲𝗻 𝗼𝗽 𝗸𝗮𝗻𝘁𝗼𝗼𝗿 𝗲𝗻 𝘃𝗮𝗮𝗸 𝗲𝗲𝗻 𝘀𝘁𝗶𝗹𝗹𝗲 𝗼𝗼𝗿𝘇𝗮𝗮𝗸 𝘃𝗮𝗻 𝗳𝘆𝘀𝗶𝗲 | Video | Beste | 32 | 1 | 8 | 262 | NL | OPEN → |
| Iwan VosHoe vier je de oprichting van je bedrijf? | Foto | Beste | 32 | 9 | 0 | 69 | NL | OPEN → |
| Iwan VosHoe vier je de oprichting van je bedrijf? | Foto | Recent | 32 | 9 | 0 | 69 | NL | OPEN → |
| Jeroen PereboomsWij zijn op zoek naar een nieuwe HR Adviseur in 's-Hertogenbosch, North Brabant (#hiring). | Tekst | Beste | 32 | 6 | 5 | 24 | NL | OPEN → |
| Jeroen PereboomsWij zijn op zoek naar een nieuwe HR Adviseur in 's-Hertogenbosch, North Brabant (#hiring). | Tekst | Recent | 32 | 6 | 5 | 24 | NL | OPEN → |
| Marinus ZoutendijkWe hebben plek voor een aantal leuke collega’s die van cijfers houden, maar dat ook los ku | Foto | Recent | 32 | 0 | 0 | 38 | NL | OPEN → |
| Kees NoormanDe gewenste groei van de economie zal voor een groot deel door de bestaande bedrijven en o | Artikel | Recent | 32 | 1 | 1 | 37 | NL | OPEN → |
| Lodewijk van OmmerenOnduidelijkheid kan voor meer ruis zorgen dan je denkt. | Foto | Recent | 32 | 1 | 0 | 166 | NL | OPEN → |
| Sjoerd MaasThe CEO Parent is officially out, and holding the first copy feels pretty special! | Foto | Beste | 31 | 5 | 1 | 214 | EN | OPEN → |
| Sjoerd MaasThe CEO Parent is officially out, and holding the first copy feels pretty special! | Foto | Recent | 31 | 5 | 1 | 214 | EN | OPEN → |
| Rik BoelhouwerEen back-up zonder herstelplan is schijnveiligheid In veel organisaties draaien back-ups k | Dia's | Recent | 31 | 0 | 0 | 197 | NL | OPEN → |
| Rik Boelhouwer𝗩𝗲𝗿𝗻𝗶𝗲𝘂𝘄𝗱𝗲 𝟯𝗖𝗫 𝗩𝟮𝟬 𝗨𝗽𝗱𝗮𝘁𝗲 𝟵 𝗯𝗿𝗲𝗻𝗴𝘁 𝗺𝗲𝗲𝗿 𝗴𝗲𝗺𝗮𝗸, 𝘀𝗹𝗶𝗺𝗺𝗲𝗿𝗲 𝘄𝗮𝗰𝗵𝘁𝗿𝗶𝗷𝗲𝗻 𝗲𝗻 𝗔𝗜-𝘁𝗿𝗮𝗻𝘀𝗰𝗿𝗶𝗽𝘁𝗶𝗲 3CX | Foto | Recent | 31 | 0 | 0 | 69 | NL | OPEN → |
| Sebastiaan van WermeskerkenWat een dag op de Haagsche! | Foto | Beste | 31 | 4 | 1 | 162 | NL | OPEN → |
| Sebastiaan van WermeskerkenDe voorbereidingen voor Dental Snow 2027 zijn gestart! | Foto | Beste | 31 | 0 | 0 | 58 | NL | OPEN → |
| Sebastiaan van WermeskerkenWat een dag op de Haagsche! | Foto | Recent | 31 | 4 | 1 | 162 | NL | OPEN → |
| Xanne GeersFocus aanbrengen betekent niet altijd dat je afscheid neemt van iets. | Foto | Recent | 31 | 5 | 0 | 197 | NL | OPEN → |
| June NautaEen aantal weken geleden zat ik midden in één van mijn favoriete trajecten: onze vierdelig | Foto | Beste | 31 | 2 | 1 | 210 | NL | OPEN → |
| Sebastiaan RuitenMy honest take on Code 95 Every professional driver knows it: Code 95. | Foto | Beste | 31 | 26 | 1 | 178 | EN | OPEN → |
| Lennart BakkerToen we begonnen met NOT Agency, dachten we dat goed werk vanzelf nieuwe klanten zou oplev | Foto | Beste | 31 | 1 | 0 | 254 | NL | OPEN → |
| Iwan VosWorkshop 3/3 bij Bunzlau Castle zit erop! | Foto | Beste | 31 | 0 | 0 | 96 | NL | OPEN → |
| Iwan VosWorkshop 3/3 bij Bunzlau Castle zit erop! | Foto | Recent | 31 | 0 | 0 | 96 | NL | OPEN → |
| Ties CampschroerRuimte in mijn agenda en die wil ik graag goed benutten. | Tekst | Recent | 31 | 0 | 5 | 188 | NL | OPEN → |
| Tarik El HamdaouiEen zeer verhelderend (en onafhankelijk) artikel over de resultaten uit ons AI gedreven so | Artikel | Recent | 31 | 1 | 0 | 16 | NL | OPEN → |
| Remco BeekersWe vroegen om wat extra zichtbaarheid... | Foto | Recent | 31 | 2 | 0 | 31 | NL | OPEN → |
| Marianne KuiperHet zweet op de juiste rug… (en niet op die van mij) Ik houd van debatteren. | Foto | Recent | 31 | 2 | 0 | 193 | NL | OPEN → |
| Danny Van Noorden3 weken terug alweer maar wat een energie die vrijdag ! | Video | Recent | 31 | 1 | 2 | 75 | NL | OPEN → |
| Tamara NanlohyDe afgelopen weken nam ik via fCN - Founders Carbon Network deel aan een aantal inspireren | Foto | Recent | 31 | 0 | 0 | 151 | NL | OPEN → |
| Frank KorfWe zijn terug! | Foto | Recent | 30 | 0 | 0 | 206 | NL | OPEN → |
| Frank KorfAI: Jij doet er 8 uur over. | Foto | Recent | 30 | 1 | 0 | 288 | NL | OPEN → |
| Antoin BakelaarYesterday, I had the pleasure of visiting the 15th edition of the fCN - Founders Carbon Ne | Foto | Beste | 30 | 0 | 0 | 59 | EN | OPEN → |
| Antoin BakelaarYesterday, I had the pleasure of visiting the 15th edition of the fCN - Founders Carbon Ne | Foto | Recent | 30 | 0 | 0 | 59 | EN | OPEN → |
| Jens SchipperusMorgen ben ik op de Webwinkel Vakdagen in Utrecht. | Tekst | Recent | 30 | 5 | 1 | 47 | NL | OPEN → |
| Sebastiaan van WermeskerkenAdem Open 2026 – Als ademhaling en mondgezondheid samenkomen Op 18 september 2026 is het z | Foto | Beste | 30 | 0 | 2 | 243 | NL | OPEN → |
| Xanne GeersWe adviseren het onze klanten regelmatig: als je wilt groeien, moet je keuzes durven maken. | Foto | Recent | 30 | 1 | 0 | 170 | NL | OPEN → |
| Jeroen van der KampOok hier kun je werken. | Foto | Recent | 30 | 0 | 0 | 44 | NL | OPEN → |
| Joost KlercqGisteren mocht ik vanuit onze organisatie BedrijvenStressVRIJ aanwezig zijn bij een unieke | Foto | Beste | 30 | 6 | 0 | 200 | NL | OPEN → |
| Sebastiaan RuitenTwice a week, you’ll find me on the football pitch. | Foto | Beste | 30 | 2 | 0 | 251 | EN | OPEN → |
| Sebastiaan RuitenTwice a week, you’ll find me on the football pitch. | Foto | Recent | 30 | 2 | 0 | 251 | EN | OPEN → |
| Jan Karel SindorffDe meeste tools mislukken niet door de techniek. | Artikel | Recent | 30 | 8 | 0 | 119 | NL | OPEN → |
| Dimitri BromLondon is a wrap! | Video | Beste | 30 | 5 | 3 | 90 | EN | OPEN → |
| Remco BeekersEEN DEEP DIVE IN ONZE NIEUWE WEBSITE Ook op onze nieuwe website houden we jou op de hoogte | Foto | Recent | 30 | 0 | 0 | 142 | NL | OPEN → |
| Monica WesterveldWe hebben nog steeds 2 hele leuke stageplekken beschikbaar voor de aankomende stageperiode | Tekst | Recent | 30 | 1 | 2 | 22 | NL | OPEN → |
| Samridhi BansalI’m thrilled to start my new role as an Executive Assistant at EY✨ I’m excited about this | Overig | Beste | 30 | 12 | 0 | 40 | EN | OPEN → |
| Samridhi BansalI’m thrilled to start my new role as an Executive Assistant at EY✨ I’m excited about this | Overig | Recent | 30 | 12 | 0 | 40 | EN | OPEN → |
| Jeroen JacobsClaude Code & Kiro: hands-on at Cronos Nederland / Cloudar #Utrecht Happy to announce on N | Foto | Recent | 29 | 1 | 3 | 148 | EN | OPEN → |
| Rik Boelhouwer𝗪𝗮𝗻𝗻𝗲𝗲𝗿 𝘄𝗼𝗿𝗱𝘁 𝗵𝗲𝘁 𝘀𝗹𝗶𝗺𝗺𝗲𝗿 𝗼𝗺 𝗷𝗲 𝗜𝗖𝗧 𝗯𝗶𝗷 éé𝗻 𝗽𝗮𝗿𝘁𝗻𝗲𝗿 𝗼𝗻𝗱𝗲𝗿 𝘁𝗲 𝗯𝗿𝗲𝗻𝗴𝗲𝗻? | Foto | Recent | 29 | 0 | 0 | 254 | NL | OPEN → |
| Armando MuisRob Jetten , dit fatbike-debat gaat de verkeerde kant op. | Video | Recent | 29 | 5 | 2 | 233 | NL | OPEN → |
| Lennart BakkerEen half jaar geleden zijn we gestart met een coachingstraject bij David Weller. | Video | Beste | 29 | 3 | 1 | 261 | NL | OPEN → |
| Mark van der PlasIk kreeg de afgelopen tijd een paar keer de vraag: “Wat doet DriveMe eigenlijk precies?” D | Artikel | Recent | 29 | 0 | 5 | 72 | NL | OPEN → |
| Patrick de LangeBijna 9 miljoen adressen in Nederland kunnen glasvezel krijgen. | Foto | Beste | 29 | 2 | 3 | 192 | NL | OPEN → |
| Loscar PerezEen fijne lunchmeeting gehad op kantoor bij Carbon Network (CN) gisteren. | Foto | Beste | 29 | 4 | 0 | 45 | NL | OPEN → |
| Loscar PerezEen fijne lunchmeeting gehad op kantoor bij Carbon Network (CN) gisteren. | Foto | Recent | 29 | 4 | 0 | 45 | NL | OPEN → |
| Tim van de KimmenadeOur custom Microlino L7 14,5kw on the catwalk @nlvogue @amsterdamfashionweek Microlino Ned | Foto | Recent | 28 | 0 | 1 | 64 | EN | OPEN → |
| Gijs Limborgh𝐎𝐨𝐤 𝐟𝐲𝐬𝐢𝐞𝐤𝐞 𝐏𝐌𝐎 𝐭𝐞𝐬𝐭𝐞𝐧 𝐯𝐢𝐚 𝐍𝐞𝐰𝐔 👀 Sinds de lancering van ons onbeperkt PMO, gaan de aanvra | Foto | Recent | 28 | 0 | 0 | 103 | NL | OPEN → |
| Joost KlercqMijn interesse in menselijk gedrag begon niet in het bedrijfsleven, maar binnen Justitie. | Foto | Beste | 28 | 6 | 0 | 331 | NL | OPEN → |
| Marloes MassierWe zoeken (opnieuw) nieuwe collega's: IT Recruitment Consultants Prime Staffing groeit. | Foto | Beste | 28 | 1 | 3 | 130 | NL | OPEN → |
| Marloes MassierWe zoeken (opnieuw) nieuwe collega's: IT Recruitment Consultants Prime Staffing groeit. | Foto | Recent | 28 | 1 | 3 | 130 | NL | OPEN → |
| Dimitri BromProud to share this project. | Video | Beste | 28 | 2 | 1 | 90 | EN | OPEN → |
| Dimitri BromProud to share this project. | Video | Recent | 28 | 2 | 1 | 90 | EN | OPEN → |
| Denzell MellesEen private equity fonds kan een verdubbeling rapporteren, terwijl investeerders pas de he | Dia's | Recent | 27 | 0 | 4 | 275 | NL | OPEN → |
| Sebastiaan van WermeskerkenSnurker in de stoel? | Foto | Beste | 27 | 1 | 0 | 192 | NL | OPEN → |
| Richard JapinBedrijven presteren beter als ze weten waar ze écht waarde creëren. | Foto | Recent | 27 | 0 | 0 | 277 | NL | OPEN → |
| Jelle Hingst🎄 Op zoek naar een origineel kerstgeschenk? | Foto | Beste | 27 | 7 | 1 | 90 | NL | OPEN → |
| Lennart BakkerWat begon als een moeizaam jaar, eindigde als één van onze beste tot nu toe. | Foto | Beste | 27 | 0 | 0 | 181 | NL | OPEN → |
| Robert den BoerMooi om te zien dat Duyts Bouwconstructies BV in Amsterdam bewust kiest voor de vitaliteit | Video | Beste | 27 | 1 | 2 | 115 | NL | OPEN → |
| Jan Karel SindorffNog 8 plekken vrij op de baan, dan is het vol ⛳️! | Foto | Recent | 27 | 12 | 2 | 205 | NL | OPEN → |
| René de Beer𝑾𝒉𝒂𝒕 𝒅𝒐 𝒂 𝑪𝒂𝒏𝒂𝒅𝒊𝒂𝒏 𝒂𝒖𝒕𝒐𝒎𝒐𝒕𝒊𝒗𝒆 𝒔𝒖𝒑𝒑𝒍𝒊𝒆𝒓 𝒂𝒏𝒅 𝒂 𝑺𝒊𝒏𝒈𝒂𝒑𝒐𝒓𝒆𝒂𝒏 𝒎𝒂𝒄𝒉𝒊𝒏𝒆𝒓𝒚 𝒎𝒂𝒏𝒖𝒇𝒂𝒄𝒕𝒖𝒓𝒆𝒓 𝒇𝒐𝒓 𝒕𝒉𝒆 𝒔𝒆 | Foto | Recent | 27 | 0 | 1 | 189 | EN | OPEN → |
| Sebastiaan van WermeskerkenObertauern telt af naar het nieuwe seizoen. | Foto | Recent | 26 | 0 | 1 | 114 | NL | OPEN → |
| Twan KeijzerAfgelopen woensdag mochten Lennart Bakker en ik namens NOT Agency 10 minuten presenteren b | Foto | Beste | 26 | 0 | 1 | 170 | NL | OPEN → |
| Twan KeijzerAfgelopen woensdag mochten Lennart Bakker en ik namens NOT Agency 10 minuten presenteren b | Foto | Recent | 26 | 0 | 1 | 170 | NL | OPEN → |
| Lennart BakkerEen resultaat waar ik erg trots op ben: deze video voor The Engine Room. | Video | Beste | 26 | 2 | 0 | 202 | NL | OPEN → |
| Lennart BakkerEen resultaat waar ik erg trots op ben: deze video voor The Engine Room. | Video | Recent | 26 | 2 | 0 | 202 | NL | OPEN → |
| Mark van Hattum'Your biggest customer won't be human, it will be a bot deciding whether your brand makes | Artikel | Recent | 26 | 0 | 0 | 102 | EN | OPEN → |
| Eric BakkerEen avond om niet snel te vergeten… Samen met fCN - Founders Carbon Network vriend Marinus | Foto | Beste | 26 | 5 | 0 | 121 | NL | OPEN → |
| Eric BakkerEen primeur bij Muselet! | Foto | Recent | 26 | 0 | 0 | 137 | NL | OPEN → |
| Lodewijk van OmmerenWe kennen ze allemaal. | Foto | Recent | 26 | 2 | 0 | 222 | NL | OPEN → |
| Stefan EnthovenDe PROVADA 2026 is inmiddels weer afgebouwd en opgeruimd maar we kunnen nog even na geniet | Artikel | Recent | 26 | 1 | 3 | 32 | NL | OPEN → |
| Denzell MellesEen private equity fonds kan een aantrekkelijke investering vinden, maar niet al het benod | Dia's | Recent | 25 | 0 | 2 | 308 | NL | OPEN → |
| Tim van de KimmenadeFor sale: Deze Porsche 911 Carrera S (992) is uitgevoerd in Tiefschwarz Metallic, gecombin | Foto | Recent | 25 | 0 | 0 | 136 | NL | OPEN → |
| Wilma Boer𝐕𝐞𝐫𝐚𝐧𝐝𝐞𝐫𝐢𝐧𝐠 𝐦𝐢𝐬𝐥𝐮𝐤𝐭 𝐳𝐞𝐥𝐝𝐞𝐧 𝐝𝐨𝐨𝐫 𝐰𝐞𝐞𝐫𝐬𝐭𝐚𝐧𝐝. | Foto | Beste | 25 | 0 | 0 | 125 | NL | OPEN → |
| Jeroen van der KampFriends in Business heeft een bijzonder mooi stukje proza geschreven omtrent mijn persoont | Foto | Recent | 25 | 3 | 0 | 73 | NL | OPEN → |
| Dimitri BromSometimes a trend gives you the perfect opportunity to jump in. | Video | Beste | 25 | 9 | 1 | 189 | EN | OPEN → |
| Dimitri BromSometimes a trend gives you the perfect opportunity to jump in. | Video | Recent | 25 | 9 | 1 | 189 | EN | OPEN → |
| Patrick de LangeVitale infrastructuur is geen apart risico meer. | Foto | Beste | 25 | 2 | 4 | 189 | NL | OPEN → |
| Patrick de LangeVitale infrastructuur is geen apart risico meer. | Foto | Recent | 25 | 2 | 4 | 189 | NL | OPEN → |
| Maurits DijkgraafBen jij een developer die al volop met AI experimenteert en toe is aan een omgeving waar j | Tekst | Recent | 25 | 0 | 2 | 120 | NL | OPEN → |
| Maurits DijkgraafAI verandert de zorg razendsnel. | Foto | Recent | 25 | 0 | 0 | 128 | NL | OPEN → |
| Petra Ruijs𝐎𝐮𝐝𝐞𝐫𝐞𝐧𝐯𝐚𝐚𝐫𝐭𝐞𝐧 𝐦𝐞𝐭 𝐝𝐞 𝐌𝐒 𝐝𝐞 𝐉𝐨𝐫𝐝𝐚𝐚𝐧 𝘋𝘢𝘯𝘬𝘣𝘢𝘢𝘳 𝘢𝘭𝘴 𝘫𝘦 𝘥𝘪𝘵 𝘷𝘦𝘳𝘩𝘢𝘢𝘭 𝘸𝘪𝘭𝘵 𝘭𝘦𝘻𝘦𝘯, 𝘸𝘢𝘯𝘵 𝘩𝘪𝘦𝘳 𝘥𝘰𝘦 | Video | Beste | 25 | 5 | 2 | 420 | NL | OPEN → |
| Petra Ruijs𝐎𝐮𝐝𝐞𝐫𝐞𝐧𝐯𝐚𝐚𝐫𝐭𝐞𝐧 𝐦𝐞𝐭 𝐝𝐞 𝐌𝐒 𝐝𝐞 𝐉𝐨𝐫𝐝𝐚𝐚𝐧 𝘋𝘢𝘯𝘬𝘣𝘢𝘢𝘳 𝘢𝘭𝘴 𝘫𝘦 𝘥𝘪𝘵 𝘷𝘦𝘳𝘩𝘢𝘢𝘭 𝘸𝘪𝘭𝘵 𝘭𝘦𝘻𝘦𝘯, 𝘸𝘢𝘯𝘵 𝘩𝘪𝘦𝘳 𝘥𝘰𝘦 | Video | Recent | 25 | 5 | 2 | 420 | NL | OPEN → |
| Tom SchildermanWerken in het iconische hotel Spaander? | Artikel | Beste | 25 | 0 | 1 | 14 | NL | OPEN → |
| Tom SchildermanWerken in het iconische hotel Spaander? | Artikel | Recent | 25 | 0 | 1 | 14 | NL | OPEN → |
| Frank Korf“ER ZIJN GEEN ENGINEERS BESCHIKBAAR.” WAT EEN ONZIN. | Foto | Recent | 24 | 1 | 1 | 140 | NL | OPEN → |
| Ralph van HessenVerbondenheid zonder grenzen. | Artikel | Recent | 24 | 3 | 2 | 172 | NL | OPEN → |
| Ayşe Aydin-SürerVorige week was ik uitgenodigd om een bijzondere iftar bij te wonen, georganiseerd door Su | Foto | Beste | 24 | 1 | 0 | 90 | NL | OPEN → |
| Ayşe Aydin-SürerVorige week was ik uitgenodigd om een bijzondere iftar bij te wonen, georganiseerd door Su | Foto | Recent | 24 | 1 | 0 | 90 | NL | OPEN → |
| Jorn BorsboomVoor de 2e keer een event van Clubp, hét platform voor ambitieuze secretaresses en support | Foto | Recent | 24 | 2 | 1 | 44 | NL | OPEN → |
| Karin van OevelenWat een overweldigende reacties allemaal 🧤🧤🧤 Ontzettend leuk en bedankt allemaal! | Foto | Recent | 24 | 1 | 0 | 45 | NL | OPEN → |
| Mark van HattumLooking back on an inspiring week, with DMEXCO and HumanX behind us. | Foto | Recent | 24 | 1 | 0 | 293 | EN | OPEN → |
| Eric BakkerJe hebt altijd wel een fles wijn in huis. | Foto | Beste | 24 | 3 | 0 | 207 | NL | OPEN → |
| Claudia HamersWHICH RING 💍 TOUCHES YOU THE MOST? | Foto | Beste | 24 | 7 | 1 | 105 | EN | OPEN → |
| Claudia HamersWHICH RING 💍 TOUCHES YOU THE MOST? | Foto | Recent | 24 | 7 | 1 | 105 | EN | OPEN → |
| Merel van BeekumClient alert! | Video | Recent | 23 | 0 | 0 | 27 | NL | OPEN → |
| Gijs Limborgh𝐖𝐢𝐥 𝐣𝐢𝐣 𝐢𝐧𝐭𝐞𝐫𝐧𝐚𝐭𝐢𝐨𝐧𝐚𝐚𝐥 𝐢𝐦𝐩𝐚𝐜𝐭 𝐦𝐚𝐤𝐞𝐧 𝐦𝐞𝐭 𝐬𝐩𝐨𝐫𝐭𝐢𝐞𝐯𝐞 𝐰𝐢𝐧𝐧𝐚𝐚𝐫𝐬 𝐨𝐦 𝐣𝐞 𝐡𝐞𝐞𝐧? | Tekst | Recent | 23 | 0 | 1 | 145 | NL | OPEN → |
| Christien KuiperCollega's gezocht: Kom langs voor koffie! | Tekst | Beste | 23 | 0 | 0 | 79 | NL | OPEN → |
| Joost KlercqVrijdag de opname dag gehad voor onze content en beeldbank. | Foto | Beste | 23 | 2 | 0 | 56 | NL | OPEN → |
| Jelle HingstEen klein formaat. | Foto | Beste | 23 | 2 | 1 | 149 | NL | OPEN → |
| Jelle HingstEen klein formaat. | Foto | Recent | 23 | 2 | 1 | 149 | NL | OPEN → |
| Albert AkkermansAltijd bezig met eten in je hoofd | Foto | Beste | 23 | 0 | 0 | 7 | NL | OPEN → |
| Albert AkkermansAltijd bezig met eten in je hoofd | Foto | Recent | 23 | 0 | 0 | 7 | NL | OPEN → |
| Robert de BoerAchter de schermen werken we bij Lead Today al lange tijd aan iets waarin ál onze B2B-mark | Video | Recent | 23 | 2 | 1 | 40 | NL | OPEN → |
| Patrick de LangeBij een grote stroomuitval is informatie schaarser dan elektriciteit. | Foto | Beste | 23 | 6 | 7 | 238 | NL | OPEN → |
| Paul HogenbirkTrots op het team. | Artikel | Beste | 23 | 11 | 0 | 75 | NL | OPEN → |
| Paul HogenbirkTrots op het team. | Artikel | Recent | 23 | 11 | 0 | 75 | NL | OPEN → |
| Gabriel TroostwijkMet Xtirion denken we de software consultancy markt te kunnen disrupten... | Artikel | Recent | 23 | 2 | 0 | 112 | NL | OPEN → |
| Bertel GroteWe zijn op zoek naar een Wordpress ZZP-er die voor ons het onderhoud van onze site kan ver | Artikel | Beste | 23 | 3 | 4 | 57 | NL | OPEN → |
| Bertel GroteWe zijn op zoek naar een Wordpress ZZP-er die voor ons het onderhoud van onze site kan ver | Artikel | Recent | 23 | 3 | 4 | 57 | NL | OPEN → |
| Thomas van KeulenLooking forward to joining tomorrow's HSMAI Region Europe panel on 'AI, Search & The New B | Foto | Beste | 23 | 1 | 0 | 37 | EN | OPEN → |
| Thomas van KeulenLooking forward to joining tomorrow's HSMAI Region Europe panel on 'AI, Search & The New B | Foto | Recent | 23 | 1 | 0 | 37 | EN | OPEN → |
| Loscar PerezEen dag vol energie, motivatie en goeie moves bij de Talentendag van DropTalents vandaag. | Video | Beste | 23 | 3 | 0 | 52 | NL | OPEN → |
| Loscar PerezEen dag vol energie, motivatie en goeie moves bij de Talentendag van DropTalents vandaag. | Video | Recent | 23 | 3 | 0 | 52 | NL | OPEN → |
| Michael van LierReverse engineer everything? | Video | Recent | 22 | 2 | 0 | 97 | EN | OPEN → |
| Ralph van HessenDe genomineerden voor de Nederlandse Innovatie Prijs 2026 zijn bekend! | Artikel | Recent | 22 | 2 | 2 | 181 | NL | OPEN → |
| Gijs Limborgh🚀 𝐖𝐞 𝐳𝐨𝐞𝐤𝐞𝐧 𝐢𝐞𝐦𝐚𝐧𝐝 𝐝𝐢𝐞 𝐡𝐞𝐭 𝐯𝐨𝐥𝐠𝐞𝐧𝐝𝐞 𝐭𝐞𝐚𝐦 𝐯𝐚𝐧 𝐍𝐞𝐰𝐔 𝐠𝐚𝐚𝐭 𝐛𝐨𝐮𝐰𝐞𝐧. | Tekst | Recent | 22 | 0 | 2 | 86 | NL | OPEN → |
| Christien KuiperTechnical Solution Engineer gezocht bij iqbi 🚀 We groeien onverminderd door en zoeken meer | Artikel | Beste | 22 | 0 | 2 | 68 | NL | OPEN → |
| Richard JapinNa een lange zomerstop was het gisteren eindelijk weer zover, een Inspire Circle of Profes | Foto | Recent | 22 | 0 | 0 | 91 | NL | OPEN → |
| Twan Keijzer𝗛𝗲𝘁 𝗶𝘀 𝗱𝗿𝘂𝗸𝗸𝗲𝗿 𝗱𝗮𝗻 𝗼𝗼𝗶𝘁. | Foto | Beste | 22 | 4 | 0 | 111 | NL | OPEN → |
| Ruben CaradonnaQ4️⃣ is begonnen💥🚀 Tijd om 2026 sterk af te sluiten. | Video | Recent | 22 | 0 | 0 | 42 | NL | OPEN → |
| Iwan VosVandaag bepaalt de Eerste Kamer of jouw ZZP'er straks eigenlijk een werknemer is. | Foto | Beste | 22 | 18 | 5 | 163 | NL | OPEN → |
| Iwan VosVandaag bepaalt de Eerste Kamer of jouw ZZP'er straks eigenlijk een werknemer is. | Foto | Recent | 22 | 18 | 5 | 163 | NL | OPEN → |
| Remco BeekersYes! | Foto | Recent | 22 | 2 | 0 | 313 | NL | OPEN → |
| Monica WesterveldDe leukste stage ever vanaf september in het team van Nathalie Möhring! | Tekst | Recent | 22 | 3 | 1 | 12 | NL | OPEN → |
| Eric BakkerWine Paris 2026 is weer begonnen en de eerste dag laat meteen zien hoe dynamisch onze were | Foto | Beste | 22 | 5 | 0 | 158 | NL | OPEN → |
| Maurits DijkgraafVeel bedrijven zijn steeds afhankelijker van software. | Video | Recent | 22 | 0 | 1 | 175 | NL | OPEN → |
| René de Beer📆 Reünie 650 jaar Johan van Oldenbarnevelt Gymnasium - zaterdag 28 maart Over iets meer da | Foto | Recent | 22 | 0 | 0 | 65 | NL | OPEN → |
| Marvin SollieAfgelopen dinsdag stond de Carbon Network (CN) Zomerborrel op de planning. | Foto | Beste | 22 | 1 | 0 | 76 | NL | OPEN → |
| Marvin SollieAfgelopen dinsdag stond de Carbon Network (CN) Zomerborrel op de planning. | Foto | Recent | 22 | 1 | 0 | 76 | NL | OPEN → |
| Claudia HamersCHAMPELIER – A Chandelier of Champagne Glasses A marriage of poetry and technique. | Video | Beste | 22 | 10 | 1 | 201 | EN | OPEN → |
| Claudia HamersCHAMPELIER – A Chandelier of Champagne Glasses A marriage of poetry and technique. | Video | Recent | 22 | 10 | 1 | 201 | EN | OPEN → |
| Daniel HoekstraI am happy to announce that I have joined Deloitte as an intern. | Tekst | Beste | 22 | 0 | 0 | 36 | EN | OPEN → |
| Daniel HoekstraI am happy to announce that I have joined Deloitte as an intern. | Tekst | Recent | 22 | 0 | 0 | 36 | EN | OPEN → |
| Michael van LierThe most useful software in our company is still one engineer in two or three Claude Code | Foto | Recent | 21 | 1 | 0 | 159 | EN | OPEN → |
| Sjoerd MaasFour rewrites. | Artikel | Beste | 21 | 4 | 1 | 106 | EN | OPEN → |
| June NautaHoe bouw je als artiest of merk fans in een wereld van AI? | Foto | Beste | 21 | 3 | 1 | 219 | NL | OPEN → |
| June NautaHoe bouw je als artiest of merk fans in een wereld van AI? | Foto | Recent | 21 | 3 | 1 | 219 | NL | OPEN → |
| Twan Keijzer"Meer posten is niet persé beter." Dat heeft Milan V. | Foto | Beste | 21 | 3 | 0 | 131 | NL | OPEN → |
| Robert den Boer🇳🇱 Van Amsterdam tot Eindhoven en van Haarlem tot Utrecht: Regio Trainer is inmiddels door | Video | Beste | 21 | 2 | 0 | 127 | NL | OPEN → |
| Robert den Boer🇳🇱 Van Amsterdam tot Eindhoven en van Haarlem tot Utrecht: Regio Trainer is inmiddels door | Video | Recent | 21 | 2 | 0 | 127 | NL | OPEN → |
| Robert den Boer𝗟𝗮𝗻𝗴𝗱𝘂𝗿𝗶𝗴 𝘇𝗶𝘁𝘁𝗲𝗻 𝘇𝗼𝗻𝗱𝗲𝗿 𝗱𝗲 𝗷𝘂𝗶𝘀𝘁𝗲 𝗯𝗲𝘄𝗲𝗴𝗶𝗻𝗴. | Video | Recent | 21 | 2 | 2 | 212 | NL | OPEN → |
| Ties CampschroerIn control zijn over je werkwijze betekent dat je weet wat er wanneer gebeurt in je bedrij | Foto | Recent | 21 | 0 | 0 | 220 | NL | OPEN → |
| Dirk W. Giltay VethJa, dat is dan zo’n zaak dat je denkt… waarom maakt de gemeente Amsterdam van een dakterra | Artikel | Beste | 21 | 20 | 0 | 79 | NL | OPEN → |
| Melissa Monster- van GolverdingenGoed nieuws voor wie geen fan is van krachttraining: je hoeft niet elke dag naar de sports | Foto | Recent | 21 | 8 | 0 | 334 | NL | OPEN → |
| Maurits DijkgraafWe worden regelmatig ingeschakeld door fondsen die serieuze software willen bouwen. | Video | Recent | 21 | 0 | 0 | 172 | NL | OPEN → |
| Stefan de LoosWat u hier ziet, wordt bijna nooit meegenomen in de dagelijkse schoonmaak. | Foto | Recent | 21 | 1 | 0 | 225 | NL | OPEN → |
| Stefan EnthovenVandaag leveren we weer een hele mooie beurs op : de PROVADA 2026 ! | Artikel | Recent | 21 | 1 | 1 | 32 | NL | OPEN → |
| Sofie KleefstraAfscheid nemen van een klant voel nooit fijn. | Foto | Recent | 20 | 1 | 2 | 216 | NL | OPEN → |
| Huib LarsenIn een tijd waarin verandering de enige constante is, worden leiders niet beoordeeld op hu | Artikel | Beste | 20 | 0 | 0 | 92 | NL | OPEN → |
| Dirk W. Giltay VethGelukkig! | Dia's | Beste | 20 | 2 | 0 | 65 | NL | OPEN → |
| Dirk W. Giltay VethGelukkig! | Dia's | Recent | 20 | 2 | 0 | 65 | NL | OPEN → |
| Dimitri BromThe goal: 1,000,000 views on one video. | Video | Beste | 20 | 0 | 1 | 135 | EN | OPEN → |
| Dimitri BromThe goal: 1,000,000 views on one video. | Video | Recent | 20 | 0 | 1 | 135 | EN | OPEN → |
| Ivar OosterveldEr is veel geschreven over het datalek bij Odido. | Tekst | Beste | 20 | 4 | 0 | 142 | NL | OPEN → |
| Ivar OosterveldEr is veel geschreven over het datalek bij Odido. | Tekst | Recent | 20 | 4 | 0 | 142 | NL | OPEN → |
| Max N.A good 8-9 years ago Joost called me with the questions: “Max, how are we ever going to co | Tekst | Beste | 20 | 3 | 1 | 448 | EN | OPEN → |
| Max N.A good 8-9 years ago Joost called me with the questions: “Max, how are we ever going to co | Tekst | Recent | 20 | 3 | 1 | 448 | EN | OPEN → |
| Christien Kuiper🇩🇪 Sprechen Sie Deutsch? | Tekst | Beste | 19 | 0 | 2 | 79 | NL | OPEN → |
| Christien KuiperWe blijven maar groeien! | Tekst | Beste | 19 | 0 | 2 | 68 | NL | OPEN → |
| Christien Kuiper🇩🇪 Sprechen Sie Deutsch? | Tekst | Recent | 19 | 0 | 2 | 79 | NL | OPEN → |
| Ties CampschroerTwee van zijn mensen kwamen samen uit een overleg. | Foto | Recent | 19 | 0 | 0 | 188 | NL | OPEN → |
| Ilse HopSucces is zelden een rechte lijn. | Foto | Beste | 19 | 0 | 0 | 146 | NL | OPEN → |
| Ilse HopSucces is zelden een rechte lijn. | Foto | Recent | 19 | 0 | 0 | 146 | NL | OPEN → |
| Karin van OevelenHet is zo weer Kerst, ben jij diegene die wel een tof cadeau wil geven maar helemaal geen | Artikel | Recent | 19 | 0 | 0 | 24 | NL | OPEN → |
| Ivar OosterveldFunny realization for someone whose job is stepping into crises where postponed decisions | Tekst | Beste | 19 | 1 | 0 | 84 | EN | OPEN → |
| Ivar OosterveldFunny realization for someone whose job is stepping into crises where postponed decisions | Tekst | Recent | 19 | 1 | 0 | 84 | EN | OPEN → |
| Stefan de LoosSpot jij mijn collega? | Foto | Recent | 19 | 0 | 1 | 140 | NL | OPEN → |
| Paul van RiessenAls je me chagrijnig wilt zien, moet je me een Pepsi geven als ik om een cola vraag. | Foto | Recent | 18 | 2 | 1 | 40 | NL | OPEN → |
| Michael van LierNobody fixes their biggest problem in 90 minutes. | Video | Recent | 18 | 0 | 0 | 75 | EN | OPEN → |
| Sjoerd MaasIk heb vorige week €50 aan post-its uitgegeven. | Foto | Beste | 18 | 0 | 0 | 172 | NL | OPEN → |
| Twan KeijzerOver een aantal dagen ga ik op vakantie. | Foto | Beste | 18 | 7 | 0 | 179 | NL | OPEN → |
| Jonathan SchlüterWat kan jouw bedrijf betekenen voor Den Bosch? | Foto | Recent | 18 | 4 | 1 | 175 | NL | OPEN → |
| Jonathan SchlüterOndernemen leer je niet uit een boekje of op youtube. | Video | Recent | 18 | 0 | 0 | 156 | NL | OPEN → |
| Jorn BorsboomSoms bouw je iets waar je eigenlijk nooit meer weg wilt. | Video | Recent | 18 | 1 | 1 | 404 | NL | OPEN → |
| Remco BeekersDé grootste hub van GLUE AMSTERDAM 2026 in het voormalig Metz & Co-gebouw Van 17 t/m 19 se | Foto | Recent | 18 | 2 | 1 | 380 | NL | OPEN → |
| Marcello GrossoFilm beleef je samen! | Foto | Beste | 18 | 0 | 1 | 89 | NL | OPEN → |
| Marcello GrossoFilm beleef je samen! | Foto | Recent | 18 | 0 | 1 | 89 | NL | OPEN → |
| Suzanne RossSoms zit er achter een klein cadeautje een mooi verhaal. | Foto | Recent | 18 | 1 | 0 | 126 | NL | OPEN → |
| Sjoerd MaasEvery founder I work with hires to get relief. | Foto | Beste | 17 | 8 | 0 | 179 | EN | OPEN → |
| Wilma BoerEr zijn momenten waarop leiderschap vraagt om iets wat we nauwelijks nog gewend zijn: stil | Foto | Recent | 17 | 1 | 0 | 207 | NL | OPEN → |
| Sebastiaan van Wermeskerken❄️ Ga jij mee met Dental Snow 2027? | Foto | Recent | 17 | 1 | 1 | 106 | NL | OPEN → |
| Jelle HingstElk jaar rond deze tijd dezelfde vraag: wat geef je je klanten, relaties of collega's dit | Foto | Recent | 17 | 0 | 0 | 135 | NL | OPEN → |
| Robert den Boer𝗩𝗲𝗲𝗹 𝗼𝗿𝗴𝗮𝗻𝗶𝘀𝗮𝘁𝗶𝗲𝘀 𝗶𝗻𝘃𝗲𝘀𝘁𝗲𝗿𝗲𝗻 𝗶𝗻 𝘀𝗽𝗼𝗿𝘁 𝗲𝗻 𝘃𝗶𝘁𝗮𝗹𝗶𝘁𝗲𝗶𝘁. | Foto | Recent | 17 | 0 | 1 | 125 | NL | OPEN → |
| Iwan VosEen ZZP-logopedist werkt fulltime bij één zorgorganisatie. | Foto | Beste | 17 | 7 | 2 | 315 | NL | OPEN → |
| Jonathan SchlüterBegin deze week veranderde ik deze setting in mijn tijdlijn, tipje: Moet je eens doen ;-) | Foto | Recent | 17 | 0 | 0 | 48 | NL | OPEN → |
| Peter SchoenmakerDank Marco Neep voor het delen van ons persbericht! | Artikel | Beste | 17 | 1 | 0 | 10 | NL | OPEN → |
| Peter SchoenmakerDank Marco Neep voor het delen van ons persbericht! | Artikel | Recent | 17 | 1 | 0 | 10 | NL | OPEN → |
| Marianne Kuiper“Zeker NIETS te doen nu?” Deze vraag krijg ik zo ongeveer dagelijks gesteld. | Foto | Recent | 17 | 6 | 0 | 339 | NL | OPEN → |
| Gabriel TroostwijkGrote consultants jagen nu op AI-specialisten. | Foto | Recent | 17 | 3 | 2 | 192 | NL | OPEN → |
| Rachelle Mourits𝐌𝐞𝐞𝐫 𝐳𝐞𝐤𝐞𝐫𝐡𝐞𝐢𝐝 𝐯𝐨𝐨𝐫 𝐟𝐥𝐞𝐱𝐰𝐞𝐫𝐤𝐞𝐫𝐬: 𝐝𝐢𝐭 𝐯𝐞𝐫𝐚𝐧𝐝𝐞𝐫𝐭 𝐞𝐫 Flexibele arbeidskrachten krijgen meer z | Tekst | Beste | 17 | 0 | 3 | 268 | NL | OPEN → |
| Rachelle Mourits𝐌𝐞𝐞𝐫 𝐳𝐞𝐤𝐞𝐫𝐡𝐞𝐢𝐝 𝐯𝐨𝐨𝐫 𝐟𝐥𝐞𝐱𝐰𝐞𝐫𝐤𝐞𝐫𝐬: 𝐝𝐢𝐭 𝐯𝐞𝐫𝐚𝐧𝐝𝐞𝐫𝐭 𝐞𝐫 Flexibele arbeidskrachten krijgen meer z | Tekst | Recent | 17 | 0 | 3 | 268 | NL | OPEN → |
| Stefan de LoosWat u door uw ramen ziet, bepaalt hoe uw pand aanvoelt. | Foto | Recent | 17 | 0 | 1 | 172 | NL | OPEN → |
| Sofie KleefstraHalf tien 's avonds, laptop open aan de keukentafel en nog drie offertes te gaan. | Foto | Recent | 16 | 1 | 1 | 153 | NL | OPEN → |
| Sofie KleefstraZe had een wachtlijst voor haar retreats. | Foto | Recent | 16 | 0 | 0 | 170 | NL | OPEN → |
| Jeroen JacobsHow secure is your #AWS environment? | Foto | Recent | 16 | 0 | 2 | 209 | EN | OPEN → |
| Fleur SluijterEnorm blij me aan te sluiten bij fCN - Founders Carbon Network! | Foto | Recent | 16 | 1 | 0 | 110 | NL | OPEN → |
| June NautaWe’ve officially entered a new chapter where “Googling” no longer means typing. | Foto | Beste | 16 | 0 | 0 | 176 | EN | OPEN → |
| Ruben Caradonna🎾 XNRGY BUSINESS CLUB – AGENDA Q4 2026 Voor onze PITCH & PLAY voor morgen zijn nog slechts | Foto | Recent | 16 | 0 | 0 | 109 | NL | OPEN → |
| Ayşe Aydin-SürerBNR Nieuwsradio 🎙️ Een kijkje achter de schermen bij BNR Heel interessant om te zien hoeve | Foto | Recent | 16 | 1 | 0 | 113 | NL | OPEN → |
| Jan Karel SindorffWat een mooi begin van de dag voor alle hardwerkende ZZP'ers in Nederland. | Artikel | Recent | 16 | 1 | 0 | 55 | NL | OPEN → |
| Jan Karel SindorffEr zijn nog steeds recruitmentteams waar iedereen maar wat doet. | Foto | Recent | 16 | 3 | 0 | 288 | NL | OPEN → |
| Eliane FaustinoniBoos over de US directive rond #Fable 5. | Foto | Recent | 16 | 0 | 1 | 470 | NL | OPEN → |
| Tom SchildermanWil je meewerken aan de door ontwikkeling van de keuken van hotel Spaander! | Artikel | Beste | 16 | 1 | 0 | 19 | NL | OPEN → |
| Tom SchildermanToe aan een nieuwe uitdaging? | Artikel | Beste | 16 | 0 | 1 | 12 | NL | OPEN → |
| Tom SchildermanWil je meewerken aan de door ontwikkeling van de keuken van hotel Spaander! | Artikel | Recent | 16 | 1 | 0 | 19 | NL | OPEN → |
| Tom SchildermanToe aan een nieuwe uitdaging? | Artikel | Recent | 16 | 0 | 1 | 12 | NL | OPEN → |
| Elian BoschOok dit jaar zwem ik weer mee voor ALS. | Artikel | Beste | 16 | 2 | 0 | 20 | NL | OPEN → |
| Elian BoschOok dit jaar zwem ik weer mee voor ALS. | Artikel | Recent | 16 | 2 | 0 | 20 | NL | OPEN → |
| Wilma BoerWe hebben veel invloed op wat we in beweging zetten. | Foto | Recent | 15 | 0 | 0 | 310 | NL | OPEN → |
| Huib Larsen | Tekst | Beste | 15 | 0 | 0 | 0 | EN | OPEN → |
| Huib Larsen | Tekst | Beste | 15 | 0 | 1 | 0 | EN | OPEN → |
| June NautaAls je denkt; huh ‘skills’, huh ‘second brain’? | Video | Beste | 15 | 0 | 0 | 104 | NL | OPEN → |
| June NautaAls je denkt; huh ‘skills’, huh ‘second brain’? | Video | Recent | 15 | 0 | 0 | 104 | NL | OPEN → |
| Sebastiaan RuitenLast week, I was in Porto for the championship match of FC Porto. | Video | Recent | 15 | 1 | 1 | 223 | EN | OPEN → |
| Richard JapinHet najaar: tijd om het budget voor volgend jaar op te stellen. | Foto | Recent | 15 | 6 | 0 | 330 | NL | OPEN → |
| Twan KeijzerDe afgelopen tijd ben ik begonnen met het opbouwen van mijn personal brand op Instagram. | Foto | Recent | 15 | 1 | 0 | 142 | NL | OPEN → |
| Jelle HingstSteeds meer horecazaken zetten Elements Distillery op de kaart. | Foto | Recent | 15 | 2 | 0 | 136 | NL | OPEN → |
| Albert AkkermansI’m excited to be attending #SiftedSummit in September, to join founders, operators and in | Foto | Beste | 15 | 0 | 0 | 42 | EN | OPEN → |
| Albert AkkermansI’m excited to be attending #SiftedSummit in September, to join founders, operators and in | Foto | Recent | 15 | 0 | 0 | 42 | EN | OPEN → |
| Melissa Monster- van GolverdingenPeter Attia, misschien wel de starter van de longevity-hype, blikte onlangs in zijn podcas | Foto | Recent | 15 | 1 | 0 | 325 | NL | OPEN → |
| Jeroen PereboomsBen jij op zoek naar een ondernemende rol als fiscalist? | Tekst | Beste | 15 | 0 | 2 | 18 | NL | OPEN → |
| Jeroen PereboomsBen jij op zoek naar een ondernemende rol als fiscalist? | Tekst | Recent | 15 | 0 | 2 | 18 | NL | OPEN → |
| Cara TindemansEen prachtig initiatief van mijn dochter Lisa Kleijn en haar ex-docent Beeldende Kunst van | Artikel | Beste | 15 | 0 | 0 | 18 | NL | OPEN → |
| Cara TindemansEen prachtig initiatief van mijn dochter Lisa Kleijn en haar ex-docent Beeldende Kunst van | Artikel | Recent | 15 | 0 | 0 | 18 | NL | OPEN → |
| Sofie Kleefstra"Don't give people what they ask. | Foto | Recent | 14 | 0 | 1 | 171 | NL | OPEN → |
| Christien Kuiper🚀 Vacature: Technical Solutions Engineer (TSE) - iqbi Ben jij technisch sterk, oplossingsg | Tekst | Recent | 14 | 0 | 0 | 60 | NL | OPEN → |
| Joost KlercqWij waren aanwezig bij een mooi event van DOESGOED in de Broekerveiling. | Foto | Recent | 14 | 0 | 0 | 163 | NL | OPEN → |
| Sebastiaan RuitenNetworking at a zoo An opening line that immediately grabs your attention, and rightfully | Foto | Recent | 14 | 1 | 0 | 183 | EN | OPEN → |
| Jelle HingstSeptember komt eraan. | Foto | Recent | 14 | 0 | 0 | 167 | NL | OPEN → |
| Eve Maessen𝐄𝐧 𝐝𝐨𝐨𝐫𝐫𝐫… 𝐯𝐚𝐧𝐚𝐟 𝐧𝐮 𝐫𝐞𝐥𝐚𝐭𝐢𝐞𝐠𝐬𝐜𝐡𝐞𝐧𝐤𝐞𝐧 𝐯𝐚𝐧𝐮𝐢𝐭 𝐂𝐢𝐭𝐲 𝐄𝐬𝐬𝐞𝐧𝐜𝐞✨ Jouw partner in premium 𝐠𝐞𝐩𝐞𝐫𝐬𝐨𝐧 | Foto | Recent | 14 | 1 | 1 | 112 | NL | OPEN → |
| Ties CampschroerDie vacature in je team maakt je probleem duurder in plaats van kleiner. | Foto | Recent | 14 | 0 | 0 | 222 | NL | OPEN → |
| Julia BrailovskaiaVietnam was a reality check.... | Foto | Beste | 14 | 1 | 2 | 205 | EN | OPEN → |
| Julia BrailovskaiaVietnam was a reality check.... | Foto | Recent | 14 | 1 | 2 | 205 | EN | OPEN → |
| Michael StraathofEen compleet doordachte lifecycle, vanaf het moment dat iemand klant wordt. | Foto | Recent | 14 | 2 | 0 | 243 | NL | OPEN → |
| Cloé KerstenBloemen zijn al jarenlang het standaardgebaar om iemand te feliciteren, te bedanken of een | Video | Beste | 14 | 2 | 0 | 101 | NL | OPEN → |
| Cloé KerstenBloemen zijn al jarenlang het standaardgebaar om iemand te feliciteren, te bedanken of een | Video | Recent | 14 | 2 | 0 | 101 | NL | OPEN → |
| Stefan de LoosElke dag over dezelfde vervuilde entree lopen gaat op een gegeven moment irriteren… En het | Foto | Recent | 14 | 0 | 1 | 175 | NL | OPEN → |
| Patrick de LangeGeld is niet langer het schaarste in vitale infrastructuur. | Foto | Recent | 13 | 1 | 0 | 218 | NL | OPEN → |
| Patrick de LangeMorgen hoort Nederland welke infraprojecten worden uitgesteld. | Foto | Recent | 13 | 1 | 2 | 252 | NL | OPEN → |
| Cloé KerstenNog 80 dagen tot Kerst… Kerst lijkt misschien nog ver weg, maar voor mooie en persoonlijke | Foto | Beste | 13 | 0 | 0 | 153 | NL | OPEN → |
| Cloé KerstenNog 80 dagen tot Kerst… Kerst lijkt misschien nog ver weg, maar voor mooie en persoonlijke | Foto | Recent | 13 | 0 | 0 | 153 | NL | OPEN → |
| Claudia HamersVANITY — SCULPTURES WITH A SECRET Inspired by my jewellery designs, these 50 cm marble scu | Foto | Beste | 13 | 3 | 0 | 198 | EN | OPEN → |
| Claudia HamersVANITY — SCULPTURES WITH A SECRET Inspired by my jewellery designs, these 50 cm marble scu | Foto | Recent | 13 | 3 | 0 | 198 | EN | OPEN → |
| Claudia HamersThe Magic of rings 💍 Five diamonds. | Foto | Recent | 13 | 0 | 0 | 85 | EN | OPEN → |
| Frank KorfPersoneel nodig? | Dia's | Recent | 12 | 0 | 0 | 50 | NL | OPEN → |
| Huib Larsen | Tekst | Beste | 12 | 0 | 0 | 0 | EN | OPEN → |
| Iwan VosDe youngtimer is gered. | Foto | Beste | 12 | 3 | 1 | 158 | NL | OPEN → |
| Ties CampschroerElke vrijdag zitten we met z'n drieën aan tafel voor onze eigen zaak. | Foto | Recent | 12 | 0 | 0 | 241 | NL | OPEN → |
| Jorn BorsboomWil je 9,5% rendement? | Foto | Recent | 12 | 1 | 0 | 70 | NL | OPEN → |
| Kees NoormanBeste VodafoneZiggo. | Tekst | Recent | 12 | 6 | 1 | 26 | NL | OPEN → |
| Patrick de LangeWie niet weet wat er draait, moet alles uitzetten. | Foto | Recent | 12 | 0 | 0 | 178 | NL | OPEN → |
| Paul HogenbirkGEZOCHT: 🚘 Accountmanager Fleetsales – Brainport (Eindhoven) De Brainport-regio groeit. | Tekst | Beste | 12 | 0 | 1 | 123 | NL | OPEN → |
| Paul HogenbirkGEZOCHT: 🚘 Accountmanager Fleetsales – Brainport (Eindhoven) De Brainport-regio groeit. | Tekst | Recent | 12 | 0 | 1 | 123 | NL | OPEN → |
| Gabriel TroostwijkHonderd regels bekijken om er twee uit te halen Anthropic, de maker van Claude, heeft daar | Foto | Recent | 12 | 2 | 0 | 457 | NL | OPEN → |
| Tom SchildermanWil je een bijdrage leveren aan de technische kwaliteit van art hotel Spaander, bekijk dan | Artikel | Beste | 12 | 3 | 0 | 17 | NL | OPEN → |
| Tom SchildermanWil je een bijdrage leveren aan de technische kwaliteit van art hotel Spaander, bekijk dan | Artikel | Recent | 12 | 3 | 0 | 17 | NL | OPEN → |
| Cloé KerstenEen kerstgeschenk wordt persoonlijk als er écht iets voor jou op staat. | Foto | Beste | 12 | 1 | 1 | 121 | NL | OPEN → |
| Cloé KerstenEen kerstgeschenk wordt persoonlijk als er écht iets voor jou op staat. | Foto | Recent | 12 | 1 | 1 | 121 | NL | OPEN → |
| Stefan EnthovenOp de 25 ste Viv Europe in de Royal Dutch Jaarbeurs mochten wij o.a de entrees en hal 10 c | Artikel | Recent | 12 | 0 | 2 | 37 | NL | OPEN → |
| Sebastiaan van WermeskerkenGolfende tandartsen en mondhygiënisten: zet vrijdag 28 mei 2027 alvast in je agenda. | Foto | Recent | 11 | 0 | 1 | 100 | NL | OPEN → |
| Xanne GeersNiemand verwacht dat een nieuwe collega na drie weken z’n salaris terugverdient. | Foto | Recent | 11 | 1 | 0 | 149 | NL | OPEN → |
| KIKI CoensenCreate your vision. | Foto | Recent | 11 | 0 | 0 | 198 | NL | OPEN → |
| Christien Kuiper🚀 iqbi zoekt een IoT Engineer! | Tekst | Recent | 11 | 0 | 0 | 68 | NL | OPEN → |
| June NautaMaak jij je presentaties nog in powerpoint? | Video | Recent | 11 | 0 | 0 | 142 | NL | OPEN → |
| Cloé KerstenWat stuur je iemand die zijn of haar partner heeft verloren? | Tekst | Beste | 11 | 0 | 0 | 192 | NL | OPEN → |
| Cloé KerstenWat stuur je iemand die zijn of haar partner heeft verloren? | Tekst | Recent | 11 | 0 | 0 | 192 | NL | OPEN → |
| Stefan de LoosDie zwarte strepen op kantoorvloeren gaan er helaas niet zomaar af. | Foto | Recent | 11 | 0 | 0 | 183 | NL | OPEN → |
| Jan-Gerrit HeijenkBelastingdienst waarom komen de VIA bestanden niet binnen? | Tekst | Beste | 11 | 16 | 0 | 37 | NL | OPEN → |
| Jan-Gerrit HeijenkBelastingdienst waarom komen de VIA bestanden niet binnen? | Tekst | Recent | 11 | 16 | 0 | 37 | NL | OPEN → |
| Daan Prins van WijngaardenSusanne Prins van Wijngaarden - van Kleef is op zoek naar medewerkers (#hiring). | Tekst | Beste | 11 | 0 | 0 | 20 | NL | OPEN → |
| Daan Prins van WijngaardenSusanne Prins van Wijngaarden - van Kleef is op zoek naar medewerkers (#hiring). | Tekst | Recent | 11 | 0 | 0 | 20 | NL | OPEN → |
| Sjoerd Maas“Who do I need to hire next?” It's often the first question founders ask when their busine | Video | Recent | 10 | 1 | 0 | 175 | EN | OPEN → |
| Huib Larsen | Tekst | Beste | 10 | 0 | 0 | 0 | EN | OPEN → |
| Huib Larsen | Tekst | Recent | 10 | 0 | 0 | 0 | EN | OPEN → |
| Twan KeijzerLuxe kopers lijken in 2026 een stuk selectiever te worden. | Foto | Recent | 10 | 2 | 0 | 208 | NL | OPEN → |
| Lennart BakkerEen exclusieve woning staat misschien maar een paar weken te koop. | Foto | Recent | 10 | 0 | 0 | 254 | NL | OPEN → |
| Lennart BakkerHoe meer keuze een koper heeft, hoe makkelijker het wordt om woningen met elkaar te vergel | Foto | Recent | 10 | 0 | 0 | 227 | NL | OPEN → |
| Eliane FaustinoniAI versnelt ook wat er misgaat in je organisatie. | Foto | Recent | 10 | 1 | 1 | 137 | NL | OPEN → |
| Frank KorfBooking.com voor de rechter: is het WorldEmp-model het alternatief? | Foto | Recent | 9 | 0 | 1 | 127 | NL | OPEN → |
| Sjoerd MaasMijn jongste van vier had laatst een groot probleem. | Foto | Recent | 9 | 0 | 0 | 187 | NL | OPEN → |
| Lennart BakkerDe afgelopen weken zijn behoorlijk hectisch geweest. | Foto | Recent | 9 | 2 | 0 | 253 | NL | OPEN → |
| Robert den BoerVandaag mochten we een energieke en inspirerende boksclinic 🥊verzorgen voor medewerkers in | Foto | Recent | 9 | 0 | 0 | 153 | NL | OPEN → |
| Albert AkkermansThe biggest (scientific) challenge for Sara3.0 see www.Elysee.ai How can an artificial age | Tekst | Recent | 9 | 2 | 0 | 38 | EN | OPEN → |
| Ilse HopGraag laat ik weten dat ik mijn certificering Beter & creatiever schrijven heb behaald bij | Overig | Beste | 9 | 3 | 0 | 20 | NL | OPEN → |
| Ilse HopGraag laat ik weten dat ik mijn certificering Beter & creatiever schrijven heb behaald bij | Overig | Recent | 9 | 3 | 0 | 20 | NL | OPEN → |
| Rogier van Dam𝘉𝘦𝘯 𝘫𝘪𝘫 𝘰𝘧 𝘬𝘦𝘯 𝘫𝘪𝘫 𝘪𝘦𝘮𝘢𝘯𝘥 𝘥𝘪𝘦 𝘻𝘪𝘤𝘩 𝘢𝘢𝘯 𝘩𝘦𝘵 𝘰𝘳𝘪ë𝘯𝘵𝘦𝘳𝘦𝘯 𝘪𝘴 𝘰𝘱 𝘦𝘦𝘯 𝘦𝘦𝘳𝘴𝘵𝘦 𝘤𝘢𝘳𝘳𝘪è𝘳𝘦𝘴𝘵𝘢𝘱? | Foto | Beste | 9 | 0 | 0 | 73 | NL | OPEN → |
| Rogier van Dam𝘉𝘦𝘯 𝘫𝘪𝘫 𝘰𝘧 𝘬𝘦𝘯 𝘫𝘪𝘫 𝘪𝘦𝘮𝘢𝘯𝘥 𝘥𝘪𝘦 𝘻𝘪𝘤𝘩 𝘢𝘢𝘯 𝘩𝘦𝘵 𝘰𝘳𝘪ë𝘯𝘵𝘦𝘳𝘦𝘯 𝘪𝘴 𝘰𝘱 𝘦𝘦𝘯 𝘦𝘦𝘳𝘴𝘵𝘦 𝘤𝘢𝘳𝘳𝘪è𝘳𝘦𝘴𝘵𝘢𝘱? | Foto | Recent | 9 | 0 | 0 | 73 | NL | OPEN → |
| Dimitri BromHuman-shot videos still outperform AI-generated ones in advertising. | Foto | Recent | 9 | 4 | 0 | 243 | EN | OPEN → |
| Frits LooyéHey Finance talent. | Tekst | Beste | 9 | 0 | 0 | 20 | NL | OPEN → |
| Frits LooyéHey Finance talent. | Tekst | Recent | 9 | 0 | 0 | 20 | NL | OPEN → |
| Max N.The best time to review your portfolio is when everything is going well. | Tekst | Beste | 9 | 3 | 0 | 402 | EN | OPEN → |
| Max N.The best time to review your portfolio is when everything is going well. | Tekst | Recent | 9 | 3 | 0 | 402 | EN | OPEN → |
| Sebastiaan van WermeskerkenVrijdag 2 oktober — Dental Friends padelmiddag in Zoetermeer 🎾 Een middag bewegen, bijlere | Foto | Recent | 8 | 0 | 0 | 94 | NL | OPEN → |
| Huib Larsen | Tekst | Recent | 8 | 0 | 2 | 0 | EN | OPEN → |
| Christien KuiperBij iqbi heb ik een super leuke vacature! | Tekst | Recent | 8 | 0 | 1 | 19 | NL | OPEN → |
| Dirk W. Giltay VethDe “Spookpartij” en de “Spookgemachtigde” Wie heeft wel eens meegemaakt dat er geprocedeer | Tekst | Beste | 8 | 10 | 0 | 109 | NL | OPEN → |
| Dirk W. Giltay Veth“De adviseur krijgt steeds vaker te maken met een cliënt die genoeg informatie bezit om kr | Artikel | Recent | 8 | 0 | 0 | 83 | NL | OPEN → |
| Rogier van DamHiring: Sales Consultants | First-Group Bij First-Group verbinden we de beste specialisten | Video | Beste | 8 | 1 | 0 | 194 | NL | OPEN → |
| Rogier van DamHiring: Sales Consultants | First-Group Bij First-Group verbinden we de beste specialisten | Video | Recent | 8 | 1 | 0 | 194 | NL | OPEN → |
| Cara TindemansIsabella Bruggenkamp is op zoek naar medewerkers (#hiring). | Tekst | Beste | 8 | 0 | 0 | 24 | NL | OPEN → |
| Cara TindemansIsabella Bruggenkamp is op zoek naar medewerkers (#hiring). | Tekst | Recent | 8 | 0 | 0 | 24 | NL | OPEN → |
| Paul HogenbirkEven sfeer proeven bij DLR Eurlicon 👀 We liepen deze week door DLR Eurlicon om even de sfe | Video | Beste | 8 | 0 | 1 | 60 | NL | OPEN → |
| Paul HogenbirkEven sfeer proeven bij DLR Eurlicon 👀 We liepen deze week door DLR Eurlicon om even de sfe | Video | Recent | 8 | 0 | 1 | 60 | NL | OPEN → |
| Gabriel TroostwijkMeer technisch talent opleiden en aantrekken blijft belangrijk, maar is niet voldoende om | Artikel | Recent | 8 | 0 | 0 | 41 | NL | OPEN → |
| Cloé KerstenNog op zoek naar een Moederdagcadeau? | Artikel | Beste | 8 | 0 | 0 | 54 | NL | OPEN → |
| Cloé KerstenNog op zoek naar een Moederdagcadeau? | Artikel | Recent | 8 | 0 | 0 | 54 | NL | OPEN → |
| Michiel van der HarstRozet zoekt versterking! | Artikel | Beste | 8 | 1 | 1 | 112 | NL | OPEN → |
| Michiel van der HarstRozet zoekt versterking! | Artikel | Recent | 8 | 1 | 1 | 112 | NL | OPEN → |
| Tim van de KimmenadeMercedes-Benz EQS SUV 450 4MATIC Een uitzonderlijk elegant samengestelde EQS SUV, uitgevoe | Foto | Recent | 7 | 2 | 0 | 215 | NL | OPEN → |
| KIKI CoensenIk geloof niet meer in een wereld waarin mooi automatisch goed is. | Foto | Recent | 7 | 0 | 0 | 133 | NL | OPEN → |
| June NautaChatGPT Ads zijn live whaaaa! | Video | Recent | 7 | 0 | 1 | 138 | NL | OPEN → |
| Lennart BakkerEen recap waar ik erg trots op ben. | Video | Recent | 7 | 0 | 0 | 180 | NL | OPEN → |
| Iwan VosTiësto draaide in 2012 honderden gigs in Las Vegas. | Foto | Recent | 7 | 0 | 0 | 162 | NL | OPEN → |
| Dirk W. Giltay VethJa , zo is het, en niet alleen in de familierecht- of strafrechtpraktijk komt dit voor, he | Artikel | Recent | 7 | 0 | 0 | 84 | NL | OPEN → |
| Julia BrailovskaiaGreat take-away of the day at NIMA Marketing Day from McDonald's Brett Gaasbeek | Foto | Beste | 7 | 0 | 0 | 13 | EN | OPEN → |
| Julia BrailovskaiaGreat take-away of the day at NIMA Marketing Day from McDonald's Brett Gaasbeek | Foto | Recent | 7 | 0 | 0 | 13 | EN | OPEN → |
| Michael Straathof𝐙𝐢𝐣𝐧 𝐣𝐮𝐥𝐥𝐢𝐞 𝐞𝐜𝐡𝐭 𝐭𝐞𝐯𝐫𝐞𝐝𝐞𝐧 𝐰𝐚𝐭 𝐣𝐞 𝐮𝐢𝐭 𝐂𝐑𝐌 𝐡𝐚𝐚𝐥𝐭? | Video | Recent | 7 | 1 | 0 | 117 | NL | OPEN → |
| Patrick de LangeWat nooit stuk gaat, krijgt geen budget. | Foto | Recent | 7 | 1 | 0 | 167 | NL | OPEN → |
| Frits LooyéRino Stevens is op zoek naar medewerkers (#hiring). | Tekst | Beste | 7 | 0 | 0 | 15 | NL | OPEN → |
| Frits LooyéRino Stevens is op zoek naar medewerkers (#hiring). | Tekst | Recent | 7 | 0 | 0 | 15 | NL | OPEN → |
| Paul van RiessenMet de verkoop van haar Aziatische verfdivisie is AkzoNobel slank genoeg om zich in haar b | Artikel | Recent | 6 | 0 | 1 | 37 | NL | OPEN → |
| Martijn AslanderTomorrow is the day! | Foto | Recent | 6 | 1 | 1 | 52 | EN | OPEN → |
| KIKI CoensenMORE! | Foto | Recent | 6 | 1 | 0 | 383 | NL | OPEN → |
| Joost KlercqBespaar geld, maak mensen blij. | Dia's | Recent | 6 | 0 | 0 | 98 | NL | OPEN → |
| Eric BakkerWereld Champagne dag! | Foto | Recent | 6 | 0 | 1 | 59 | NL | OPEN → |
| Eric BakkerEen bijzondere kennismaking met Champagne Lallier in Knokke! | Foto | Recent | 6 | 0 | 0 | 215 | NL | OPEN → |
| Eric BakkerEen bijzondere champagne masterclass en proeverij bij Muselet! | Artikel | Recent | 6 | 0 | 0 | 66 | NL | OPEN → |
| Eliane FaustinoniZie je nog terughoudendheid of twijfel rondom AI-adoptie binnen je organisatie? | Artikel | Recent | 6 | 0 | 1 | 215 | NL | OPEN → |
| Paul Hogenbirk⚡️ 𝗘𝗹𝗲𝗸𝘁𝗿𝗼𝗺𝗼𝗻𝘁𝗲𝘂𝗿 𝗴𝗲𝘇𝗼𝗰𝗵𝘁 𝗼𝗽 𝗲𝗲𝗻 𝘃𝗮𝗻 𝗱𝗲 𝘃𝗲𝘁𝘀𝘁𝗲 𝗹𝗼𝗰𝗮𝘁𝗶𝗲𝘀 𝘃𝗮𝗻 𝗡𝗲𝗱𝗲𝗿𝗹𝗮𝗻𝗱 ⚡️ Voor een opdracht | Foto | Beste | 6 | 0 | 0 | 215 | NL | OPEN → |
| Paul Hogenbirk⚡️ 𝗘𝗹𝗲𝗸𝘁𝗿𝗼𝗺𝗼𝗻𝘁𝗲𝘂𝗿 𝗴𝗲𝘇𝗼𝗰𝗵𝘁 𝗼𝗽 𝗲𝗲𝗻 𝘃𝗮𝗻 𝗱𝗲 𝘃𝗲𝘁𝘀𝘁𝗲 𝗹𝗼𝗰𝗮𝘁𝗶𝗲𝘀 𝘃𝗮𝗻 𝗡𝗲𝗱𝗲𝗿𝗹𝗮𝗻𝗱 ⚡️ Voor een opdracht | Foto | Recent | 6 | 0 | 0 | 215 | NL | OPEN → |
| Sjoerd MaasHet gemiddelde, de plek waar slecht nieuws zich verstopt. | Tekst | Recent | 5 | 0 | 0 | 243 | NL | OPEN → |
| Wilma BoerHet woord raad heeft voor mij een bijzondere betekenis. | Foto | Recent | 5 | 0 | 0 | 178 | NL | OPEN → |
| KIKI CoensenGas geven is iets anders dan richting hebben. | Foto | Recent | 5 | 0 | 0 | 159 | NL | OPEN → |
| Twan KeijzerSoms is het goed om even stil te staan bij wat we eigenlijk allemaal aan het doen zijn. | Video | Recent | 5 | 0 | 0 | 193 | NL | OPEN → |
| Iwan VosZaterdag, zon, terras lonkt. | Foto | Recent | 5 | 0 | 2 | 236 | NL | OPEN → |
| Albert AkkermansCEO of Palantir: “The reality of compute plus ontology plus model, is changing the course | Artikel | Recent | 5 | 1 | 0 | 59 | EN | OPEN → |
| Albert AkkermansWhat would Thucydides think about the New Rising Power ? | Foto | Recent | 5 | 1 | 0 | 10 | EN | OPEN → |
| Julia BrailovskaiaSometimes the best experiences are the ones you don’t quite expect. | Foto | Beste | 5 | 0 | 0 | 180 | EN | OPEN → |
| Julia BrailovskaiaSometimes the best experiences are the ones you don’t quite expect. | Foto | Recent | 5 | 0 | 0 | 180 | EN | OPEN → |
| Eric BakkerZijn er nog mensen uit mijn netwerk die 27 november naar Parijs gaan voor Le Grand Tasting. | Artikel | Recent | 5 | 0 | 0 | 36 | NL | OPEN → |
| Eliane FaustinoniAls founder of ondernemer wil je blijven doen waar je goed in bent én waar je energie van | Tekst | Recent | 5 | 0 | 0 | 207 | NL | OPEN → |
| Frits LooyéBowe Davids is op zoek naar medewerkers (#hiring). | Tekst | Beste | 5 | 0 | 0 | 15 | NL | OPEN → |
| Frits LooyéBowe Davids is op zoek naar medewerkers (#hiring). | Tekst | Recent | 5 | 0 | 0 | 15 | NL | OPEN → |
| Jan-Gerrit HeijenkIn het nieuwe online magazine van Informer en Informer Money heb ik weer een column mogen | Artikel | Beste | 5 | 0 | 1 | 70 | NL | OPEN → |
| Jan-Gerrit HeijenkIn het nieuwe online magazine van Informer en Informer Money heb ik weer een column mogen | Artikel | Recent | 5 | 0 | 1 | 70 | NL | OPEN → |
| Sjoerd MaasThe biggest bottleneck in a growing business is often the person who built it. | Foto | Recent | 4 | 0 | 0 | 156 | EN | OPEN → |
| Jeroen van der KampWat mij betreft had deze wet heel lang geleden al aangepast moeten worden. | Foto | Recent | 4 | 1 | 0 | 95 | NL | OPEN → |
| Dirk W. Giltay VethTrots op het mooie werk in Den Haag van aannemersbedrijf Gewoon Bouw B.V. | Artikel | Recent | 4 | 0 | 0 | 25 | NL | OPEN → |
| Melissa Monster- van Golverdingen𝗚𝗿𝗼𝘁𝗲 𝗸𝗮𝗻𝘀 𝗱𝗮𝘁 𝗷𝗶𝗷 𝟭 𝘃𝗮𝗻 𝗱𝗲𝘇𝗲 𝘀𝘂𝗽𝗽𝗹𝗲𝗺𝗲𝗻𝘁𝗲𝗻 𝘀𝗹𝗶𝗸𝘁. | Foto | Recent | 4 | 0 | 0 | 325 | NL | OPEN → |
| Rogier van DamWil jij een uitdagende sales baan? | Tekst | Beste | 4 | 0 | 1 | 22 | NL | OPEN → |
| Rogier van DamWil jij een uitdagende sales baan? | Tekst | Recent | 4 | 0 | 1 | 22 | NL | OPEN → |
| Huib Larsen | Tekst | Recent | 3 | 0 | 0 | 0 | EN | OPEN → |
| Joost KlercqDit zijn schrijdende signalen die al jaren spelen. | Artikel | Recent | 3 | 0 | 0 | 162 | NL | OPEN → |
| Joost KlercqJe onderschat vaak hoeveel het je écht gaat kosten. | Dia's | Recent | 3 | 0 | 0 | 122 | NL | OPEN → |
| Twan KeijzerEen resultaat waar ik erg trots op ben: de recap van de racecursus van RSZ. | Video | Recent | 3 | 0 | 0 | 207 | NL | OPEN → |
| Julia BrailovskaiaCheck out my service page to learn more about my business. | Artikel | Beste | 3 | 0 | 2 | 13 | EN | OPEN → |
| Julia BrailovskaiaCheck out my service page to learn more about my business. | Artikel | Recent | 3 | 0 | 2 | 13 | EN | OPEN → |
| Tim van de Kimmenadehttps://lnkd.in/emYS6w6n | Artikel | Recent | 2 | 0 | 0 | 1 | EN | OPEN → |
| Joost KlercqMeer dan de helft (!) van het werkverzuim komt door psychische klachten. | Foto | Recent | 2 | 0 | 0 | 257 | NL | OPEN → |
| Dirk W. Giltay VethScherp commentaar van Rens Koenraad op het ter internetconsultatie voorliggende wetsvoorst | Tekst | Recent | 2 | 2 | 0 | 46 | NL | OPEN → |
| Michael Straathof𝐇𝐨𝐞𝐯𝐞𝐞𝐥 % 𝐯𝐚𝐧 𝐣𝐞 𝐤𝐥𝐚𝐧𝐭𝐞𝐧 𝐤𝐚𝐧 𝐣𝐢𝐣 𝐞𝐢𝐠𝐞𝐧𝐥𝐢𝐣𝐤 𝐛𝐞𝐫𝐞𝐢𝐤𝐞𝐧? | Video | Recent | 2 | 0 | 0 | 123 | NL | OPEN → |
| Sofie KleefstraVlak voor de vakantie zat Jork nog avonden achter de laptop. | Foto | Recent | 1 | 1 | 0 | 137 | NL | OPEN → |
| Huib Larsen | Artikel | Recent | 1 | 0 | 0 | 0 | EN | OPEN → |
| Huib Larsen'De harde afvalrace van werkloze ICT’ers in Silicon Valley' https://lnkd.in/ea778cKk | Artikel | Recent | 1 | 0 | 0 | 10 | EN | OPEN → |
Een bericht met een foto krijgt in deze zaal per volger de meeste likes. Voor elk bericht delen we de likes door het aantal volgers van de schrijver, per 1.000. Het gaat om de laatste 20 berichten van de 106 mensen die we vergelijken.
Iedereen ziet de eerste zin, ook wie daarna doorscrolt. We deelden de 1.454 berichten van de 106 mensen die we vergelijken in naar hun eerste zin. Links staat het aantal berichten, rechts de likes per 1.000 volgers op een doorsnee bericht.
Berichten die beginnen met iets van de schrijver zelf (81) krijgen 13,5 likes per 1.000 volgers. Berichten die met een stelling beginnen (1.145) krijgen er 9,8, een vraag (136) 7,8 en een aankondiging (92) 9,3.
Het bericht met de meeste likes per volger is van Paul van Riessen. Het begint zo: „‘Dat is mijn opa.”
We deelden de berichten in op de eerste zin, in het Nederlands en het Engels. Staat er een vraagteken in de eerste zin, dan telt die als vraag. Woorden als trots, blij, gelanceerd, welkom, proud, excited en launch zijn een aankondiging. Een opening in de ik-vorm is persoonlijk, de rest telt als stelling. Een indeling op woorden mist nuance. Zie de uitkomst daarom als een grove indeling. Per bericht tellen de likes per 1.000 volgers van de schrijver.
Iemands beste bericht laat zien wat er kan met het publiek dat er al is. Een gewoon bericht laat zien wat er meestal gebeurt. Dat verschil laat zien hoeveel meer er mogelijk is.
Hun beste berichten krijgen 2 keer zoveel likes als een gewoon bericht.
Hierboven staan de 12 mensen bij wie het verschil het grootst is. De beste berichten van Martijn Aslander krijgen 7,7 keer zoveel likes als zijn doorsnee bericht.
Ze hebben dus al gezien wat hun netwerk kan doen. Waarom blijft dat een uitzondering?
De beste berichten zijn de 5 berichten met de meeste reacties en likes volgens Favikon, over de hele periode die Favikon bijhoudt.
Bij elk bericht keken we naar 1 vraag: gaat het over de schrijver, of over de organisatie waar die werkt?
Job Gutteling, Jelle Hingst, Marinus Zoutendijk, Robert de Boer, Koert Bruins, Remco Beekers, Ricardo Bun, Paul Hogenbirk, Danny Van Noorden, Rachelle Mourits en nog 27 anderen. Bij hen gaat minstens 80% van de berichten over de organisatie.
Ivar Oosterveld, Frits Looyé, Claudia Hamers, Huib Larsen, Paul van Riessen, Rik Boelhouwer. Bij hen gaat hooguit 20% van de berichten over de organisatie.
Een doorsnee bericht over de organisatie krijgt 10,7 likes per 1.000 volgers. Een doorsnee bericht over de schrijver zelf krijgt er 8,2.
We deelden de berichten in op de tekst zelf. Noemt het bericht het eigen bedrijf, of staat er vaker wij, we, ons of our dan ik, I, me of mijn? Dan telt het als namens de organisatie.
Bereik kun je kopen. Dat anderen jouw manier van kijken overnemen en doorvertellen, niet. Dit is wat dat verschil waard is voor deze 106.
Je weet hoe het werkt. Dat weten alleen de mensen die je al kennen. Je plaatst zelden, en wat je plaatst blijft binnen je eigen kring.
Je bent er regelmatig, dus mensen denken aan je op het moment dat ze je nodig hebben. Je bereik groeit, maar het blijft jouw bereik: het gaat zo ver als je eigen netwerk.
Anderen vertellen jouw verhaal. Niet omdat ze jou aardig vinden, maar omdat ze jouw manier van kijken nodig hebben om hun eigen punt te maken. Vanaf dat moment telt niet meer hoe groot jouw netwerk is, maar hoeveel netwerken jouw idee overnemen.
Alexander Osterwalder maakte het Business Model Canvas niet groot door erover te blijven plaatsen. Docenten gingen het in hun colleges gebruiken, adviseurs zetten het in hun voorstellen, oprichters tekenden het op een whiteboard voor hun team. Al die mensen verspreidden zijn gedachtegoed, de meesten zonder zijn naam te noemen.
Dat is het verschil met een expert. Een expert moet zelf blijven zenden. Bij een thought leader doen anderen dat, omdat ze dat idee nodig hebben om hun eigen verhaal te vertellen.
Vaker plaatsen maakt je zichtbaarder. Het levert per bericht geen extra likes op: wie het vaakst plaatst, krijgt per volger minder likes dan wie zelden plaatst. Daarvoor moet je iets zeggen dat een ander kan overnemen: een norm, geen mening.
Hieronder staat wat elk niveau waard is. Links het bereik dat ze nu al halen, rechts wat erin zit. Alle knoppen mag je verzetten.
| # | Naam | Bereik nu per jaar | Waarde nu | Bereik potentieel | Waarde potentieel | Wat er nog ligt |
|---|
Het bovenste scenario rekent met 7 berichten per week, ruim 30 per maand. Wie in deze zaal het vaakst plaatst, is Sjoerd Maas, met 38 per maand, dus nog vaker. Een doorsnee persoon in de zaal plaatst 1,5 keer per maand.
Op het niveau actieve expert hebben er nog 28 van de 106 ruimte. Op het niveau thought leader zijn het er 102, en op het maximum 106. Daar zit het gat. Vaker plaatsen dicht dat gat niet: in deze zaal krijgen de mensen die het vaakst plaatsen per bericht minder likes per volger dan wie zelden plaatst.
Bereik nu is gemeten: views per bericht maal berichten per maand maal 12. Bereik potentieel is je aantal volgers maal de factor van het scenario. Die factor zegt hoe vaak je in een jaar een publiek raakt zo groot als je eigen volgerslijst.
CPM is wat 1.000 vertoningen kosten als je ze koopt, standaard 35 euro. Cost per lead is wat dezelfde lead kost als je hem koopt, standaard 100 euro. Die twee maken van bereik een bedrag dat je kunt vergelijken met je mediabudget.
De conversie is het deel van de mensen die je bericht zien dat zich ook meldt. Wij rekenen met 0,10 procent bij een expert, 0,15 procent bij een actieve expert, en 0,30 tot 0,50 procent bij een thought leader. Hij loopt op omdat je bericht dan iets anders is: bij een expert komt het voorbij, bij een thought leader is het het kader waarin iemand het eigen probleem plaatst. Dat is geen gemeten wet maar onze vuistregel, en daarom staat hij hierboven als knop. Zet hem op wat jij herkent en kijk wat er gebeurt.
Dinsdag zit iedereen in dezelfde zaal. De cijfers laten zien wie elkaar het meest kan versterken.
Paul van Riessen, Frank Korf, Martijn Aslander en Rik Boelhouwer. Zij bereiken veel mensen. Een doorsnee bericht krijgt minder likes per volger dan bij de helft van de zaal.
Marinus Pul, Amber Elisa de Clercq, Thomas van Keulen en Jeroen Opstelten. Wie hen volgt, reageert. Hun publiek is kleiner dan dat van de helft van de zaal.
Zet die 2 groepen naast elkaar. De een brengt het publiek, de ander de reacties.
Van 34 mensen in de zaal staat in Favikon geen enkel LinkedIn-bericht. Wie samen iets maakt met iemand die al gehoord wordt, begint niet bij nul.
39 mensen in de zaal noemen in hun laatste 20 berichten iemand die er dinsdag ook is. Het vaakst genoemd: Merlin Melles (door 23 mensen), Chilot van Slooten (door 6 mensen), Jorn Borsboom (door 5 mensen).
Bron: Favikon, opgehaald op 25 en 26 oktober 2026. De deelnemers komen van de deelnemerslijst van het event in de fCN-app, gelezen op 26 oktober 2026. We lazen 1.495 LinkedIn-berichten: de laatste 20 per persoon, geplaatst tussen 15 juli 2025 en 26 oktober 2026. In de vergelijkingen tellen de 106 mensen mee van wie minstens 3 berichten te lezen waren. Van 28 mensen waren er minder: Ilse Hop (2), Daphne Hoffman (1), Kirsten Hulscher (1), Marloes Massier (2), Taco Rietveld (1), Diederik Visser (1), Peter Schoenmaker (2), Gerrit Jan Witzel (1), Susan Leerkes (2), Cara Tindemans (2), Petra Ruijs (2), Jorgo de Groot (2), Arie Breekland (2), Ben van Zanten (1), Boy TJ Masius (1), Marcello Grosso (2), Jan-Gerrit Heijenk (2), Diana Hoilu Fradique (1), Marvin Sollie (1), Daan Prins van Wijngaarden (1), Ruben Joseph Ramspeck (1), Michiel van der Harst (1), Samridhi Bansal (2), Elian Bosch (1), Loscar Perez (2), Max N. (2), Umut Veysel Demirtas (1), Daniel Hoekstra (1). Een doorsnee bericht is de mediaan van die berichten.
Deel het in stijl: je post-afbeelding met je plek, je publiek en je likes per volger.
We meten graag hoe deze site gebruikt wordt, zodat we hem beter kunnen maken. Dat doen we alleen als jij het goed vindt.


fCN Founders Congres · 27 oktober 2026
Typ je naam. Je krijgt een eigen afbeelding met jouw cijfers uit het rapport over de zaal.
Veeg en tik op de afbeelding die je wilt delen.
Maak er gerust je eigen woorden van. De tekst gaat mee als je deelt en staat ook op je klembord, zodat je hem in LinkedIn kunt plakken. Tag ook fCN.
Gedeeld
Wie heeft het grootste publiek, wie krijgt de meeste reacties, en waar sta jij? Het hele rapport staat klaar.